Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma plej of je druga prica, sto kaze Blondi tu nema evrolige, bila je Zvezda i prosle godine prva pa smo videli, mislim da ce u Plej ofu Partizan imati najvece sanse, do tad ce Trinkijeri dovesti jos ko mu treba i napraviti sistem, Zvezdi treba drugi plej , Regland ne moze ovo da izgura sam.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      I pored prisutnog umora, možda i motivicionog pada moralo se sačuvati +11 u Draženovom domu.
      Jedna evroligaška ekipa ne sme dozvoliti sličan pad ukoliko želi odbranu Jadrana.

      Možda, sad ,na primeru Budućnosti , shvate mnogi (cigani , grobari , varvari...) koliki je zapravo bio podvig Radonjine Zvezde sezone 16/17 ...16 pobeda u EL , 25-1 u regularnom delu Aba ,5-1 u PO

      Comment


      • Mislim da Budućnost neće imati ništa protiv da bude 2. i sastane se najverovatnije sa Cedom u 1/2.
        Savršeno im odgovaraju.

        A posle za finale će biti odmorni i fokusirani kao prošle godine posle EC.

        Comment


        • Do PO ko živ ko mrtav...

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Partizan ce biti treci.
            Smem ruku da dam za to.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Partizan ce biti treci.
              Smem ruku da dam za to.
              Aj obe ako smeš [emoji6]

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Aj obe ako smeš [emoji6]

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Videces.
                Ako dobijete Cedevitu, 90% ste treci.
                Bolji medjusobni skor, a mega ce padati, a povremeno i sklanjati protiv nekih.

                Comment


                • Cudi me da i dalje ne pominju tog beka a igrac je vec targetiran/kontaktiran.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Cudi me da i dalje ne pominju tog beka a igrac je vec targetiran/kontaktiran.
                    Pomeni ga ti[emoji23]

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Mislim da Budućnost neće imati ništa protiv da bude 2. i sastane se najverovatnije sa Cedom u 1/2.
                      Savršeno im odgovaraju.

                      A posle za finale će biti odmorni i fokusirani kao prošle godine posle EC.
                      Savrseno im odgovaraju? Malo botovanja, vise ukljucivanja mozga. Cedevita ih je namucila prosle sezone i dobila i ove. Ako se raspadnu, nece biti treci.

                      Originally posted by Guthrie View Post
                      Partizan ce biti treci.
                      Smem ruku da dam za to.
                      Iako je prerano za takve pretpostavke, sledece kolo ce maltene odluciti o tome. Nadam se dobroj Cedeviti i da konacno vidimo jedan neizvestan mec. Gledaoci to zasluzuju i liga za to postoji, ne da bi se jos pre pocetka licitiralo ko ce biti 1., ko u 4, a ko ce ispasti.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • I tako se ispostavlja da je tacno ono sto sam pisao, nema sta da traze "nasi" klubovi Mega i FMP u ABA ligi. Ostalih 10 klubova bi teoretski (da se igra f4) imali ambicije da osvoje ligu, ovi tu nisu zbog sportskih, nego zbog nekih drugih interesa.

                        Jedina prednost ABA lige je sto je alternativa KLS preko cele godine sa Partizanom, Zvezdom, Megom, FMP, zamislite samo taj horor gde se samo ceka finale i to je to.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Mnogo je vaznije pitanje kako se to niko ne buni protiv tog konflikta interesa? Svi klubovi cute...

                          Comment


                          • Gledajuci sta radi Buducnost mogu samo da zakljucim da je Covic tata za Bokana.(uz sva sranja koja je napravio prosle sezone) Mislim da ce Trinkijeri naruciti 'pametnija' pojacanja od neukog Ostoje i da ce jedino Partizan biti jaci u odnosu na pocetak sezone. Buducnost i Cedevita ce u najmanju ruku stagnirati ili ce cak doci do raspada. Zivi bili pa videli.

                            Comment


                            • Zvezda uzima , ko to ne vidi već sada nek ne gleda košarku ili je pak navijački zaslepljen, što je i ok.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Zvezda uzima , ko to ne vidi već sada nek ne gleda košarku ili je pak navijački zaslepljen, što je i ok.
                                Pa ako bi nekim slucajem dovela kvalitetnog bek ap pleja i ako svi budu zdravi, mislim da su sanse drugih protiv Zvezde u promilima. Ali, jbg, Zvezda nema sirinu rostera da bi mogao da kazes da ce 100% uzeti titulu. Mnogo zavisi od inspiracije Dzoa Reglenda i kad on igra, igra ceo tim. U slucaju, ne daj Boze, njegove povrede Zvezda vise nije favorit.

                                Comment

                                Working...
                                X