Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ti je to Novace - imas drugi servis, iznerviranog Vavrinku, lagan servis i ti to riternom spucas u aut.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Marine momče odmori malo... kada ti se već toliko gadi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        To ti je to Novace - imas drugi servis, iznerviranog Vavrinku, lagan servis i ti to riternom spucas u aut.
        Plus sto mu je potpuno poremetio ritam. Nadam se da ce sad novi MTO zatraziti.
        sigpic

        Comment


        • Mnogo podseca na Rogera prosle godine. Samo je ovo jos veci choke.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Plus sto mu je potpuno poremetio ritam. Nadam se da ce sad novi MTO zatraziti.
            Evo sada i ovaj fh .... ma ne zasluzuje da pobedi ovo.
            Evo i ritern ... idi Novace u persun.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Daj bre Novace sta ti radis na brejk lopti, stvarno mi nije jasno.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                E ovo je taj gem - sada ako ne brejkne gubi 100%
                Mislim čak i da ga brejkne, ne znam kako može držati servis u ovakvom stanju...

                Comment


                • Jadan je Novak
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma normalno da je ovo gotovo, ljudi se cimaju bez potrebe. Cudi me da ne statira do kraja meca.
                    sigpic

                    Comment


                    • kakvi promašaji

                      Mi-4c

                      Comment


                      • Šta Vavrinka pogadja. Svaka čast zaista.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Auuu brateeee,ladno pogodi rezultat ja

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Šta Vavrinka pogadja. Svaka čast zaista.
                            Običan dan u uredu

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Marine momče odmori malo... kada ti se već toliko gadi.
                              Novak je ljudina. Ali upravu je da ste vi ovdje koji ste za njega nekorektni. Da je ovo uradio neko protiv Novaka bili bi drugaciji komentari.

                              Comment


                              • A lepo sam vam rekla da navijate za kamikazicu, a vi navalili Sten pa Sten
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X