Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U kakvoj je formi Mertens, nestvarno. Da se nije povredio Milik ne bi videli njega u ovakvom izdanju.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kakve je samo lopte delio u ovom prvom poluvremenu, perfekcija.

      Isplatio se Milanu presing. Jedna greška i Kucka koristi poklon. Dosta probija Milan po bokovima ali biraju loša rešenja pri ubacivanju u šesnaesterac. Samo malo više koncentracije i jedan će proći do Bake.

      Napoli igra na kontre..a realno što i ne bi kad su u odbrani Milana tolike rupe da je samo pitanje vremena kad će još jedna lopta da prođe.

      Ovo sad na kraju nije trebao da svira. Po meni nije bio faul Tonelija, čist duel i Baka se bacio. Sreća pa mu dade samo žuti, jer da je ovde bio crveni, skroz bi upropastio utakmicu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ova dva Napolijeva gola vala mogu da idu Donarumi na dušu. Kad je da se hvali svi skoče, kad je da se kudi nigde nikog

        Dobar Napoli, dobar fudbal fura Sari. Biće opasna borba za to drugo mesto.

        Comment


        • Prvi i nije toliko, lepo pogodio Insinje. Drugi već može da se kaže da je njegov. Kroz noge iz skoro mrtvog ugla. Jedino mesto gde je lopta mogla da prođe.

          Dobar Napoli, ali mi njihova odbrana deluje loćikavo. Trio u napadu prilično kreativan. Mogu da se menjaju sa pozicijama kad hoće.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Prvi i nije toliko, lepo pogodio Insinje. Drugi već može da se kaže da je njegov. Kroz noge iz skoro mrtvog ugla. Jedino mesto gde je lopta mogla da prođe.

            Dobar Napoli, ali mi njihova odbrana deluje loćikavo. Trio u napadu prilično kreativan. Mogu da se menjaju sa pozicijama kad hoće.
            Loše se pozicionirao kod prvog, trebalo je da bude bliže sredini gola.

            Istina da Napoli ima bušnu odbranu, ali njihov sexy napadački fudbal sve to nadoknadi.

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Loše se pozicionirao kod prvog, trebalo je da bude bliže sredini gola.

              Istina da Napoli ima bušnu odbranu, ali njihov sexy napadački fudbal sve to nadoknadi.
              Delimično se slažem. Mogao je da se bolje pozicionira, ali nekako mi je više šut bio dobar, nego što je Donaruma bio loše pozicioniran. Ili ga je Insinje uhvatio na prepad. Nisam očekivao onakav šut.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Delimično se slažem. Mogao je da se bolje pozicionira, ali nekako mi je više šut bio dobar, nego što je Donaruma bio loše pozicioniran. Ili ga je Insinje uhvatio na prepad. Nisam očekivao onakav šut.
                Ma moguće. Dobro, nije mi sad namera da ga nešto preterano kritikujem, ima on prepozicije da bude vrhunski golman ali mi smeta kad se neke dobre odbrane ovde uzdižu a neke greške zataškavaju jer je mlad i budućnost je pred njim.

                Šćesni ove sezone ne prima ni procenat pohvala koliko je zapravo zaslužio. Odličan je ove sezone, bezbroj puta vadio Romu iz g...na.

                Comment


                • Juve izasao veoma ofanzivno sa 4-2-3-1 i isplatilo se, odlican gol Dybale na asistenciju Mandzuke.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Zavrno je Dybala ko na snukeru
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Očekivano meni ovo u potpunosti. Nakon onog užasa u Firenci, morao je Lacio da nagrabusi ovako u Torinu.

                      A posebno me raduje izjava Alegrija da će Juve igrati sa tri pozadi samo u slučaju preke potrebe jer, kako on kaže, samo 4 igrača u rosteru poznaju taj sistem. Hvala ti Bože.

                      Comment


                      • A bitno je da Dibalica nastavlja da reseta . I Gonzalo, i Gonzalo
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Tačno vidiš da ovim iz Lacija puca k za utakmicu. Oni bi se raspali kad bi se Roma približila Skudetu.

                          Comment


                          • Juve ih razbija vec godinama, jbe se Lazio-u u za skudeto u ovom trenu. I Juve da prospe bodove ovde, opet bi mogao da nadoknadi, svestan je toga Lazio, ali nisu dorasli Juventusu.

                            Comment


                            • Pokazao m..a Alegri sa 4 ofanzivna igraca od starta. Samo da se ne gleda vise 3-5-2 i sve super. Cini mi se sva 4 poraza u Seriji A ove sezone smo imali kada smo igrali 3-5-2.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kako me nervira ovo što Juve prepušta inicijativu. Daj igraj svih devedeset minuta, još si evidentno bolja ekipa.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X