Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, jbg.

    Kako su se zajebali :/
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kakav maler

      Comment


      • Ma sta maler, 5 sansi im stavaramo, konstantno im otvaramo kontre, gledaj bre ti kako smo primili ovaj gol, pa ovakva greska protiv Barselone nije mogla da se zamisli.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pa celo prvo poluvreme nismo bili uopste u mecu. Plus sudija nas sjeba za onaj penal, koji niko nece spomenuti, a tezak fail bas onako tezak fail.

          Ovaj drugi gol dosao posle greske, plus imao Gomez dobru sansu nakon greske odbrane... msm veceras su se ispucali kad su greske u pitanju za neko vreme.

          Comment


          • Bezveze na kraju primise, ali nebitno.
            Zna se sta cekamo.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kakav posao radi Gasperini sa Atalantom.

              Comment


              • Ne pratim toliko italijane, al bacim oko tu i tamo na brojke, pa me zanima ko su recimo top 5 mladih igraca koji su eksplodirali ove sezone i za koje ce se, sto se kaze, otimati veliki klubovi?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Pa celo prvo poluvreme nismo bili uopste u mecu. Plus sudija nas sjeba za onaj penal, koji niko nece spomenuti, a tezak fail bas onako tezak fail.

                  Ovaj drugi gol dosao posle greske, plus imao Gomez dobru sansu nakon greske odbrane... msm veceras su se ispucali kad su greske u pitanju za neko vreme.
                  Ih navikli smo se na to opusteno Ma losi smo bili u prvom, bolji bili oni, onda se povukli i neke stvarno odlicne odbrane Berishe i par vrlo losih reakcija u odbrani, duvalo je na sve strane. Sutra ako Roma dobije eto ih na -6, a sledece kolo Juve-Torino, Milan-Roma, mozda i presudno kolo, jer sledi posle toga Roma-Juve.
                  Inace ovaj Conti sto nam dao gol, njega trazi Juve, eto lepo se pokazao pred mozda buducim klubom.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Ne pratim toliko italijane, al bacim oko tu i tamo na brojke, pa me zanima ko su recimo top 5 mladih igraca koji su eksplodirali ove sezone i za koje ce se, sto se kaze, otimati veliki klubovi?
                    Ovo bih bila neka moja lista. Da napomenem ovo nisu samo igraci koji su eksplodiral ove sezone.

                    Daniele Rugani - Juventus
                    Paulo Dybala - Juventus
                    Alex Sandro - Juventus
                    Antonio Rudiger - Roma
                    Leandro Paredes - Roma
                    Kostas Manolas - Roma
                    Kalidou Koulibaly - Napoli
                    Lorenzo Insigne - Napoli
                    Elseid Hysaj - Napoli
                    Balde Keita - Lazio
                    Sergej Milinkovic Savic - Lazio
                    Stefan de Vrij - Lazio
                    Gianluigi Donnarumma - Milan
                    Alessio Romagnoli - Milan
                    Manuel Locatelli - Milan
                    Federico Bernardeschi - Fiorentina
                    Roberto Gagliardini - Inter
                    Mauro Icardi - Inter
                    Andrea Belotti - Torino
                    Giovanni Simeone - Genoa
                    Franck Kessie - Atalanta
                    Domenico Berardi - Sassuolo
                    Last edited by Rossonero; 28-04-17, 22:31.

                    Comment


                    • Cijela Atalanta manje vise, Federico Chiesa, Patrick Schick, Lucas Torreira, Antonio Barecca, Federico Di Francesco.

                      To bih dodao na ove Rossove .
                      Last edited by Dale; 28-04-17, 22:30.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Bravo Dale. Schicka sam zaboravio.

                        Comment


                        • Caldara iz Atalante, Conti isto, Benassi iz Torina, Zapacosta isto iz Torina, Caprari iz Pescare meni sasvim dobar ove sezone, Politano iz Sasuola, verovatno ima jos ali eto ne mogu se setiti. Ove bih dodao na ovu listu Daletovu i Rossovu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Bravo Dale. Schicka sam zaboravio.

                            Comment


                            • Spremni za Derby della Capitale.

                              Francesco Totti and Daniele De Rossi have shaken off injuries and will be in the Roma squad to face Lazio in the Derby della Capitale.
                              http://www.football-italia.net/10184...ti-ready-derby

                              Comment


                              • Tek sada vidim termin za Derby della Capitale.

                                12:30

                                Moze..
                                Last edited by Rossonero; 30-04-17, 10:03.

                                Comment

                                Working...
                                X