Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Vele ne valja Aba liga, krka dobija evroligasa i to pojacanog. Momci radujte se , otvoren vam je put do EL ove sezone.
    A tebi i Stefanu ću pustiti ovaj klip:

    Poraz, pa šta? Smenite Džikića i solidan trener tipa S. Obradović ima da vam donese titulu, ovaj ne zna.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Leon Stukelj..kultna dvorana, elem jos pojacanja izgleda..Sad ce svu snagu usmeriti da dobiju Zvezdu jos im igra i Kol .

      Comment


      • Džikić je neuporediv trofejniji i bolji trener od S. Obradovića.

        Meni se čini da je najveći problem što gazda ima potrebu da se meša u posao struke i što nije strpljiviji kako sa igračima, tako i sada sa trenerom ako razmišlja o promeni.

        Comment


        • Tako je. Da nam poživi Džile na klupi Podgoričana do kraja sezone.

          Comment


          • Ja sam npr. na strani Dziksona, jer ako ti neko crta akciju, govori napravi faul a ti neces, to je druga prica. Nazalost, on je birao strance, domaci umjesto da se udruze krenuli su u bojkot na celu sa Gordicem, sad kad nema niciju podrsku, vrijeme je da on ide. Vidio sam ga kao covjeka na duze staze, covjek je kult, ali nas je pritisak i tezina takmicenja pojela, tu svako oce svoju guzicu da cuva a on je tu najugrozeniji. Tesko da ga ista moze vise spasiti, jbg idemo dalje.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Džikić je neuporediv trofejniji i bolji trener od S. Obradovića.

              Meni se čini da je najveći problem što gazda ima potrebu da se meša u posao struke i što nije strpljiviji kako sa igračima, tako i sada sa trenerom ako razmišlja o promeni.
              Ok , i Sale Đorđević je slobodan

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Džikić je neuporediv trofejniji i bolji trener od S. Obradovića.

                Meni se čini da je najveći problem što gazda ima potrebu da se meša u posao struke i što nije strpljiviji kako sa igračima, tako i sada sa trenerom ako razmišlja o promeni.
                sta ti decko pricas to je .....

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Džikić je neuporediv trofejniji i bolji trener od S. Obradovića.

                  Meni se čini da je najveći problem što gazda ima potrebu da se meša u posao struke i što nije strpljiviji kako sa igračima, tako i sada sa trenerom ako razmišlja o promeni.
                  Podseti me šta je Džikić osvojio kao trener a uzmi u obzir i da je 14 godina više proveo kao trener.
                  Last edited by nebitan; 24-12-18, 21:26.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Podseti me šta je Džikić osvojio kao trener.
                    Puno prvenstava i kup taakmičenja po Sloveniji , prošlogodišnju Abu i kup CG

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Podseti me šta je Džikić osvojio kao trener a uzmi u obzir i da je 14 godina više proveo kao trener.
                      Ma ne, "stilista" je mislio samo da je "njihov" Dzile bolji od "naseg" Sase, jer su mu svi postovi u tom smislu. Ne razlikuje od se od onog drugog sto se divi Obradovicu do imbecilnosti.

                      Ne znam cemu takvi postovi o KKB? Mislite da bi bilo koji drugi tim imao bolje rezultate sa novom raspodelom uloga i 5. mecom u 10 dana? Dzikicu se samo desava ono sto mu se desilo u oktobru kada je svako morao da uzme 15 suteva i kada to nije licilo ni na sta. Mislim da ce u KKB, ako su pametni prezaliti naredna dva meca i od NG traziti da se igra drasticno popravi.

                      Secate se li vi uopste kako je Quincy izgledao protiv Himkija i Fenerbahcea u prva dva kola? Nakon toga je porobio. Tako da, vise stprljenja, manje kafanskog pljuvanja po tek pridoslim igracima.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Otprilike isti broj trofeja imaju i Obradović i Džikić, s tim da Džikić radi 14 godina duže taj posao (čini mi se 14, možda i 15...proverljivo) a njemu je maca pojela jezik jer sve leda crveno i crno belo.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Ma ne, "stilista" je mislio samo da je "njihov" Dzile bolji od "naseg" Sase, jer su mu svi postovi u tom smislu. Ne razlikuje od se od onog drugog sto se divi Obradovicu do imbecilnosti.

                          Ne znam cemu takvi postovi o KKB? Mislite da bi bilo koji drugi tim imao bolje rezultate sa novom raspodelom uloga i 5. mecom u 10 dana? Dzikicu se samo desava ono sto mu se desilo u oktobru kada je svako morao da uzme 15 suteva i kada to nije licilo ni na sta. Mislim da ce u KKB, ako su pametni prezaliti naredna dva meca i od NG traziti da se igra drasticno popravi.

                          Secate se li vi uopste kako je Quincy izgledao protiv Himkija i Fenerbahcea u prva dva kola? Nakon toga je porobio. Tako da, vise stprljenja, manje kafanskog pljuvanja po tek pridoslim igracima.

                          A tek one tri sec protiv Metalca Šalim se malo ...niko ne misli da ovi u Budućnosti nisu dobri igrači , naprotiv . Posložiti to u TIM je vraški težak posao . Da bi Goga igrao , Omić ostaje skoro bez minuta a tek Barović ...da ne nabrajam dalje Koti , Džekson , Bel, Kol .Svi oni hoće 20+ minuta a kako to rasporediti? Svoje minute traže i Pop ,Šehović , Nikolić Kad već pominjemo tu zvezdinu doselekciju , dovedeni su igrači ali su i neki otpušteni .Drugo , jedino je ludi Qwincy bio "divljak" , ostalo timski uklopljivi igrači

                          Ne manje važno , niko od važnih domaćih igrača nije izgubio svoju stečenu poziciju , što u Budućnosti nije slučaj (Gordić) ...i možda najvažnije , kkcz je imala Dejana Radonjića
                          Last edited by Samo Zvezda; 25-12-18, 08:14.

                          Comment


                          • Quincy Miller je najblistavije trenutke imao protiv Reala u EL i Metalca u ABA, kada je u padu tražio timeout.

                            Comment


                            • Обрадовић Саша биће селектор Србије и то врло брзо ....ако има памети у нашем савезу

                              Comment


                              • Iako Džikić radi 14. godina duže od Saše nikako ne sme u istu rečenicu sa Sašom. Jbt vi poredite trenera čiji je najveći uspeh u karijeri činjenica da je bio asistent nekada lani u Minosoti i čiji je najveći uspeh kao trenera osvajanje ABA lige ispred KKCzv koju je vodio pri tom apsolutni početnik i nemac autoriteta pred celim svetom.

                                Gledaj bre ovo:

                                Džikić - As head coach:
                                FIBA EuroChallenge winner (2011)
                                ABA League champion (2018)
                                4× Slovenian League champion (2008, 2010, 2011, 2014)
                                3× Slovenian Cup winner (2008, 2014, 2015)
                                Montenegrin Cup winner (2018)
                                3× Slovenian Supercup winner (2008, 2010, 2014)

                                Obradović - As a head coach:

                                German League champion (2006)
                                4× German Cup winner (2007, 2013, 2014, 2016)
                                German League Coach of the Year (2015)
                                FIBA EuroChallenge All-Star Game (2006)
                                Russian Cup winner (2018)
                                Ukrainian Super League champion (2012)
                                EuroCup Coach of the Year (2018)

                                Nemoj da se sprdamo.

                                Comment

                                Working...
                                X