Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vraćamo se!

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Kakve su ove navijacice Cedevite,sto je ovo.Kad cemo mi vako nesto nabavit.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Kakve su ove navijacice Cedevite,sto je ovo.Kad cemo mi vako nesto nabavit.

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post

          Comment


          • Bice interesantna sezona. . .imam osećaj da će biti jako puno neočekivanih rezultata

            Comment


            • Uzasna Cedevita. Ne znam sta Sito Alonso misli da radi sa ovim timom i dokle ce jos da bude trener. Njemu suteri idu na prodor, igra mu onaj rekreativac Perkovic, svaki napad se zavrsava divljinom i sutem iz okreta nekog iz bekovske linije. Nema akcija, niko ne zna sta treba da radi.

              Deluje da nema nista od nikad jace lige. Buducnost i Zvezda je vec vidjeno finale, ostaje da se vidi da li ce Cedevita uspeti da sama sebe izbaci iz plejofa. Mornar, Igokea, Olimpija, sve mi to deluje tanko.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Sinoc duel dve najace ekipe, Partizan bas dobar kao sto je Ostoja i najavljivao tim za titulu, mnogo iskusnih i mladih igraca i povratnik iz Nba Zagorac koji ponovo vraca igre iz Mege. Cedevita mnogo novih igraca, imace Alonso problem ali ovde u Zagrebu ce svako tesko uzeti bodove, bas velika pobeda, Zvezda kojoj je drugi plej Covic i sa cetri igraca iz Fmp a, moze do plej ofa ali bojim se tesko nesto vise, Buducnost sad sa Omicem ima sve sto joj treba ali sad imaju i pritisak favorita

                Comment


                • Partizan uz jednu cetvorku i kombo beka moze da pomrsi racune svima u borbi za ABA prsten.
                  Videcemo kako ce se sve odvijati, sezona je duga... Sve u svemu, bice najzanimljivija i najjaca ABA u ko zna koliko godina...

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Partizan uz jednu cetvorku i kombo beka moze da pomrsi racune svima u borbi za ABA prsten.
                    Videcemo kako ce se sve odvijati, sezona je duga... Sve u svemu, bice najzanimljivija i najjaca ABA u ko zna koliko godina...
                    Bice zanimljivo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Sumnjam da je najjača.
                      Imala je ABA nekada 3 EL tima i učesnike završnica EL i EC.

                      Možda bude neizvesno, ali kvalitet u Evro košarci, pa i ABA, je sve tanji.

                      Comment


                      • Daleko je jaca ABA liga sada nego u zadnjih 5 godina.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Daleko je jaca ABA liga sada nego u zadnjih 5 godina.
                          Pre 5 godina si imao mnogo bolje igrace i trenere u ABA ligi nego sada, ali i ovo je korak napred.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ajde napisi koji su to igraci i timovi bili jaci od ovih sada.
                            Buducnost, Cedevita, Zvezda, Partizan. Veoma dobre ekipe, talentovana Olimpija, interesantan FMP i Mornar, Igokea ce biti dosta jaca nego prethodnih godina...
                            Ekipe koje sam prve naveo su u prvih 4 po meni, a svaka od njih ce se pomuciti da savlada bilo koga, jer nema slabih ekipa i svaka pobeda se mora zasluziti.

                            Comment


                            • Kvalitet košarke u Evropi je sad najveći, i svake godine je sve veći. Ranije si imao NBA igrače koji su u Evropu dolazili da završe karijeru, jer su u NBA prestali da prave razliku, a danas imaš u nekoliko timova ili granične NBA igrače ili igrače koji bi bez problema mogli da igraju u većini NBA timova i svi do jednog su u prajmu.
                              Last edited by dekkard; 30-09-18, 11:48.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kakvu ekipu ima Mega? Pitam zbog kladionice.. Hoce li ih odvaliti Igokea?

                                Comment

                                Working...
                                X