Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    2 nedelje odmora da shvatis razliku izmedju cinjenica i nagadjanja.


    Nije smesno.
    Cekaj, kako je prozivanje za banane za 2 nedelje odmora, a ovo:

    Originally posted by dekkard View Post
    Ne, misli na Tea&Bea Co., renomiranu konsultantsku agenciju.
    Ni za jedan? Moguce da ja zivim u svetu gde je nagadjanje o maloletnim prostitutkama tezi prekrsaj od nagadjanja od banana. Dakle, ili odbanuj jimija ili banuj i dekkarda. Mada, ne bi ni bilo banova da je lepo usvojena sugestija da se o svemu ovome pise na odgovarajucoj temi.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Cekaj, kako je prozivanje za banane za 2 nedelje odmora, a ovo:



      Ni za jedan? Moguce da ja zivim u svetu gde je nagadjanje o maloletnim prostitutkama tezi prekrsaj od nagadjanja od banana. Dakle, ili odbanuj jimija ili banuj i dekkarda. Mada, ne bi ni bilo banova da je lepo usvojena sugestija da se o svemu ovome pise na odgovarajucoj temi.
      Hvala na pomoci.
      dekkard - 2 nedelje po istom osnovu kao i Jimi22.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        2 nedelje odmora da shvatis razliku izmedju cinjenica i nagadjanja.


        Nije smesno.
        Evo sad ces ti da odredjujes sta je smesno a sta ne. Evo meni je smesno.
        Zaista nekada nemas granica.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Čemu služi ona tema BAN, pisao bi ja tamo ali vidim zatvorena. A taman mislio napisati niko nije banovan mjesec dana.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Zanimljivo Narvno da je ovde Mega smo povod za podsećanje na prošlogodišnje finale. Dve stvari "lik vuce Gordica" , "cista namjerna" , mene odmah asocira na Gordić vuče Lesora za dres i nesportsku nad Feldinom ...ili odbijanje da se gleda da li je Roč gazio liniju za tri .Po pravilima , bar dve od te tri situacije se obavezno gledaju ,Da te podsetim , sudile su ozbiljne el sudije a ne ovi početnici od sinoć.

            Ali jbg , obezbeđeno je fer suđenje po Bokanovom , ničim izazvanom priznanju .

            Zanimljiv komentar ima ovaj slovenački komentator na tehničku Bitadzea koju je svirao onajPorobić
            Čini mi se da je pravilo kod takvih poteza da se prvi put oppomene kod trenera i javno da će sledeći put da usledi tehnička (nisam gledao utakmicu već samo klipp pa ako je sudija već ranije oomenuo trenera Mege ...)...ali niko da ne prokomentariše faul nad Bitadzeom (Koti i Gordić-čini mi se) gde je produžen kontakt po ruci, ne loti već po ruci iznad lakta od strane Gordića i suđen je običan faul.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Koja je fora sa bananama?
              A koja je fora sa Teo &Beo "konsultantskom agencijom"
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Fora je da je onaj političar Nebojša Medojević na tviteru pisao da je u kontejnerima firme Voli nađena veća količina kokaina i da se svi prave ludi, niko ne zna čiji je.

                Comment


                • Nisu kontejneri u vlasnistvu Voli-a, nego Voli naruci brod banana jer ima preko 30-40 supermarketa u CG, kad brod stigne u Luku Bar, redovnom kontrolom nadju nekoliko kila kokaina. Isto kao kad bi nasli u sleper Imleka ili Carnexa kad firma naruci mlijeka ili salamcine neke. Cisto zbog Ganca da pojasnim onako kako treba bez izvrcanja.

                  Da li je savrsena kamuflaza za sverc kokaina ili je iskoriscen brod za put do Evrope, to stvarno ne znam i ne vjerujem nikome.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 11-12-18, 22:31.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Nisu kontejneri u vlasnistvu Voli-a, nego Voli naruci brod banana jer ima preko 30-40 supermarketa u CG, kad brod stigne u Luku Bar, redovnom kontrolom nadju nekoliko kila kokaina. Isto kao kad bi nasli u sleper Imleka ili Carnexa kad firma naruci mlijeka ili salamcine neke. Cisto zbog Ganca da pojasnim onako kako treba bez izvrcanja.

                    Da li je savrsena kamuflaza za sverc kokaina ili je iskoriscen brod za put do Evrope, to stvarno ne znam i ne vjerujem nikome.
                    Ma bre obicna zajebancija. Ja ne vidim tu nikakav razlog za ljutnju.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Koja je fora sa bananama?
                      A koja je fora sa Teo &Beo "konsultantskom agencijom"
                      Za banane je vec odgovoreno. Za Teu&Beu:

