Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Pokazao je Dzikic da je najbolji trener u ABa ...svaka cast na vodjenju ekipe cele sezone ,sasvim dobre igre i u Evropi ,ponasanje kao i uvek veoma dobro ...retko koga iz Partizana cenim i postujem ali Dzikic je veliki gospodin i na tome skidam kapu
    Idi gledaj FMP [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

    Comment


    • Evo i odje da upisem.....

      Bio na utakmici naravno. Nisam imao neki pritisak, nisam imao nervozu ali sam zarko zelio vise to jebeno finale. Od osnivanja Aba lige Buducnost je stalno u vrhu, nikad nisu bili pri dnu tabele. Zelio sam da skinemo taj pritisak , koji je stvarno iako smo mala sredina , ponekad preveliki i vecinom bespotreban. Kao i svugdje , kad su rezultati dobri , cim se osjeti blizina nekog trofeja , pojavljuju se razni likovi kojih nema tokom sezone. Elem, nema veze , toga ima svugdje. Zbilja nisam mogao da zamislim da i ovo polufinale ispanemo, mogu samo da zamislim kako bi tesko bilo sledecoj generaciji iduce godine ako bi bili u slicnoj situaciji.

      Sto se tice serije, Cedevita je definitivno bila bolji rival ali su nasi momci uspjeli uz nevjerovatnu borbenost da nekako privedu kraju. Mi smo cijelu seriju odigrali slabije nego sto mozemo, upravo zbog bremena polufunala. Cedevita je podigla nivo igre za plej of sigurno za 30-40%, su bolje odigrali nego ligaski dio. Dobra,vrhunska ekipa, iskusna, pokrivena dobro, dobra timska odbrana, svaka cast Zdovcu.

      Jednostavno su stali , kao da ih furija odnijela zadnju cetvrtinu. Najbolje se vidi ovdje.....bas ovako je bilo...

      https://www.youtube.com/watch?v=bEOHu6crAgE

      Svaka cast Momcima jos jednom...imaju muda!

      Comment


      • Tvrda utakmica, dok su odbrane bile dominantne kod oba tima Cedevita je imala prednost 3/4.Kada se šut otvorio Budućnosti početkom 4/4 utakmica je prelomljena i slomljen je otpor za mnoge neočekivano žilavoj Cedeviti. U svakom slučaju , retko kvalitetna polufinalna serija ABA, bilo je šta da se vidi u sva tri meča, rispekt za oba tima.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Cestitke Buducnosti, ako mi veceras dobijemo bice bas pravo i jako i tesko finale. Mozda cak ode i na pet utakmica.

          Comment


          • Ali da ne zaboravimo glavni spektakl ove nedelhe a to je fajbal for druge Aba lige, u Cacku eufirija i sjajna atmosfera, bice sve rasprodato , vec u utorak Borac- Krka od 18 casova, od 20:30, Primorska- Vrsac.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Ali da ne zaboravimo glavni spektakl ove nedelhe a to je fajbal for druge Aba lige, u Cacku eufirija i sjajna atmosfera, bice sve rasprodato , vec u utorak Borac- Krka od 18 casova, od 20:30, Primorska- Vrsac.
              Borac i Vršac ulaze oslabljeni neigranjem Đokovića, odnosno Savovića, barem su takve bile poslednje informacije.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • da je dosla Cedevita mislim da bi imali lepe sanse i da sa 3-0 zavrsimo posao u finalu ..ekipa limitirana a trener ubi boze ...

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Borac i Vršac ulaze oslabljeni neigranjem Đokovića, odnosno Savovića, barem su takve bile poslednje informacije.
                  Ne igra Djokovic sigurno,Malina veruje da smo i dalje favoriti al vise zbog publike i nadamo se malo domacinskog sudjenja
                  Karta kupljena odavno posto mi ne vazi sezonska za F4
                  sigpic

                  Comment


                  • Ekipa limitirana..trener ubi boze..da to nije Zvezda

                    Po meni su slovenci favoriti ali videcemo..Krka je najjaci tim na f4..po meni..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • cekajte sta bi sa strasnom cedevitom, i vrhunskim igracima cerijem, nikolsom i strategom im zdovcom?

                      nadam se da nam sledece godine, nece padati napamet kao sto ovde predlazu da dovodimo iscedjene krpe od 34, 35 leta poput nikolsa

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        cekajte sta bi sa strasnom cedevitom, i vrhunskim igracima cerijem, nikolsom i strategom im zdovcom?

                        nadam se da nam sledece godine, nece padati napamet kao sto ovde predlazu da dovodimo iscedjene krpe od 34, 35 leta poput nikolsa
                        El igrač!

                        Comment


                        • bio pre pet godina

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            bio pre pet godina
                            To je tvoje misljenje i ja to postujem ,na stranu sto veze sa kosarkom nemas ..

                            2014-2016 - CSKA Moscow
                            2016/17 - Panathinaikos

                            ove godine prosecno 13.3 p ,4,5 skoka,1,5 asist, uz odlicne procente suta ..86 % FT, 2P 58% i 3P 44,2 %
                            Last edited by Ica; 02-04-18, 16:01.

                            Comment


                            • Da je prosla Cedevita, rekli bi e lako cemo..ovi djetici veze nemaju, uvek nesto halabucu a ispadnu u 1/2 itd...

                              Nikols je strasan igrac ali igrac rotacije, ne moze biti nosilac tim nikako...Chery pak nema taj kvalitet za EL...itd...Osrednji, solidan EC tim je Cedevita, kao sto smo mi neki osrednji EL tim itd...

                              Cedeviti za nesto vise je trebao centar i bek...sa ovim timom i ta jedna pobeda je podvig...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Djokovic bas veliki hendikep, mora Malina Marinovic da odigra turnir zivota, uglavnom navijam za Borac, ovaj klub ovaj grad zasluzili su Aba elitu.

                                Comment

                                Working...
                                X