Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Zato sto je neko prokomentarisao da niko ne moze ozbiljno da navija za Mareja.
    A sad se stiglo dotle da se isti uporedjuje sa Hitlerom, a njegovi navijaci sa nacistima

    Toliko se ovde kenja po Mareju da je to postalo strasno, a za Djokovica ne sme nista da se kaze
    Pa dobro isto je i za Federera.
    A realno više se po Novaku ... nego po Fedu, ali ko će to sve izravnati?
    Neki su zaštićeni, neki zaštićeniji.
    I kao što rekoh stvar ukusa.
    Ja sam prema Endiju uglavnom indiferentana, nekada me malo nervira, ali ne toliko da bih popljuvala njega i njegove navijače.
    Ostali forumaši neka sami odgovaraju za sebe.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bojana, sta bi ti se desilo da jednom nesto ne prokomentarises?
      Ne smem ni da bocnem coveka, strasno.
      A on sme Novakove navijace.
      Last edited by icetea; 09-09-16, 20:59.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by tea View Post
        Bojana, sta bi ti se desilo da jednom nesto ne prokomentarises?
        Ne smem ni da bocnem coveka, strasno.
        A on sme Novakove navijace.
        Nemoj tako, ona je uvek na strani slabijih(Organizatori turnira, Britanski teniser, Svajcarski teniser, navijaci Svajcarskog tenisera, navijaci Britanskog tenisera, navijaci organizatora.. itd,itd..)

        Comment


        • Zato sto svako nadje za shodno da pljucne Mareja, po principu, pa on nema navijace.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by tea View Post
            Uopste nije trolling.
            Mada ti je citavo ovo navijanje trolling, k'o da neko moze ozbiljno da navija za Endija.
            Zbog nacina igre ili ponasanja na terenu? U obe stvari su on i Novak slicni. Da ovo napise neko ko je za Federera pa bi razumio.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Apsolutno nije tacno, znam osobe kojima je Marej drazi gledljiviji od Djokovica.
              Murray je meni najgledljiviji igrač na touru. Njegovo ponašanje i roncanje na terenu je za realitya. Ko to može platit

              Comment


              • da li je moguce sta se desava
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Bojana ne znam kako izdrzis sa ovim objektivnim navijacima.

                  Comment


                  • 21. GS finale.. od cega trecina u NY
                    preskocen Nadal (20) a ni Federerovih 27 vise ne djeluju tako strasno. prije 2 god razlika bila duplo

                    prvo GS finale mu bez susreta sa rivalom iz velike cetvorke na turniru
                    Last edited by cssr; 09-09-16, 23:10.

                    Comment


                    • Dobro je ovo, napokon test, preteski uslovi, a Novak je bas svjeze izgedao posle ovih dva i po sata, nije disao na skrge kao prije dvije godine. Intezitet nije bio kao protiv Conge ali nije ni trebao da bude, a opet je Novak napravio samo 27 neiznudjenih, 12 u prvom setu, jednu u drugom, pet u trecem i devet u cetvrtom. To je jako dobro. Servis je problematican, problemi sa ramenom ocigledno postoje, ali nisu previse izrazeni jer je danas posle MTOa servirao prvi 120+ milja, a drugi 80+, sto znaci da je sto se snage tice servis na standardnom nivou.

                      Da je Novak zavrsio posao za sat ili sat i 10-15 minuta trebao bi mu odma posle meca jos jedan trening, ovako je to izbjegnuto, sto je jako dobro.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Samuraj View Post
                        Bojana ne znam kako izdrzis sa ovim objektivnim navijacima.
                        hahahaha Kaze navijac Mareja tj. citiram: ''najboljeg igraca'' ove godine..

                        Comment


                        • Ma kakav navijac Mareja, po postovima se vidi da mu je Marej najmanje bitan, bitno je da bocka Novakove navijace, provocira i slicno.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Ono što nitko neće moći uzeti Stanu (ukoliko osvoji USO ) jeste činjenica da je uzeo 3 GS i totalno drugog plana... Znači nigdje nije bio ni među glavna 3-4 favorita

                            Comment


                            • нисам нешто могао да проценим у каквом је стању Новак.... Цонга и Монвис су његове муштерије и са њима игра посебно, тактички на победу, тако се није видело моного, једино смо могили да оцењујемо сервис... Стан му обично врача чоп или кашика ритерн и даје мртву лопоту, колико год да запуца Стан ће бити на тој лопти и наставити поен.... Стан такође уме да упадне у зону сумрака и олако да губи гемове... просто се ништа не зна... сада ће Мац да саветује, мора ово, мора оно, а уђи на терен и пробај ти то да радиш једно пет сетова колико се надам да ће ово трајати.... укратко, биће: ко жив, ко мртав.....
                              sigpic

                              Comment


                              • Vrlo je prosto u nedelju.Ako Vekic izadje na teren sa punim paketom Novak gubi 3-1,ma koliko god dobro Novak igrao.Ali ako slucajno Vekic zakaze sa jedne strane,onda Novak ima cemu da se nada.Vekic izgleda opasno nabrijano,a takav jos nije izgubio slem finale.
                                Last edited by Zile90; 10-09-16, 14:45.

                                Comment

                                Working...
                                X