Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Unofficialpage View Post
    Pa i nisam uvjeren, malo se zezam. 50-50 su šanse u finalu



    Rival je rival.
    Znači ovo
    rival je rival
    je razlog da navijaš protiv?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by luka View Post
      Ovome u plavoj majici Japancu je sigurno super noć, dobio Kei ili izgubio...
      Znam da mi i meni isto bilo da sam na njegovom mjestu
      On je Korejanac valjda
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Teško je shvatiti gdje je našao bekend, ali bekend je tu, očigledno je sve vrijeme problem bio u samopouzdanju, sada je baš rastrčan, udara čisto sa obje strane, retern radi, defanziva savršena, kroz meč je narastao 2 nivoa, nevjerovatno

        Od igrača s kojim se Kei igrao, do gotovo najvišeg mogućeg nivoa
        Nije jednom takav bio... Večeras je trebalo da ga znoj probije... Mislim znojan je odma od ove vlage, al znaš šta mislim

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Teško je shvatiti gdje je našao bekend, ali bekend je tu, očigledno je sve vrijeme problem bio u samopouzdanju, sada je baš rastrčan, udara čisto sa obje strane, retern radi, defanziva savršena, kroz meč je narastao 2 nivoa, nevjerovatno

          Od igrača s kojim se Kei igrao, do gotovo najvišeg mogućeg nivoa
          Bas je podigao nivo igre,ali ja sam to i ocekivao.

          Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            On je Korejanac valjda
            Znam 99% zastava na svijetu, pa ako je imao neko obilježje na sebi, nisam primjetio... AKo sam se izblamirao


            A ako misliš da se provodio i ovako i onako onda ok

            Comment


            • hahahaha.. Komentator: ''Stan the man'' a drugi nadimak mu je ''Stanimal'' sto u prevodu znaci zivotinja. Ne znam kako da objasnim ljudima koji ne znaju engleski ali kao na primer da se nekom u Srbiji prezime zavrsava sa ''otinja'' a ljudi ga zovu ''zivotinja''... CAR

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Znači ovo je razlog da navijaš protiv?
                Ti ćeš navijat za Federra da uzme 18. GS? Ja ne navijam, poštujem Novaka ali u sportskom planu ne navijam ali totalno nbitno.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Bravo momčino, bravo, bravo, bravo, veliki šampion, jednostavno nije bilo šanse da on ovo izgubi večeras

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    hahahaha.. Komentator: ''Stan the man'' a drugi nadimak mu je ''Stanimal'' sto u prevodu znaci zivotinja. Ne znam kako da objasnim ljudima koji ne znaju engleski ali kao na primer da se nekom u Srbiji prezime zavrsava sa ''otinja'' a ljudi ga zovu ''zivotinja''... CAR
                    Damir Ceronja.
                    Čestitke Vavrinkinim navijačima. Zaista odličan meč.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Jel Donna upoznala Ćaku Wawrinku ?

                      Comment


                      • Nisikori je u drugom setu izgubio mec, taj set ni sam ne zna kako je izgubio, u trecem u cetvrtom je Vavrinka bio osjetno bolji iako je Japanac imao sansu da ukrade treci.

                        Mislim da bi Kei bio tezi zbog riterna, ali je Vavrinka svakako tezi od Mareja osjetno, jer Vavrinka moze da odlucuje o poenima. Vidjecemo i koji ce Djokovic izaci u nedelju, to je i najvaznije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Unofficialpage View Post
                          Ti ćeš navijat za Federra da uzme 18. GS? Ja ne navijam, poštujem Novaka ali u sportskom planu ne navijam ali totalno nbitno.
                          Neću sigurno navijati protiv njega u bilo kom GS finalu. Navijaću za onog sa druge strane mreže. Neću njega ponižavati da bih uzdigla onog drugog. Pošteno uvek pohvalim i čestitam boljem, ma ko on bio. Nikada ne popljujem Novakove najveće rivale.
                          Ali to se zove fer i korektno navijanje, a to ipak nije tema ovde.
                          Još jednom, čestitke Šminkeru šmekeru i ostalima koji navijaju za Vavrinku.
                          Vidimo se u nedelju da vidimo ko je trenutno bolji.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Mislim, dakle jesam

                            Comment


                            • I nakon svih predaja i povreda, na kraju dobismo pristojno finale. Stan će, naravno, biti autsajder u finalu, ali finale Novak - Kei bi bila smjjurija jer Japanac apsolutno ne bi imao ni promil šanse.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • Loš je meč igrač Kei, koliko je samo puta ispustio Murraya, morao je i tamo treći set dobiti, na kraju jedva dobio Endija koji ništa bukvalno nije igrao. Lijepo je gledati njega kada je u pravom ritmu, nestvarno, ali to nije dovoljno za velike pobjede. Nema jeftinih poena, nema ukradenih poena defanzivom. Bolji je Stan kompletniji, fizički jači, tu je servis da ga izvuče iz teške situacije, tu je bolja defanziva, prelazak iz defanzive i ofanzivu, dosta jači udarci. O šampionskim kvalitetima da ne pričamo. Dosta je posla pred Keijem da dodje do nivoa potrebnog za GS titulu. Mora ubaciti neke nove segmente u svoju igru. Ovo nije dovoljno.

                                Comment

                                Working...
                                X