Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    A Z. Nikolic nema jeli, Aleksa nema, pa cak i Danilo.
    Nema.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Sprdace se protivnici sa ovakvom bekovskom linijom i ekipom Buduvnosti generalno u EL (pod uslovom da je uopste igraju ).

      Jos uvek je rano za nekakve ozbiljnije predikcije, ali većina igraca Buducnosti je donji dom EC (ali i takvi su mas pobedili ) i za nesto vise od pukog statiranja ( 1-2 pobede), je potreban generalni remont ekipe . Osim Gordica, ja ne vidim startera za EL .

      Comment


      • Opetkažemponavljam, kada su Cedevita i Zvezda mogli da skinu poneki skalp u EL, onda će ova i ovakva Budućnost pojačana sa 2-3 kvalitetna stranca (može Ročesti), uz trenera kao što je Džikić, moći da se bori za top 8.

        Mnogo se ovde precenjuje kvalitet EL.

        Comment


        • Pa mi uzesmo 11 pobeda sa Rocestijem i Radicevic/Enisom....sigurno da su Gordic i Ivanovic daleko ispred pomenute dvojice. Nikols takodje kvalitetno pojacanje a prelazni rok jos nije poceo.

          Comment


          • Razmišljam nešto vezano za ispunjavanje uslova za igranje u EL, koji bi naši gradovi (osim Beograda, naravno) ispunili te uslove. Da postoji klub koji bi kvalitetom zasluživao igranje, oni bi bili iz Novog Sada, Vršca i Niša, svuda postoji potrebna infrastruktura. A u nekima se ne igra ni KLS.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Vrsac=Vrsac

              Nis= Kao i ovi moji, u ciklusima, kada se pojavi neko iz vladajuce strukture iole zainteresovan za kosarku, igraju par sezona KLS, potom II ili III liga .

              Novi Sad= KK Vojvodina

              Jednostavno nema novca. Vecina klubova je jos uvek u vlasnistvu drzave-grada i ... svi znamo ostatak price

              Comment


              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                Vrsac=Vrsac

                Nis= Kao i ovi moji, u ciklusima, kada se pojavi neko iz vladajuce strukture iole zainteresovan za kosarku, igraju par sezona KLS, potom II ili III liga .

                Novi Sad= KK Vojvodina

                Jednostavno nema novca. Vecina klubova je jos uvek u vlasnistvu drzave-grada i ... svi znamo ostatak price
                Ma mislio je na druge uslove. Hala od 5k+, aerodrom, hoteli 4 zvezdice itd itd.

                Comment


                • Odgovorio sam na poslednji pasus. U principu, generalno, u većini stvari se slazem

                  Za Podgoricane pitanje: imate uber uspesan zenski RK, dobre RK reprezentacije, KK koji je godinama u vrhu ABA (ove i titula ), godinama dosta dobro igra EC ... itd ... grad i navijaci zasluzuju, bolju novu dvoranu. Da li se nesto desava po tom pitanju, zbog cega nije ranije izgradjena i sl?

                  Comment


                  • Nista se ne desava. Ja ne mogu iskreno da shvatim to. Liga sampiona zenski rukomet, KK i ZKK prvaci Aba lige, igrace najelitnije takmicenje. Tu su i drugi sportovi.

                    Mada u okviru sportskog centra gdje su nekad bili zatvoreni bazeni trenutno se pravi mala hala , moderna, multifinkcionalna, za kosarku , odbojku i rukomet, sa nekih do 2500 mjesta. Tako da se rastereti velika sala. To je to. Ne moze se od lopova zivjet
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 24-05-18, 11:16.

                    Comment


                    • A i da se ne lazemo veca sala bi se punila u par meceva, realno sasvim je dovoljna i Moraca sto se tice posjete.

                      Comment


                      • Originally posted by tatanka View Post
                        A i da se ne lazemo veca sala bi se punila u par meceva, realno sasvim je dovoljna i Moraca sto se tice posjete.
                        A i to ti je ziva istina

                        Comment


                        • Nije poenta u poseti. Moderna dvorana, znate vec na sta se misli ...

                          Bas zbog toga sto su lopovi i sto toliko dugo vladaju u Cg (neko bi napisao diktator) , ocekivao sam neki projekat pre izbore ili nesto slično (igara i zabave ) .

                          Comment


                          • Kako nije poenta u posjeti? Pa mi Moracu ne mozemo da napunimo 5 puta godisnje, sta ce nam nesto vece i modernije? Pogotovo sto to modernije ne moze biti gotovo za EL pa nema logike da prave novu a Moracu da renoviraju..
                            Izbore dobijaju na drugi nacin, nisu ludi da trose milione za salu da bi dobili jedne izbore, ozbiljni su to igraci

                            Comment


                            • UF Moderna, multifunkcionalna dvorana (znas ono klima/ventilacija, ulazi/izlazi, modernija sedista, bebednost ), nesto slicno kao Arena, samo sa manjim kapacitetom ... nabrojao sam i razloge (rukomet, KK, reprezentacije ,cak mogli bi kad bkad i van letnje sezone da ugostite Cecili/Aciku ) Mislim nesto da kao ostane u amanet pucanstvu od Mila&Co kao sto rade svi moderni diktatori

                              Comment


                              • Mornar dobio Buducnost.

                                Comment

                                Working...
                                X