Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je danas bio slicno kao u mecu sa Edmundom. S tim sto je Conga bolji igrac ali se povrijedio serdinom 2. seta. Dakle, return, igra sa osnovne linije, kretanje, volej (i pored onog promasaja na BL) i defanziva su odlicni. BH je blizu najboljeg. Bolji nego protiv Edmunda. Servis skripi. Izgleda da ne moze da igra kik kako treba. Zato 2. servis pati. Ponovo se osjetio nedostatak meceva.

    Vidjeti cemo kako ce to izgledati protiv boljeg returnera i igraca koji se bolje krece, on je slomio i Congu i Edmunda kretanjem. Monfis ce da bude daleko opasniji iako bi ovo sto je Novak do sada pokazao trebalo biti dovoljno za Gaela. U finalu mora bolje da servira.

    Kladionice mu daju po prvi put sanse vece od 50% da uzme turnir.
    Last edited by NI; 07-09-16, 08:38.

    Comment


    • Kakav je turnir, Monfils ce da se oklizne u kupatilu, a onaj ko prodje u finale ce nezgodno da spava, usinuce vrat ili tako nesto i predace mu pre meca
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Šteta što je Olga morala zbog povrede da preda meč
        Kecmanovic se još nekako drži i u singlu i dublu.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Mislim da ovo Andy uzima, trenutno je najbolji. Nole mi ne djeluje nešto posebno, Janowicz, Edmund nisu igrači koji mogu i ovakom Novaku išta a Tsonga nije sa mozgom na ti.

          Andy djeluje najbolje do sad i ako sad ovo ne uzme neće nikad, sve mu se poklopilo i mora nastaviti u ritmu u kojem je igrao Wimbledon, OI. Vidjet ćemo Novaka protiv Gaela, Gael može igrati, morat će Nole bolje servirat i malo bolje igrati. Pitanje je kakav je Nole sa fizičkom spremom, za sad djeluje OK.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Od danas krecu ozbiljni mecevi kao i rivali, videcemo.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • b92
              10. uzastopno polufinale na terenima Flašing Medouza, što je najduži niz nekog igrača na Grend slemovima.
              nije najduzi ... "tek" treci
              Konors je vezao 12 zavrsnica u velikoj jabuci a Federer 11 u melburnu

              Comment


              • Originally posted by cssr View Post
                b92


                nije najduzi ... "tek" treci
                Konors je vezao 12 zavrsnica u velikoj jabuci a Federer 11 u melburnu
                Ali ovo je Djokovic, kod njega se sve racuna duplo, on je nas
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Novak izgleda bolje od Mareja, za dva seta je imao 12 neiznudjenih i 18 vinera, Marej protiv raspalog Dimitrova pocetkom drugog seta je vec imao 15 neiznudjenih.
                  sigpic

                  Comment


                  • Како Мац пред сваки нолетов меч прижељкује пораз, тако Ноле све више додаје гас... било како било, не мора Ноле да освоји ово, али мени је срце пуно кад видим да се радује игри и да се лепо осећа на терену... спорт је то, нека победи бољи..... Цонги као да је пуна глава савета и предлога како да игра против Новака и на крају сагорео, предао у стилу, : "ма баталите ме више Новака".... очекујем сличну причу и са Монфисом јер и тај не зна да игра против Новака, дакле остаје нам да од целог турнира чекамо тек финале, па да видимо у каквој је ствано форми Новак....
                    sigpic

                    Comment


                    • Final match Us open 2016 Djokovic-Murray 3:0

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kakav je turnir, Monfils ce da se oklizne u kupatilu, a onaj ko prodje u finale ce nezgodno da spava, usinuce vrat ili tako nesto i predace mu pre meca
                          Istina.
                          Novace da li te je sramota?

                          Comment


                          • Servis definitivno mora mnogo bolje, ali jedna druga stvar mi je zapala za oko. Koliko se nervira oko svake lopte/udarca koji nije zadovoljavajući ili zbog toga izgubi poen. On je oduvek imao te momente, prefekcionista, ali protiv Conge na svaku je reagovao. Baš je naoštren, sviđa mi se to mnogo


                            Originally posted by Maxx-a View Post
                            Šteta što je Olga morala zbog povrede da preda meč
                            Kecmanovic se još nekako drži i u singlu i dublu.
                            Imala i meč loptu, a kažu da se jedva kretala.
                            Last edited by miloolja; 07-09-16, 13:55.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Da ,Olga verovatno još sa turnira u Canadi vuče povredu.



                              Za vrhunski tenis fizičke predispozicije ima, a deluje da čvrsto stoji na zemlji sa tako malo godina. Verujem da od nje možemo očekivati puno toga u budućnosti
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Posle odgledane reprize stekao sam utisak daje losiji servis kompenzovao igrom u polju ida Conga to nije mogao da isprati. Sto bi Federer rekao, sto vise treniram imam vise srece.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X