Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se ovaj komentator rece da Samp nije 20 godina uzeo Intera u gostima.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Dobri, stari Pioli, hvala što se nikada ne menjaš.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Cini mi se ovaj komentator rece da Samp nije 20 godina uzeo Intera u gostima.
        Tacan podatak.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Mnogo su oni prosuli bodova na pocetak, da bi sada tek tako sve to nadoknadili. Na leto nekog krilnog napadaca, pored bekova, pa da ih vidimo.
          Plus jos da ovi koji su dosli kao velika pojacanja pokazu minimum 60% potencijala.

          Previse napada preko Kandreve ide.

          Sampdorija izjednacila golom iz ofsajda, Ikardi promasio nemoguce i jbg.

          Comment


          • Pa zato i kazem daj nekog krilnog napadaca koji ima "end product". Svaka cast Candrevi, ali daleko je on igraca na kojeg se mozes osloniti da ti resava tekme. Felipe Anderson je prilicno sazreo ove sezone, bio bi dobra kupovina za bilo koji klub u Italiji, ako vec ne moze da se dovede nesto sa strane. Plus tu je Bernardeschi koji polako postaje pravi mamojebac. Berrardi mi se nikad nije svidjao, ali eto ima njuh za gol.

            Ima opcija, samo treba pogledati.

            A moja licna zelja za leto Douglas Costa koji iz nekog meni nepoznatog razlog po malo zapostavljen u Bayernu. Mada mozda i gresim

            Comment


            • Sampdorija izjednacila golom iz ofsajda
              Regularan gol, Brozović dole na ivici šesnaesterca držao Šika u igri.

              Last edited by Crni Đorđe; 04-04-17, 00:26.
              sigpic

              Comment


              • Inter doveo brdo nekih krila, samo ih nagomilavaju bezveze. Bekove oni da srede pod hitno, ovako vezni red dobar, i mozda naci zamenu za Ikardija u vidu drugog spica koji bi ulazio u rotaciji, jer je smesan igrac onaj Eder a pogotovo Palasio.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Inter je doveo igrača kojeg je Santosu platio 30 miliona evra, garantuje igraču 15 miliona evra u narednih pet godina i on im je poslednja rupa na svirali. Jednostavno, Inter.
                  Last edited by Crni Đorđe; 04-04-17, 14:02.
                  sigpic

                  Comment


                  • Djordje, Brozovica nisam vidio na snimku, znaci regularan gol onda. Hvala na ispravci.

                    Comment


                    • Krotone unisti Inter u prvom poluvremenu, 10-1 u sutevima na gol, vrlo lose poluvreme.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Velika pobjeda Napolija.

                        Bitna utakmica za obe ekipe ali ipak se pokazalo da je Napoli kvalitetniji. Vidim da su postigli i treci gol, nisam bas ispratio poslednje minute utakmice.

                        Lorenco Insinje pravi majstor. Ima Napoli zaista nekoliko vrhunskih igraca u ekipi koje je pravo uzivanje gledati.

                        Comment


                        • Sledeća sezona počinje 20. avgusta. Novina su dva "praznična" kola - 23. i 30. decembra. Bogojavljensko kolo ostaje prve nedelje januara, redovno kao i do sada.
                          Last edited by Crni Đorđe; 13-04-17, 22:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • Atalanta have reportedly accepted a €28m bid from Roma for star youngster Franck Kessie.
                            http://www.football-italia.net/10110...oma-bid-kessie

                            Inter are ready to prepare a €70m offer for Monaco prodigy Kylian Mbappé, according to several Italian sources.
                            http://www.football-italia.net/10109...0m-mbapp%C3%A9

                            Comment


                            • Ma nema sanse da on predje u Inter, on ako bude negde isao, to ce biti PL.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ako se Real ukljuci u pricu Inter i cijela PL imaju mahanje.

                                http://www.corrieredellosport.it/new...unta_su_mbapp/

                                Comment

                                Working...
                                X