Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako vam ne dosadi vise ova prepucavanja. Bar na ovoj temi. Bice dobar PO ove godine, samo da Mega ispadne ili bar bude cetvrta ;) Hikman nije bio u fomri jako dugo..Imao je zajeban put preko finske, Skavolinija, mozda cka i druga ITA liga do EL...Povredjen vec dugo, nisam siguran koliko moze odmah doneti ali za mesec dva, ako se oporavi moze dosta toga...Samo sam vise ocekivao od Trinke sto se tice pojacanja ali svakako treba neko iskusan partizanu na tom mestu. Jos petica i da udjete u PO ABA sigurno...i da se fino posibate, bez petice nemate nikakve sanse..protiv nas, cedevite ili buducnosti..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kako vam ne dosadi vise ova prepucavanja. Bar na ovoj temi. Bice dobar PO ove godine, samo da Mega ispadne ili bar bude cetvrta ;) Hikman nije bio u fomri jako dugo..Imao je zajeban put preko finske, Skavolinija, mozda cka i druga ITA liga do EL...Povredjen vec dugo, nisam siguran koliko moze odmah doneti ali za mesec dva, ako se oporavi moze dosta toga...Samo sam vise ocekivao od Trinke sto se tice pojacanja ali svakako treba neko iskusan partizanu na tom mestu. Jos petica i da udjete u PO ABA sigurno...i da se fino posibate, bez petice nemate nikakve sanse..protiv nas, cedevite ili buducnosti..
      Jel Hikman uopšte igra za Bamberg ? Igraju Fibinu ligu šampiona , koju baš ne pratim redovno

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Jel Hikman uopšte igra za Bamberg ? Igraju Fibinu ligu šampiona , koju baš ne pratim redovno
        Ne igra, imao je povredu,tj povredjen je bio celu ovu seonu a prosle godine je poptisao dvogodisnji ugovor sa Broseom koji nije sigurno mali posto je dosao iz Milana..znam da ni prosle godine nije igrao nesto na pocetku mislim...sjebao je petu odavno,sad sta je ovaj put ne znam..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment




        • Hikman će, prema dobro obaveštenim (čitaj Tegeltiji) izvorima, igrati za 10 000 mesečno. Dinara, naravno.

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post


            Hikman će, prema dobro obaveštenim (čitaj Tegeltiji) izvorima, igrati za 10 000 mesečno. Dinara, naravno.
            Zaboravio si bus plus i kartica za menzu.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne igra, imao je povredu,tj povredjen je bio celu ovu seonu a prosle godine je poptisao dvogodisnji ugovor sa Broseom koji nije sigurno mali posto je dosao iz Milana..znam da ni prosle godine nije igrao nesto na pocetku mislim...sjebao je petu odavno,sad sta je ovaj put ne znam..
              I u Feneru se povredio ako se dobro sećam?

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Da u Feneru!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Hikman ima dvogodisnji Ugovor sa ozbiljnim primanjima. Mediji u Nemackoj su pominjali 750.000 po sezoni sto ga je cinilo najskupljim igracem.
                  E sad on ima 33 godine, ovaj Ugovor u Bambergu je poslednja prilika da uzme veliku lovu. Ocekivati da se on odrekne tolikih para u dodje u Partizan je suludo. Da raskine ugovor na svoju stetu je nerealno.
                  Jedino da Partizan placa deo ugovora sto je opet veliki novac.
                  Po meni to bi bilo klasicno rasipanje para imajuci u vidu cenu, kvalitet, povredu i godine Rikija.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Igokea u Baru šutira za tri 7/8.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Hikman ima dvogodisnji Ugovor sa ozbiljnim primanjima. Mediji u Nemackoj su pominjali 750.000 po sezoni sto ga je cinilo najskupljim igracem.
                      E sad on ima 33 godine, ovaj Ugovor u Bambergu je poslednja prilika da uzme veliku lovu. Ocekivati da se on odrekne tolikih para u dodje u Partizan je suludo. Da raskine ugovor na svoju stetu je nerealno.
                      Jedino da Partizan placa deo ugovora sto je opet veliki novac.
                      Po meni to bi bilo klasicno rasipanje para imajuci u vidu cenu, kvalitet, povredu i godine Rikija.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Šta kvalitet? Jel moguće da Rikija, nevezano jel stiže ili ne, komentarišete i pod upitnik stavljate njegovo znanje.
                      Svuda gde je igrao imao zapaženu rolu. U Pezaru bio najbolji strelac Palakanestra. U Makabiju bio jedan od lidera.
                      Čim stekneš poverenje jednog Željka znači da vrediš .
                      Pričaš o godinama ko da ulazi već sada u petu deceniju pa se raspada.
                      Ako ćemo tako NAS je za vikend "ubio" jedan penzoš .

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Igokea je sada jako neugodan tim.
                        Lafajet, Andjusic, Zubcic, Latavijus, Lorbek...
                        Ozbiljan tim imaju.

                        Comment


                        • Pogotovo su Igosi napadački neugodni.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Šta kvalitet? Jel moguće da Rikija, nevezano jel stiže ili ne, komentarišete i pod upitnik stavljate njegovo znanje.
                            Svuda gde je igrao imao zapaženu rolu. U Pezaru bio najbolji strelac Palakanestra. U Makabiju bio jedan od lidera.
                            Čim stekneš poverenje jednog Željka znači da vrediš .
                            Pričaš o godinama ko da ulazi već sada u petu deceniju pa se raspada.
                            Ako ćemo tako NAS je za vikend "ubio" jedan penzoš .

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                            Covek ne igra vec dugo. Povredjen je i valjda je tek nedavno krenuo sa treninzima. Sa druge strane Stratos je igrao celu proslu sezonu.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kako vam ne dosadi vise ova prepucavanja. Bar na ovoj temi. Bice dobar PO ove godine, samo da Mega ispadne ili bar bude cetvrta ;) Hikman nije bio u fomri jako dugo..Imao je zajeban put preko finske, Skavolinija, mozda cka i druga ITA liga do EL...Povredjen vec dugo, nisam siguran koliko moze odmah doneti ali za mesec dva, ako se oporavi moze dosta toga...Samo sam vise ocekivao od Trinke sto se tice pojacanja ali svakako treba neko iskusan partizanu na tom mestu. Jos petica i da udjete u PO ABA sigurno...i da se fino posibate, bez petice nemate nikakve sanse..protiv nas, cedevite ili buducnosti..
                              Stvarno su ova prepucavanja smijesna. Kao neke zle tetke,strine ili kako se vec kaze. Sto se tice Mege ne bih imao nista protiv i navijam da izdrze, da budu treci

                              Comment


                              • Robert Rikic, kad ga vidjeh jeza me prodje...

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X