Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, uspešno drže ispod 30 razlike đetići. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Puno sreće u Evroligi.
      Trebaće vam dragi Dukljani

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Džile s razlogom ljut, ne bore se ni malo...


        Inače, ovde je počelo učitavanje i vređanje na ličnoj osnovi - jedan kralj me nazvao rasistom, drugi govori da lupetam
        Razumem tu egzaltiranost - pozdravite moderaciju, upućujem i njima i vama tople pozdravetm.
        Ja se izvinjavam ako te je pogodilo sto sam napisao da lupetas.. Ali iskreno se izvinjavam, nije vam lako palo sve ovo veceras

        Comment


        • Sto se tice EL, mislim da ce posle nastupa Buducnosti ABA izgubiti i ovo jedno mesto.
          Ne znam do kada ABa ima ugovor sa EL, ali nismo smeli da dozvolimo da Buducnost igra EL.

          Comment


          • Ja mu se ne izvinjavam jer nemam zbog čega, osetljiv sam na ksenofobiju i rasizam i uvek ću da ukažem na takve pojave.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Zvezda je mnooogoooo, mnogooo boljaaa. Tomic ovo savrseno uklopio.

              Vidim da su i na kraju 3 cetvrtine poceli ljudi da izlaze iz hale.

              Jeste pocetak sezone ali Tomic opasno uliva poverenje,jedva cekam da vidim kako ce sve ovo ici u nastavku sezone..
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Sada ce se pricati Dzilo prevara, a generalno u regionalnoj kosarci nije dosao trener sa ovako bogatim CV-em. 10 godina u grckoj kosarci kao pomocni trener, dve Evrolige(pet finala) i 7 titula u nacionalnom sampionatu. Dzilo ne moze da se meri sa tim. Uz to lose ukomponovan tim Buducnosti i ne postoji timska igra, nije njima sigurno ni drugo mesto.

                Blatova greska sto ga se odrekao.
                Last edited by Ricma; 07-10-18, 20:01.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Pa pazi s obzirom da ce sa nama nakon sjutrasnje utakmice dijeliti prvo mjesto, a vi bit 5-6, nije lose za pocetak sezone.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Stopostotno si bio u pravu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Dva ponižavanja u 10-15 dana.
                    Oba puta smo im dopustili pristojan poraz.

                    Comment


                    • Izvinite, nismo znali da ste Evroligaši. [emoji16]

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Padaju samari joj joj joj...

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Tako je, sada ste okrenuli drugi obraz...pravi hrišćani.
                        Pribojavao sam se atmosfere ali su igrači Zvezde vrlo brzo utišali Varvare...nego meni se čini da su Varvari presvučeni Grobari, sve neke melodije koje koriste Grobari a onda i ono "Ubij, ubij, Cigana" dok su onako čoporativno mesili nekog navijača Zvezde...
                        Regland je odigrao jednu pravu utakmicu za tim, Beron je pogađao iz dotrčavanja, iz izlaska iz bloka....Perperoglu je taj naš X faktor.
                        Koliko Junior nemoćan za ovaj nivo košarke, srećan sam što igrači Budućnosti nisu u potpunosti iskoristili.
                        Last edited by nebitan; 07-10-18, 20:26.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Dobro je što je Budućnost na kraju ipak pokazala karakter i nije dozvolila katastrofu da ode na 20+...
                          Njima je važno da dobijaju slabije rivale i Cedevitu. Posložiće to Džile do revanša, zna on kako se Zvezda dobija na njenom terenu, a naročito da utegne do F4. Vidi se da su mislima u EL i da jedva čekaju duele sa najboljima.
                          Zvezdin i Cedevitin recept sa gomilom stranaca naušrtb domaćih košarkaša daje za sada rezultate. Neko je ovde pisao da je bolje imati dobru bazu domaćih i nadograđivati strancima... to za sada ne pije vodu.
                          Jbg, otvoriš se dobro, kupiš pola tima ozbiljnih, surovih profesionalaca bez emocija prema klubu, protivnicima, Bokanu, Ćoviću i ostalim igrarijama oko terena... i cepaj.

                          A sada šlag na torti - Krka i Mornar.

                          Comment


                          • ma kakav karakter, zadnjih par minuta nista ne menja. Svi favoriti za Aba ligu imaju manje vise isti broj stranaca samo kao i uvek neko vise pogodi, neko manje.

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Ali Dzile brate, sta si ti trenirao sa ovima? 2 akcije nisu imali. Tomic ovo rutinski vodi. Zvezda na pola gasa.

                              Jebes ti ovo kad ti Partizan bez cetvorke I jos jednog beka izgleda bolje I od Cedevite I Buducnosti.
                              +1 na drugi red. Koliko god je prijatan ovakav rezultat, ABA liga bi trebalo da je jaca od KLS. Po ovim sada formama timova izvesno je finale Zvezda - Partizan, sto je los znak za ligu, jer to nisu neki ultra jaki timovi.
                              ABA ligi nedostaju pre svega jaki sastavi i treneri koji ce da naprave hemiju medju sastavom, sve je ovo jako lose.

                              Originally posted by Antona View Post
                              Morace Milo da se otvori za barem jos 2 igraca, i ni to im nista ne garantuje jer je Tomic klasa za Dzikica
                              Ma kakva dva igraca, ovaj tim Buducnosti je u najbolji kada bi se gledao pojedinacni kvalitet igraca (Gordic, Popovic, Ivanovic, Nikolici, Barovic, Sehovici + 4 jako dobra stranca + Omic), ali su jednostavno kao tim losi za sada. Zna Tomic kako da ih neutralise i to uspesno radi.

                              Originally posted by dekkard View Post
                              Opet rasizam i ksenofobija. Takve stvari su zabranjene na ovom forumu. Probaj na matičnom sa takvim upisima.
                              Stvarno mi nije jasno sta se pokusava sa ovim "legija stranaca". Valjda treba pohvaliti skauting kluba, kao i kritikovati kada dovode domace igrace samo zato sto su domaci. Jednostavno bi moderacija mogla da reaguje na ovu zluradost, jer ako Zvezda dovede strance pretvara se u "legiju", ako dovodi domace "otima Partizanu". Sto kazes, takve postove neka ostavi za svoju temu.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Aha.
                                Složiće ih Džile.
                                Složili smo mi njih kao metar drva.
                                Dvared u dva tjedna.

                                Comment

                                Working...
                                X