Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter je u strahovitoj formi ako ovako nastave lagano zavrsavaju medju tri.
    sigpic

    Comment


    • Que spectacolo de'l Inter!

      Maurrrritoooooooo
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ma sta odigrase ljudi u ovih prvih pola sata ..

        Moglo je biti i gore za Atalantu, jer mislim da je sudija Toloiu trebao pokazati crveni, umjesto zutog
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sto usra Inter Atalantu za pola sata, auuu. 5 suteva na gol, 4 gola, odlicna igra.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Jao jao, evo i petog, drugi za Banegu, nemoguce sta rade ljudi, nemoguce ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • argentinooooss juniooorrssss
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • 20 ce im dati, strasne akcije, otvaraju ih sa jednim pasom lagano
                sigpic

                Comment


                • Од како је Пиоли дошао, заиста добар фудбал играју.

                  Comment


                  • Sto si ovoliki majstor Evere, eto sto
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Kakav fudbal Intera, najbolji mec ove sezone definivitno. Cim ja Banegu izbacim sa fantasy-ja on proigrao haha
                      I posle ovi Kinezi hoce da zamene Piolija, Inter ovak odobro nije igrao jos od sezone sa Murinjom.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Meni se mnogo dopada ovaj Inter, nisam danas gledao tekmu, očekivana pobeda ali ne ovom razlikom, cenio sam nekih 2:0, no hoću da kažem da je me mnogo iznenadila pobeda Rome nad njima pre neko kolo i taj meč će Inter koštati Lige Šampiona dogodine.

                        Isto ne mogu da se oduzmem utisku da od kada je Pioli preuzeo izgubio je sve bitne utakmice, od Juventusa, od Rome pre neko kolo i ispao lako u Kupu od Lacija.

                        No ok, na šta su ličili pod De Burom ovo je rapsodija, a i doveli su klasu u vezi, majstorčinu Gagljardinija, trasfer sezone, vredi svaki euro momak, svaki meč od kada je prešao je odigrao na vrhunskom nivou, ni jendu nije podbacio.

                        Comment


                        • Pobjeda Rome na Siciliji.

                          El Shaarawy, Dzeko, Peres.

                          Comment


                          • Niko od nadležnih da napiše da je danas za Napoli svirano dva penala u pobedi od 3:0. Čudno mi to, da je Juve u pitanju sad bi se za gušu vatali, pa krive linije, pa šta je ko rekao, stani pani.....

                            Comment


                            • Igrači Atalante docekani u Bergamu kao da su pobjedili 7-1.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Gasperini radi sjajan posao sa Atalantom bez obzira na jucerasnji rezultat.

                                Inter odlicno djuska sa Piolijem.
                                Last edited by Rossonero; 13-03-17, 14:21.

                                Comment

                                Working...
                                X