Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Netacno!!! Svi kanali koji su prenosili i prethodnih sezona prenose i ove, samo se ovi iz Sportkluba nasli pametni, verovatno da nateraju pretplatnike da uzmu paket sa dodatnim kanalima,
    sto se u mom slucaju nece desiti, a nadam se da se ni ostali nece upecati.

    A kada vide da niko ne zeli da se pretplati na te dodatne kanale, onda mozda vrate prenose PL na osnovne.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Sad vidim i ja, Pepi ima pravo.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Samo da dodam da svi satelitski operateri imaju pravo da prenose JEDNU utakmicu subotom od 16, za koju se odluce, osim onih koji ne pokrivaju podrucje Evrope, odnosno Velike Britanije,
        jer su videli u proslosti da se kartice tih provajdera kupuju masovno i koriste se po engleskim pabovima.

        Tako je bilo sa Al Jazeera sport kanalima, koji su pre nekoliko godina otkupili pravo prenosa svih utakmica za nekoliko sezona, a ukinuli su ih posle jedne sezone,
        upravo iz razloga sto su emitovali preko satelita koji pokrivaju Evropu.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Inatio se Digitalb svojevremeno sa PL pa na kraju izgubili pravo da prenose PL ne samo oni, nego svi albanski operateri 5-6 godina. Kako liga kaze tako ce biti ili PL biti nece na tim prostorima.

          Total TV se lagano gleda u Britaniji, imaju Britanci za 10 eura sve sto im padne na pamet od sporta, filmova, serija...
          sigpic

          Comment


          • #65
            Zna li možda iko da li neki drugi kanal osim sport kluba na total tv, prenosi premier ligu, ja sam kao nešto malo prije gledao da se spominje sport1, nejmački program, međutim ja nisam nikad vidio da su oni prenosili engleze, ako iko ima bilo kakve informacije, dobro bi mi došle, hvala unaprijed

            Comment


            • #66
              Originally posted by Crveni Đavo View Post
              Zna li možda iko da li neki drugi kanal osim sport kluba na total tv, prenosi premier ligu, ja sam kao nešto malo prije gledao da se spominje sport1, nejmački program, međutim ja nisam nikad vidio da su oni prenosili engleze, ako iko ima bilo kakve informacije, dobro bi mi došle, hvala unaprijed
              Ovde uvek možeš proveriti ko prenosi
              http://liveonsat.com/los_soc_br_premier_ONLY.php

              Comment


              • #67
                Ok, hvala, koliko sam vidio, nema ni jedan program koji prenosi engleze osim sport kluba na totalu

                Comment


                • #68
                  Pa ja sam lepo sinoc napisao koliko je bezobrazan SK, a botovi me napadali haha a sada se evo vidi koja je glupost to da PL zabranjuje prenose u moćnoj Srbiji

                  Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • #69
                    Belgijski kup na SK-u.

                    Comment


                    • #70
                      Pitanje za dzokera, da li je zadovoljan prenosima ove subote?

                      SK1 - 13:30 PREMIER LEAGUE: MANCHESTER CITY – CHELSEA
                      SK1 - 16:15 ŠPANSKA LIGA – EL CLASSICO: BARCELONA – REAL MADRID
                      SK1 - 18:30 PREMIER LEAGUE: WEST HAM – ARSENAL

                      Jesu vala ovi iz SK-a lopovi nema šta...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #71
                        Zbog Azije Klasiko u 16h, niko ne zeli klasiko da gleda u 16h
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Mislim da je i prošli bio u ovom terminu. Stvarno bezv termin. Šta je El klasiko bez noći...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #73
                            Gde je ta Azija bila do sada? Eh pusti novci... nikad ih dovoljno...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Bilo bi lijepo da sport klub makar za boxing day prenosi mečeve u 16h, jer je zaista mnogo utakmica, atmosfera je na vrhuncu, a i praznično je vrijeme, tako da nadam se da će mi se želja ispuniti

                              Comment


                              • #75
                                Bas los program danas

                                Comment

                                Working...
                                X