Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Sinovac, umesto sto mene analiziras izvoli napisi nesto optimisticno povodom ovog rostera.. Bas bih voleo tako nesto da procitam, ako si u stanju bilo sta smisleno da napises..Kapiram da se zabavljas, ali malo si smorio sa ovim sitnim, decackim upadicama koje imaju za cilj samo peckanje ostalih forumasa.
    Ne peckam ja nikoga nego govorim sta i o čemu ti pišeš!
    Optimistično je jer je doveden kršten trener i kompletan stručni stab
    Optimistično je što nam ostaju mladi talentovani igrači potpisani na vise godina
    Optimisticno je što je dosao Zirbes
    Isto tako što je u priči Marković jer je to signal da se puca na visoko i napada Aba
    Optimisticno je to što tek dva glavna igrača treba da dodju
    Ali ne. . Bolje je mračiti i hejtovati. .

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ima tema KK Cedevita, mogao si i tamo.
      Тотално сам заборавио да Цедевита има своју тему на форуму

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Ne peckam ja nikoga nego govorim sta i o čemu ti pišeš!
        Optimistično je jer je doveden kršten trener i kompletan stručni stab
        Optimistično je što nam ostaju mladi talentovani igrači potpisani na vise godina
        Optimisticno je što je dosao Zirbes
        Isto tako što je u priči Marković jer je to signal da se puca na visoko i napada Aba
        Optimisticno je to što tek dva glavna igrača treba da dodju
        Ali ne. . Bolje je mračiti i hejtovati. .
        Ako pazljivo procitas moj post koji si komentarisao videces da sam napisao da cemo biti drugi u ABA ligi i da plej tu nista ne moze da promeni, pogoto ne plej do 200k.
        Nema tu nista pesimisticno, ili ti mislis da sa dobrim plejom napadamo ABA?

        Comment


        • Derek Needham agreed to terms with Monaco.....veli to su rumori...
          Last edited by Nemam_ti_kad; 19-07-18, 14:42.

          Comment


          • Mladi reprezentativac francuske Amine Noua najverovatnije novo pojacanje Mege.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Mladi reprezentativac francuske Amine Noua najverovatnije novo pojacanje Mege.
              Statistika iz mlade reprezentacije mu nije loša. Sve ostalo zanemarljivo. Zanima me baš kako će izgledati. Prilična enigma. Može da bude pogodak, naravno.

              Comment


              • ''Nismo stavili tačku, očekujemo još pojačanja. Svi će biti iznenađeni našim stilom igre u narednoj sezoni. Nemojte se iznenaditi kada dobijete Golden Stejt iz Bara'' – uz osmijeh kaže Đorđije Pavićević, ne želeći da otkriva svoje sljedeće korake.

                Comment


                • http://www.doubledouble.rs/nacionaln...tizu-u-mornar/

                  Comment


                  • Kakva će ludnica biti taj tim. Biće sjajno za gledanje.

                    Comment


                    • Augusto Lima blizu Cedevite, bivsi Realov igrac. Veliko pojacanje.

                      Comment


                      • Vrlo ce zanimljive biti analize i prognoze uoci sezone kada rosteri budu kompletirani. Sito je dao latinski smek Cedeviti, sto je i normalno za njega. Dva brazilca i spanac, izmedju ostalih. To je jednostavno njegovo podrucje koje bolje poznaje od domacih trenera.

                        Comment


                        • Lazic iz Mege u Olimpiju valjda, dobar potpis.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Lazic iz Mege u Olimpiju valjda, dobar potpis.
                            Потврдио Мишко на Твитеру тако да је сигурно.

                            Comment


                            • Obrcu igricu u Mornaru pa su ovaj put doveli pravog indijanca

                              Upoznajte novog igraca Mornara

                              https://www.theplayerstribune.com/en...g-dear-nba-gms

                              Comment


                              • Daj mi neku procjenu zarade godisnje za njega , od do, ali ako imas priblizno pouzdanu informaciju na osnovu koje gradis procjenu, jer ljudi daju sebi za pravo da lupaju gluposti. Cisto da vidim koliko to ide od - do, jer nemam pojma iskreno.

                                Comment

                                Working...
                                X