Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hiljemark na medicinskim pregledima u Đenovi. Pozajmica sa obavezom otkupa.
    sigpic

    Comment


    • Samo za Kalašnjikova (nadam se da će se prepoznati)

      Comment


      • Comment


        • Koliko dugo pitanje je
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Jasno je i njemu da ce biti jos jedan u nizu...

            Comment




            • Atalanta B.C. comunica di aver acquisito dal Benfica, a titolo temporaneo con opzione per il prolungamento del prestito anche per la stagione 2017-2018, il calciatore Bryan Cristante.
              L'U.S. Città di Palermo comunica ufficialmente di avere ceduto Oscar Hiljemark al Genoa. Il calciatore si trasferisce al club rossoblu in prestito con obbligo di riscatto.
              sigpic

              Comment


              • Kakav gol dade Dybala iz slobodnjaka, skide paucinu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Salji Zamparinija u Seriju B.

                  Comment


                  • Odlicna partija Dibale za uvedljivu pobedu, ali kako sam se iznervirao sto smo primili gol na kraju...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Tacno cu prestati pratiti Gonzala nije zanimljivo vise ovo sprdanje

                      Kakva ljepota ovaj forum sad bi zagrlio nekoga,a mozda i poljubio...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ja mnogo volim ovog Pjacu Marka, pravi igrač



                        samo da krene da zabija i to je, to. Ovako plašim se da ćemo ga ispustiti, a dečko ima potencijal da bude najbolji na planeti, ludilo kakav dribling i u kojoj brzini.

                        Comment




                        • official account

                          Comment


                          • Hahahahahahaahaha

                            Dibala najbolji napadac Juventusa ubjedljivo, kakav maestro
                            sigpic

                            Comment


                            • On i Higuain su masine. Steta sto nemamo kakvog krilnog napadaca, eh da nam je Alexis

                              Comment


                              • Dogodine, Verati i Aleksis, i mogu svi redom od Lisabona do Sankt Peterburga da se sagnu.

                                Comment

                                Working...
                                X