Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haris igrao za 200 hiljada u Aeku, dogovara se za 180 da predje u kkp, lepo, nastavlja se aparhejd.

    Comment


    • Prvo poluvreme neizvesno... 51-33.
      Zapanjujuće je koliko Budućnost ima opcija u napadu. Erl Klark je ubedljivo najbolji igrač lige. Džile dosta eksperimentiše, menja postave, načine odbrane i napada.
      Glavna kritika je loša odbrana na šuterima i užasna kontrola skoka. Krka je imala više napadačkih nego odbrambenih skokova.

      Ali zato brutalan napad...
      Last edited by bounty hunter; 01-10-18, 20:54.

      Comment


      • Klimavo je ovo jos uvijek,morace da se trenira zestoko do Zvezde.

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Lepo sređena Morača i dobra poseta. Neki ovoliko gledalaca nisu imali ni u pojedinim utakmicama EL.

          Fino izgleda ovo za sada 11-0, Krka skoro 4 minuta bez koša.
          Uvek su te neke ekipe imale malo gledalaca na otvaranju EL.
          Bar u tim pocetnim sezonama
          1111.jpg

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Uvek su te neke ekipe imale malo gledalaca na otvaranju EL.
            Bar u tim pocetnim sezonama
            [ATTACH=CONFIG]16330[/ATTACH]
            Au, zar i pored besplatnog ulaza!?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Koliko je prisutno navijača u Morači? Meni se čini da nema više od 3000.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Koliko je prisutno navijača u Morači? Meni se čini da nema više od 3000.
                A ima oko 4000,ova strana koju kamera ne hvata je ful popunjena.

                Comment


                • 1/15 za tri to je taj neodoljivi EL šmek.[emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Laganeze...

                    Ovo je moglo otići na 40+ da nije Džile povukao ručnu još na poluvremenu. Jbg, bivši klub.
                    Omić je mnogo doneo Budućnosti.
                    Ko je sledeći?

                    Comment


                    • Igramo sa Zvezdom ja mislim u nedelju.Bice pakao,jedva cekam da vidim jesu li za ovaj kratak period uspjeli nesto da promjene i koliko nam u stvari znaci Omic.

                      Comment


                      • Odlična predstava, osim donekle šuta sa distance 2/19 za tri, ali to treba pripisati fanatičnoj odbrani žilavih Slovenaca. Pravi evroligaški ispit pred predstojeće utakmice.
                        Last edited by dekkard; 01-10-18, 21:51.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ima nekoliko postova na poslednjih par stranica koji bi komotno mogli da se prebace u Pomracenje. Moderatori da rade svoj posao. Odnose se na prikriveno ili manje prikriveno omalovazavanje pojedinih klubova.

                          Sledece kolo FMP i Mega igraju srpski derbi, neko ce imati 2:0. Bilo bi lepo da Mega moze da ponovi onu sezonu, da moze da dobija Cedevitu, Partizan, Mornar, kao i Igokeu. Takodje, Igokei treba pojacanje pod kosem ako misle da se ukljuce u trku za plejof.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • ABA LIGA fantasy, League id: 117, pasword: 20180927081506tn1eINA

                            Comment


                            • Gledao sam malo Partizan i Cedevitu, Partizan ako ne otpusti Gagica, nema cemu da se nada, frajer je prosto glup. Strasno je kako su naivno izgubili protiv smjesne ekipe, milion izgubljenih lopti i glupih faulova.
                              Cedevita ide putem proslih sezona, divljastina teska bez koncepta, trude se nije da nije ali opasno lose izgledaju. Bez timske igre, bez strane pomoci, bez cvrstine... Tesko ce oni doci do neke igre potrebne za trofej.

                              Comment


                              • Partizan je igrao sasvim OK mada je Trento dosta Los Tim. Partizanu je problem sto najiskusniji igraci igraju najgore. Gagic ih je ukopao a nakon toga Novica.
                                Pejdz je vrlo diskutabilan kao organizator. O odbrani je suvisno pricati.
                                Vanja, Gegic, Nikolic vrlo dobri.

                                Cedevita igra kao Zvezda prosle sezone. ,, Trci pucaj,, Oni su najbolje segmente igre u odbrani imali sa petorkom de bio Zganec, Perkovic, Stipanovic.
                                NE razumem koji ce Im moj Agilar I Mageti. Tu su zestoko pogresili kao I sa Limom.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X