Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Nisam nikad bio tamo. Ne mogu da potvrdim.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Pa nisam ni ja, ali posto sam aktivan clan internacionalno juventusovog foruma, fanovi sa svih strana, slicno kao redcaffe kad je u pitanju Manchester. Ima likova iz Italije, pa prenesu kojekakve informacije iz njihove zemlje, o kojima mi pojma nemamo

    Kad bi znao kakva je mrznja na regionalnom nivou, skonto bi kakva su tamo rivalsva. Znaci nije samo ono sever vs jug, vec su strasno podeljeni po regijama. Pre nego sto su se ujedinili, te regije su bile nesto grad-drzava po uredjenju, sa sve jakim nacionalnim indentitom. Zato kopaju jamu jedni drugima, otuda tolike optuzbe za namestanja i ostala sranja, nema kao kod Engleza ono greska sudije, vec odmah pod noz U skupstini se posvadili zbog fudbala Ludi su Italijani

    Ima jos dosta toga.

    Comment


    • "Rado menjam dres sa svima, to je znak poštovanja. Sećam se dana kad sam bio mlad i kada sam jednom prilikom zamolio jednog igrača za dres, a on me je odbio. To me je zaista uznemirilo, tako da sam još tada odlučio da će me biti sramota ako postanem veliki igrač, a tako se ponašam". Buffon

      Velicino, legendo!!!

      Comment


      • Kevine, Kevine...

        Roma’s appeal against Kevin Strootman’s ban has been dismissed, so he’ll miss the Milan and Juventus games.

        The Dutch midfielder was retrospectively punished for a dive in the Derby della Capitale with Lazio, but the Giallorossi appealed against the ban.

        Strootman’s appeal was heard today at the Corte Sportiva d’Appello Nazionale, and the FIGC has dismissed his appeal.

        “The C.S.A has dismissed the appeal with request for urgency presented by Roma against the two-game ban for the footballer Kevin Johannes Strootman,” a statement confirmed.

        That means Strootman will miss this Sunday’s trip to Milan, as well as the Week 36 game with Juventus at Stadio Olimpico.

        Comment


        • https://www.sportklub.info/forum/sho...39#post1529339

          Nikad se ne smije sumnjati u Pipitu...sad ide finale i zelim mu poraz naravno

          Od starta postujem ovaj Juve i gledao sam skoro svaku utakmicu,ali magija je Zidane nemoguce kakva pojava koja pretenduje da postane najveca u istoriji fudbala
          Last edited by AK47; 06-05-17, 17:29.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mnogo losa utakmica, izasao Max sa drugom postavom skroz, lep gol Ljajica iz slobodnjaka, ali to je bila jedina sansa Torina veceras. Neverovatni promasaji Kedire i Dibale, da ako se izvuce x, okrenuli se skroz ka LS i cuvaju se igraci za Monako ocekivano.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma prosuli smo dobre sanse i u prvom poluvremenu. Ali sta da se radi.

              Dok pisem, Higuain daje gol A bas hteo napisati steta za ovaj poraz

              Comment


              • Ja bas gledam i guglam posle koliko smo izgubili utakmicu kuci, i daje ga Pipita.
                Mislim da smo imali preko 30 pobeda vezanih kod kuce u seriji A i kupu do ove utakmice i evo prekida se serija. Samo polako i stalozeno u utorak sa Monakom, a sledece nedelje gostovanje Romi.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Sutra ako Milan pobijedi to gostovanje Romi ce biti nebitno.

                  Inace, Torino dobro odigrao, sa igracem manje su se solidno snasli.

                  Comment


                  • Sta radi Lacio 10+ haha. Ako neko ko je gledao utakmicu moze da izvesti da ne donosim prerane zakljucke cak ni u ovoj situaciji.

                    Comment


                    • A sto bi ti zakljucivao?

                      Comment


                      • Ovaj Paleta je katastrofa, prekuco je s crvenim kartonima ove sezone.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Znaci definitivno nista od Evrope za Milan, da vidimo kako ce to uticati na prelazni rok

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Prebila ih Roma. Navijači i igrači Milana jedva čekaju prelazni rok.
                            Last edited by Tarantula®; 07-05-17, 21:47.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Nije mi jasno zbog cega Baka nije igrao.

                              A sto se tice prelaznog roka, bekovi moraju biti prioritet za Milan.

                              Comment


                              • Ma ne zna se sta je veci prioritet

                                De Siljo svakako ide u Juve valjda pa ce nadam se dovesti zamenu, neki pominju Darmiana...

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X