Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kafana je moja sudbina....
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Cestitke za igru, crveni. Zategli ste ekipu dobro. Svaka cast strucnom stabu. Po meni igrate bolje sa Nenadicem, mada nisam gledao bas svaku tako da nisam mjerodavan. Sta je sa juniorom , jeli skartiran konacno ili odmara, povrijedjen?

      Comment


      • Tomic je ovo ukomponovao maestralno...izgledamo kao dobro podmazana masina, samo da ostane tako do najvaznijih okrsaja..
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Cestitke za igru, crveni. Zategli ste ekipu dobro. Svaka cast strucnom stabu. Po meni igrate bolje sa Nenadicem, mada nisam gledao bas svaku tako da nisam mjerodavan. Sta je sa juniorom , jeli skartiran konacno ili odmara, povrijedjen?
          Ispravno se kaže crveno - beli [emoji836][emoji837][emoji106]

          Fićka čuvamo za sledeće kolo

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by Samo Zvezda; 22-12-18, 17:55.

          Comment


          • Sa pola snage, rutinski. I to bez dva bitna igrača, Fayea i Dobrića.

            Comment


            • Originally posted by madafaka73 View Post
              Sa pola snage, rutinski. I to bez dva bitna igrača, Fayea i Dobrića.
              Bas tako. Sta je sa njima?

              Comment


              • Jbt sta je ovim ljudima u Pioniru????


                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Odradi cedevita ovo vrlo iskusno. Kontrolisali su desavanja i igrali onako kako je trebalo.

                  Comment


                  • Partizan i Cedevita doslovno nemaju ni promil sanse protiv Zvezde i Buducnosti.

                    Comment


                    • Hahahaha Mega se vise ne spusta u reket nakon odlaska Bitadzea D

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Partizan ce biti treci.
                        Smem ruku da dam za to.
                        Originally posted by blond View Post

                        Iako je prerano za takve pretpostavke, sledece kolo ce maltene odluciti o tome. Nadam se dobroj Cedeviti i da konacno vidimo jedan neizvestan mec. Gledaoci to zasluzuju i liga za to postoji, ne da bi se jos pre pocetka licitiralo ko ce biti 1., ko u 4, a ko ce ispasti.
                        Kako ce Guthrie sad bez ruke?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Partizan i Cedevita doslovno nemaju ni promil sanse protiv Zvezde i Buducnosti.
                          Niko suprotno ni ne misli.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Gledajuci sta radi Buducnost mogu samo da zakljucim da je Covic tata za Bokana.(uz sva sranja koja je napravio prosle sezone) Mislim da ce Trinkijeri naruciti 'pametnija' pojacanja od neukog Ostoje i da ce jedino Partizan biti jaci u odnosu na pocetak sezone. Buducnost i Cedevita ce u najmanju ruku stagnirati ili ce cak doci do raspada. Zivi bili pa videli.
                            Originally posted by Storm View Post
                            Partizan i Cedevita doslovno nemaju ni promil sanse protiv Zvezde i Buducnosti.
                            Kakav zaokret, a nije proslo ni dva dana.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Opet uzdizete Zvezdu na polusezoni, nista niste naucili i prosle, mi imamo neiskusnig trenera, gomilu veterana iz libanske i izraelske lige , pet igraca iz Fmp a , amera iz poslednjeg tima turske i dobrog prvog pleja, pogledajte roster Buducnosti, Zvezda i da bude prva ceka je plej of a tu nece biti u prednosti, videli smo proslu sezonu a tu prednost dajem Buducnosti i Partizanu koji ce jos dovoditi dok ne popune kvotu od 20. Elem, sa dobrim drugim plejom mogla bi Zvezda da se posiba ali ocekivati da Regland izgura celu sezonu ovako, tesko.

                              Comment


                              • Cudno da Mornar niko ne napada sto je promijenio 30 igraca zadnje dvije godine?

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X