Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tokom plej ofa Dzikic je izjavio kako je po njemu Nikols najvece ime i brend aba lige. Moze bit da ima nekog interesovanja

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Tokom plej ofa Dzikic je izjavio kako je po njemu Nikols najvece ime i brend aba lige. Moze bit da ima nekog interesovanja
      Najveci pritisak sledece sezone je na Dzikicu: mora da sastavi i uigra tim koji ce moci da se nosi u EL (nadam se, iskreno, dostojanstveno) i u ABA. To ni malo nije lako, jer trebace jaka Buducnost i za vremena kada se ne bude ulazilo u EL samo na osnovu finala ABA lige. ABA liga mora da ima jos jakih klubova da bi, eventualno, u nekom vremenu pred nama (da izbegnem termin "u buducnosti" - odmah skacete i kukate ) EL prepoznala interes da ukljuci i klubove sa ovih prostora.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Izgleda da ce i Rocesti u Podgoricu, a komse nista ne pricaju...

        Comment


        • Treba da slavimo ako bude tako. Znamo bar da cemo da ih probijamo na picku sledece godine, kao Engleski turisti kurave po Tajlandu...

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Izgleda da ce i Rocesti u Podgoricu, a komse nista ne pricaju...
            Odakle ovo.

            Comment


            • Pa, tako sam cuo od nekih ljudi.
              Njemu je svakako zelja da i dalje igra EL, a ne vidim ekipu sem Buducnosti u kojoj to moze ostvariti. Navodno su kontakti vec uspostavljeni.
              Plus vodice se kao domaci igrac...

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Izgleda da ce i Rocesti u Podgoricu, a komse nista ne pricaju...
                Nichols, on... znači, ipak spremaju tim za EC [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ako dodju obojica, uz ostanak Lendrija kao sto se najavljuje, imace veterane strance.
                  Imamo ih i mi, ali treba dodati da imaju mnogo bolji nukleus domacih igraca, a za trenera da ne govorim.

                  Comment


                  • Ja to ne bih voleo. Rocesti nam je jedini vukao sezonu i moze da napravi razliku. Jeste da je rupa u odbrani, ali to sve moze da zakrpi ostatak tima i naravno trener. Roc/Gordic/Ivanovic...pa mi to ne mozemo da ispratimo.

                    Comment


                    • Koga, Aleksu Ilića i Danila Nikolića? Dockan je za ove pošalice.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Koga, Aleksu Ilića i Danila Nikolića? Dockan je za ove pošalice.
                        Ivanovic, Gordic, Barovic, Zoran Nikolic, Popovic uz pomenutu dvojicu, a tu je i Lendri starosedeoc.
                        Treba uzeti u obzir da je Buducnost sada EL tim, tako da ce u rosteru imati vise bar 14 igraca koja ce moci da se koriste u svakom momentu, bar na ABA nivou.
                        Sehovice ne uzimam za ozbiljno, verujem da su odsvirali u Buducnosti.
                        Dolazak Rocestija bi znacio da ce dovesti bar 4 amera, a ne bi me cudilo da ''poziciju Suada Sehovica'' u narednoj sezoni zauzme Gibson.

                        Comment


                        • Onda da uzmemo i jos par lopti...

                          Moramo imati 14-15 konkurentnih igraca. Vi ste ove godine napravili gresku da igrate sa 8-10 igraca i El i Aba. U pocetku su bili i Apic i Lazarevic, Keselj, Antic, Jovanovic....potroseno vrijeme, niko od njih nije igrao da rastereti nosioce. Moramo uciti na tudjim greskama...naravno uz povrede koje uvijek mozes o ekivati
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 23-05-18, 21:40.

                          Comment


                          • Od spomenutih samo Ivanović i Popović (u perspektivi) imaju evroligaški potencijal.
                            Landry ne verujem da će ostati, ako ostane to će biti ogroman fail, tipa ostanak Bjelice kod nas.
                            I da, Gordića sam namerno izostavio.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pa on je partizanovac...nemoguce je da ga ne izostavis. Za Lendrija se slazem.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Od spomenutih samo Ivanović i Popović (u perspektivi) imaju evroligaški potencijal.
                                Landry ne verujem da će ostati, ako ostane to će biti ogroman fail, tipa ostanak Bjelice kod nas.
                                I da, Gordića sam namerno izostavio.
                                A Z. Nikolic nema jeli, Aleksa nema, pa cak i Danilo. Eo vidjecemo

                                Comment

                                Working...
                                X