Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nista losiji od Feldina, Kaningema,Redinga itd itd..ali sedeca dva moraju biti rang vise...ako zele nesto vise u EL, tj da se ne brukaju...taj sto kazu 2+1 mi deluje kao da misle na dangubu
    Zao bi mi bilo da Danga ode,mislim da pikiraju Omića! Ubedjen sam u to!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Prokom WC za EC, gde si to video..Si ti video u kom je Prokom problemu..nisu imali stranca, igrao im Subarga i klinci...Stelmet ima para..ne znam odakle ti te sve informacije..nemaju veze sa vezom..
      Pokajte se nevjernici

      Salazabava naravno, ali evo nam Prokoma na listi klubova za EC dok Stelmeta jos nema.

      Comment


      • Originally posted by MrTwister View Post
        Pokajte se nevjernici

        Salazabava naravno, ali evo nam Prokoma na listi klubova za EC dok Stelmeta jos nema.
        Gde si to video, da ne trazim bespotrebno
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • http://www.euroleaguebasketball.net/...2018-19-season

          Da, meni to neverovatno..Aseko Gdinja igra Evro kup...alal ti vera..meni to delovalo nemoguce..cak i ovim poljacima bilo smesno...Subarga i ekipa...stvarno neverovatno..Nisu usli ni u PO u Poljskoj, smesan tim..



          auu crni sine Djordi sta radis
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Cestitke Partizanu na ucescu u EK.

            Comment


            • I eto nas i komsija ponovo u Evropi zajedno Doduse u pogresnom takmicenju
              Salu na stranu bice to zanimljivo takmicenje sa ekipama po meri,samo je pitanje sa kakvim ambicijama i timovima cemo i mi i komsije uci u takmicenje.
              Ponovo grupe,pa sledeca faza,itd...bice mi zanimljivo takmicenje za gledanje ukoliko naravno ponovo ne spojimo mitsku kombinaciju - nemac pojma na klupi+ lelemudi i izduvane mustikle na terenu

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                http://www.euroleaguebasketball.net/...2018-19-season

                Da, meni to neverovatno..Aseko Gdinja igra Evro kup...alal ti vera..meni to delovalo nemoguce..cak i ovim poljacima bilo smesno...Subarga i ekipa...stvarno neverovatno..Nisu usli ni u PO u Poljskoj, smesan tim..



                auu crni sine Djordi sta radis

                Nisu u plejof svojih liga ušli ni Galatasaraj i Ulm pa su na spisku. Pozivnice se dele na ime, lovu, obećanja...

                Comment


                • Le mans se bori za titulu u Francuskoj pa ni oni nece videti ovo takmicenje.Mnogo je gluposti u ovom takmicenju,ali to ti je Djordi trade mark

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Nisu u plejof svojih liga ušli ni Galatasaraj i Ulm pa su na spisku. Pozivnice se dele na ime, lovu, obećanja...
                    Da im vidis tim prosle godine, a i do sad nista nisu menjali..Tlacice ih ko stigne..Meni nejasno skroz..Pored Anvila, Ostrava,Stelmeta...pa i Toruna...ma xxx timova..ovo je zalosno..

                    Ulm isto nije zasluzio...ni Galata...

                    Djordi je skrenuo sa uma..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nikad jaci EC, reklo bi se

                      Odluka o ucescu Prokoma je politicka, obzirom da je Anwil kao sampion odlucio da ide u FIBA CL, a i Prokom ima staza u ECA jer je svojevremeno isto igrao EL iako prosle sezone su igrali samo sa domacim igracima. Vjerovatno ce i biti nekih para za njih, dok recimo Zielone Gore kao sto je Blic najavio da su je dobili i prihvatili za sad nema na ovoj listi a ostala je 1 WC.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da im vidis tim prosle godine, a i do sad nista nisu menjali..Tlacice ih ko stigne..Meni nejasno skroz..Pored Anvila, Ostrava,Stelmeta...pa i Toruna...ma xxx timova..ovo je zalosno..

                        Ulm isto nije zasluzio...ni Galata...

                        Djordi je skrenuo sa uma..
                        Mora nekih 8 timova da otpadne posle prve runde, već se naslućuju koji su. [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Zato je Torino doveo Lerija Brauna za trenera. [emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Izgleda da ga je Olimpija izduvala za pozivnicu. Samim tim mislim da od prica o nekom astronomskom budzetu i ambicijama za sledecu sezonu nema nista

                            Comment


                            • "dekkard''

                              Ok ali tonu boljih timova i ozbiljnijih...Taj Surbaga jos par nekih solindih...kad si ti to napisao..cak sam citao novine, njihove intervju..Nista jbte...Ako nista, izbacili su raspali Hapoel, ali opet nema drugog izraelca...

                              Ludwisburg i Bon su vise zasluzili od Ulma po meni...ali i oni igraju tu ligu sampiona verovatno....Cisto sumnjam da ce uloziti nesto vise para...skroz sam izbezumljen ovim potezom..ajde da je Trefl...pa da razumem..cak nisu ni napisali na FB da igraju...nesto oko brace Ball i to je to..smejurija.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by MrTwister View Post
                                Nikad jaci EC, reklo bi se

                                Odluka o ucescu Prokoma je politicka, obzirom da je Anwil kao sampion odlucio da ide u FIBA CL, a i Prokom ima staza u ECA jer je svojevremeno isto igrao EL iako prosle sezone su igrali samo sa domacim igracima. Vjerovatno ce i biti nekih para za njih, dok recimo Zielone Gore kao sto je Blic najavio da su je dobili i prihvatili za sad nema na ovoj listi a ostala je 1 WC.
                                Spisak timova u nikad jaćem EK

                                Crvena Zvezda Cedevita Mornar Bar Partizan Monaco Limoges ASVEL, FC Bayern or ALBA Bamberg Ulm Trento Brescia Torino Rytas, Asseco Gdynia, Zenit SPB UNICS Lokomotiv Kuban Valencia Andorra Unicaja Tofas Galatasaray Final team will be determined soon

                                Comment

                                Working...
                                X