Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sviđa mi se Cedevita. Nekako elitno izgledaju. Biće vrhunska Aba ove sezone. Zato sam i uzeo Arena Sport paket.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Alex Pato View Post
      Sviđa mi se Cedevita. Nekako elitno izgledaju. Biće vrhunska Aba ove sezone. Zato sam i uzeo Arena Sport paket.

      Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
      De si uzeo paket?

      Comment


      • Prošle nedelje. Polaris media. Instalacija "tanjir" antene sa resiverom je 3000 din, a mesečna pretplata iznosi 650 dinara. Da napomenem da sam stari korisnik SBB-a, te uz 10 SK kanala ovih 5 AS kanala učiniće ovu sportsku jesen uzbudljivom. [emoji6]

        Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Na Areni 1 Zvezda - Olimpija, ako je verovati telopu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Fizicki jaka Cedevita, sut ih je jako slabo isao, a opet su pokazali da su opasni. Zanimljivo ce biti ovo.

            Comment


            • U prvom poluvremenu na utakmici protiv Olimpije nijedan domaći igrač nije postigao koš za Zvezdu.
              Nijedan.
              Pet strelaca - pet stranaca, nije se upisao ni šesti stranac Odžo.

              Comment


              • Pa šta, čemu ksenofobija?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Možda je čovek statističar. Baš lepo.

                  Comment


                  • Počinjemo sa stranom petorkom. To mi kazi.

                    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Beron i Ristić prava priča.

                      Ristić mi se više sviđa od Cribesa.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Beron i Ristić prava priča.

                        Ristić mi se više sviđa od Cribesa.
                        Tako je, bavimo se pravim stvarima a ne izmišljenim, borbenost je ono što imponuje i ohrabruje. Greške su očekivane u ovoj fazi sezone, bitan je voljni momenat uz koji će Zvezda da melje sve pred sobom.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Napisao bih da se meni ovo sve mnogo sviđa. Msm kako smo igrali prošle godine opet mi se javlja neopisiva želja da gledam KK. Ono prošle godine je bilo baš mučenje za mozak.

                          No ajde da vidimo sa Cedevitom kako ćemo da stojimo, pa finale sa Đetićima.

                          Comment


                          • Ova Olimpija nije baš neki inspirativan protivnik Ovo danas najbolja posjeta, zna se ko ima najviše navijača čak i u Aleksandrovcu.

                            Comment


                            • I Radanov je školovan košarkaš, ja sam njega baš malo gledao, inteligencija, baš kapira košarku, dva vrhunska bloka u napadu.

                              Jedini problem je možda što Regland mnogo ostaje u bloku, uvek se u odbrani zalepi ko krpelj za igrača koji mu postavlja blok.

                              Comment


                              • Po ovome što prikazuju Partizan i Budućnost, Zvezda je u ovom trenutku ispred oba tima po kvalitetu, čak i sa svim problemima koje imamo.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X