                      - Za razliku od Dragana Bokana, čoveka bez smisla za humor, sarkazam i šlif, nama je veoma jasno kako i zbog čega za sada ne igramo Evroligu. Na sve marifetluke koje je Bokan pravio tokom sezone 2017/2018, ukazivali smo više puta. Naravno, ukazivaćemo i dalje kako se opet ne bi dogodilo da novokomponovani košarkaški radnici, željni društvenog statusa, a možda i potencijalni kandidati za gradonačelnika Podgorice, ne birajući sredstva dolaze do navodnog uspeha i time obmanjuju javnost. Puno sreće prvo u pripremi uslova za Evroligu, a onda i u samom takmičenju ako do njega uopšte i dođete, ali verujem da će Čelebići uspeti. Biće vam potrebno jer tamo ne igraju Rems i kompanija, a i ne prolaze više trikovi sa nameštanjem takozvanih “plesačica” koje se podmeću sudijama za noćne zabave nakon prevelikog opterećenja “deljenjem pravde” na utakmicama Budućnosti u Podgorici. Znači, kod Evrolige vam neće proći prostitucija i seksualni delikti za namirenje sudija u noćnim klubovima poput “Afrodite” u Podgorici. Takođe vam neće proći ni “blagi” pritisci na sudije ispred i u svlačionici gde su neki od njih bili “ljubazno zamoljeni” da oralno konzumiraju cevi od pištolja vaših pojedinih “uglednih prijatelja” kluba. Možda su to takozvani “grandovci”, u Srbiji prepoznatljivi kao “bemaksovci”, pretežno visoki bivši funkcioneri ANB Crne Gore. Pitam se da li su to oni isti koji su napali igrače Crvene zvezde u hotelu “Podgorica” na nacionalnoj osnovi zaboravljajući svoju saradnju i sticanje kapitala preko raznih Orića, Keljmendija i ostalih multietničkih egzotičnih likova. No, za sada neću više o njima, da ne bih kvario sponzorske ugovore pojedinim klubovima. Znači, za sudije u Evroligi nisu dovoljni argumenti seksualnih usluga raznih “plesačica”, po imenu Tamara, Bea, Zana, Tijana, Olga... pa sve do šesnaestogodišnjih maloletnica... - kaže Čović za Blicsport.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Nisu kontejneri u vlasnistvu Voli-a, nego Voli naruci brod banana jer ima preko 30-40 supermarketa u CG, kad brod stigne u Luku Bar, redovnom kontrolom nadju nekoliko kila kokaina. Isto kao kad bi nasli u sleper Imleka ili Carnexa kad firma naruci mlijeka ili salamcine neke. Cisto zbog Ganca da pojasnim onako kako treba bez izvrcanja.

                        Da li je savrsena kamuflaza za sverc kokaina ili je iskoriscen brod za put do Evrope, to stvarno ne znam i ne vjerujem nikome.
                        Neverovatno je da u zapecacenom kontejneru banana koje naruci Voli ima kokaina a u zapecacenom kontejneru banana koje naruci Lidl nema kokaina.
                        Bas vas svi mrze. Verovatno su i zagubili kljuceve i pecate od Lidl-ovog kontejnera, ti zli svercari kokaina
                        Neverovatno je da u zapecacenom sleperu Imleka ili Carnexa isto nikad nisu nasli koje kilo kokaina. Zavera protiv Bokana i drzave CG
                        Izgleda da je istina da kokain zaglupljuje ljude. Et i ti nepoznati sverceri kokaina, koriste taj jedan kontejner Volija za sverc(u kome ce carina lako da nadje visak) umesto na hiljade kontejnera Lidl-a gde carinik nema sanse(ili je bar mala sansa) da pronadje visak

                        Ajd kad si vec dole...na izvoru informacija, sta bi sa istragom? Da li je neko utvrdio odakle to u kontejneru? Da li je uopste pocela istraga?

                        Comment


                        • Ovde ima sve sem teme. Kriminal,droga, prostitucija, stalkovanje itd..Imate pomracenje uma pa tamo nastavite pricu. Nema smisla gledati sve ove gluposti napisane na jednom kosarkaskom PDF-u..i to se zove ABA liga, bolje se zove Kriminal ex SFRJ...stvarno neverovatno sta dopusta admin tim...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Neverovatno je da u zapecacenom kontejneru banana koje naruci Voli ima kokaina a u zapecacenom kontejneru banana koje naruci Lidl nema kokaina.
                            Bas vas svi mrze. Verovatno su i zagubili kljuceve i pecate od Lidl-ovog kontejnera, ti zli svercari kokaina
                            Neverovatno je da u zapecacenom sleperu Imleka ili Carnexa isto nikad nisu nasli koje kilo kokaina. Zavera protiv Bokana i drzave CG
                            Izgleda da je istina da kokain zaglupljuje ljude. Et i ti nepoznati sverceri kokaina, koriste taj jedan kontejner Volija za sverc(u kome ce carina lako da nadje visak) umesto na hiljade kontejnera Lidl-a gde carinik nema sanse(ili je bar mala sansa) da pronadje visak

                            Ajd kad si vec dole...na izvoru informacija, sta bi sa istragom? Da li je neko utvrdio odakle to u kontejneru? Da li je uopste pocela istraga?
                            Neverovatno je da se ne nauci na tudjem primeru cemu nije mesto na kosarkaskoj raspravi. Zato - 2 nedelje odmora, kao i prethodna 2 clana.
                            Spominju li se jos kome banane?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Neverovatno je da se ne nauci na tudjem primeru cemu nije mesto na kosarkaskoj raspravi. Zato - 2 nedelje odmora, kao i prethodna 2 clana.
                              Spominju li se jos kome banane?
                              Banana je sinonim za blokadu/rampu, tako je barem kod nas nije valjda da taj termin protjeruješ iz košarke!?

                              Inače fasciniran sam Kotijem, koliko je snažan i snalažljiv, defanzivno je pokrpio sve rupe. Inače Budućnost bi lagano mogla da forsira small ball, dobro im to ide.
                              We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                              Comment


                              • Kakav je ovo NBA u CG?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X