Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    To je pitanje za predsednika ABA lige.
    Ne, nego za sudijsku komisiju koja radi autonomno u odnosu na Predsedništvo ABA.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Sta god da se desi, barem djetici nisu bezkarakterne sisice iz Zagreba. Imaju i srce i volju, ali nemaju individualni kvalitet da pariraju Zvezdi. Za ovu jednu seriju pokazali vise nego Cedevita u prethodne tri sa Zvezdom. Veceras se bore i protiv njihovog luzerskog mentaliteta.

      Comment


      • Dobija ovo Zvezda rutinski, crkla je Buducnost.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Cestitke navijacima Buducnosti na ABA tituli, za EL jos nije sigurno


          Dzile, Dzile, svalercino jedna

          Spoiler
          Last edited by Mr. Wolf; 14-04-18, 22:01.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Cestitke Javoru, Puklu, Hordovau, Majkicu, Radovicu i ostalim smradovima iz sudijske organizacije na tituli. Titula u rangu one Obiliceve, nista manje sramna.

            Konacno se i ovo mucenje zavrsilo i kako stvari stoje nema sanse da drzavno-mafijaski klub dobije dozvolu da ucestvuje u EL (finansije i nain finansiranja kluba, hala ... ). Nadam se da i mi necemo dobiti pozivnicu,vec klub iz neke normalne drzave, a mi da nastavimo da se valjamo u ovom blatu.

            Jedino pozitivno sa strane Cz da Covic nije uspeo u nameri da ekipa ne izadje na teren, ostalo i ostali (vecina), da se ne ljubimo.

            Comment


            • Opusti se brale, saljemo fotke iz EL sledece sezone.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Cestitke ekipi Buducnosti.

                Comment


                • Originally posted by Baka View Post
                  Opusti se brale, saljemo fotke iz EL sledece sezone.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                  Ja vam zelim svu srecu, i navijacu za vas kao sto sam i navijao u EC.

                  Lopovi i kriminalci na celu i oko kluba ne mogu da umanje igre, zalaganje, pobede igraca i trenera Buducnosti.

                  Comment


                  • Iduce godine ce Aba liga bit najjaca mozda u zadnjih 7 8 godina,bice bas ludnica.5 6 timova ce ic na titulu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Iduce godine ce Aba liga bit najjaca mozda u zadnjih 7 8 godina,bice bas ludnica.5 6 timova ce ic na titulu.
                      Da, to se bas prica, navodno Olimpija ulaze dosta, vi, Partizan, Cedevita, nisam siguran za Zvezdu tu se jos ceka, kakve su price od koarkaskih krugova po gradu, ima li istine da mozda ostanete bez zasluzenog mesta u evroligi, navodno bice lobiranja od strane Covica u Bg u.

                      Comment


                      • A sto znam,mi smo tu EL zasluzili na terenu ako nam je ne budu dali boze moj sta da se radi visa sila.Samo mislim da to nikako ne bi bio dobar signal ostalim klubovima,zasta se onda oni bore ako rezultat nista ne znaci nego samo jebene pare.

                        Comment


                        • tako je vec godinama. za sta se bori pola klubova u spaniji, nemackoj, italiji... pitanje je trenutka kada ce iseci i to jedno mesto ABA ligi
                          Last edited by NateHuffman; 15-04-18, 21:21.

                          Comment


                          • Nema tu vise sporta,ni u fudbalu ni u kosarci.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Nema tu vise sporta,ni u fudbalu ni u kosarci.
                              Naravno, i rekoh meni je samo treci mec bio sporan tu je zaista bilo zestokog naginjanja ka domacinu ali i bez toga je 4-1 u pobedama dakle zasluzeno. Evroliga je privatna i njih zanima Buducnost ako ima pare, ako je budete igrali to je zato sto ste na terenu izborili nema spora ali seti se primera Cibone i Igosa, tek sad Bokanu sledi veliki posao ali mislim da su dobre sanse da igrate.

                              Comment


                              • Nekada smo imali TIM. Momke koji su ginuli za nas dres, bili kao porodica.
                                Jel se seca neko Jake Blazica. Momka razbijene glave,, momka koji je plakao ppsle Cibone. ???
                                To je bila Zvezda. Strast, zelja, borba, istrajnost. Ti momci znali su sta znaci crveno beli dres. Prepoznali su to i navijaci, punili smo hale, momci na terenu, trener, navijaci. Bili smo kao jedno.

                                Ove sisice sto su ove godine nosile nas dres nek pogledaju malo ove slike. GOSPODO OVO JE ZVEZDA.
                                Naravno cast Lazicu, Dangubicu, Dobricu, Omicu.
                                Last edited by Laza Kacanski; 16-04-18, 09:06.

                                Comment

                                Working...
                                X