Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gledam meč i sad hoću da uporedim njegovu igru i igru npr. Kondogbije (igrali su danas jedan pored drugog na DMC), zaključak je: razlika u klasi.

    Super kupovina, a čitam po nekim forumima balkanskim da navijači Intera osporavaju činjenicu da će na kraju biti plaćen 25 miliona.

    Comment


    • Vredi ulagati u takve potencijale, nema se sta zameriti decku posle prve utakmice. Isplatice se on Interu.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Birsa ide u kineski Čangčuen Jatai, preostalo je da Kjevo da pristanak na transfer, mada traže veće obeštećenje od 5 miliona evra, koliko je prva ponuda iz Kine.
        sigpic

        Comment


        • Sada i Gasperini isključen u Rimu. Dva trenera manje tamo.
          sigpic

          Comment


          • Bem te fudbale, Pjanić na fosni

            Comment


            • Sram te bilo Alegri Maks.

              Comment


              • Kako igramo Brajko? Sad sam dosao kuci vidim rezultat, za mene nista neocekivano. Ove sezone u gostima nas svaka malo jaca ekipa bije lagano.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nije to Juve iz prethodnih sezona, pričam ja. Sredina kriminalna, mora tu mnogo bolje. Pjanić mu svaku drugu igra, ne znam je li po zasluzi, ne pratim ga ove sezone.
                  Fali tu Pogbaš da je povuče ka napred nema ko sad ko to da radi.

                  Viola baš mudaški odigrala, moglo je ovo i ubedljivije da bude. Kalinić i Iličić mašili jedan na jedan.

                  Comment


                  • Ma bezi, sa ovakvom sredinom se nema sta traziti u LS. Cak smo i Seriu A zakuvali bespotrebno bas. Napoli i Roma ce nas dobiti u gostima sigurno, ne znam ko je tu ostao jos od jacih ekipa u gostima da igramo, mozda Atalanta. Haos koliko los pristup utakmici imamo kad igramo u gostima. Vidim svi pljuju Dibalu da je veceras odigrao katastrofalno, veliki je pritisak i na njemu, a ove sezone nije ni blizu nivoa prosle. Neki vezni igrac koji ce napraviti razliku na terenu mnogo fali, ili jednostavno da se predje na 4-3-3 pa da se tera napred sa Pjacom-Dibalom i Pipitom.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma Alegri se glupira sa Sturarom. Mnogo limitiran igrač, Rinkon je za njega realno Mesi.

                      Kedira sa druge strane se krije, nigde ga nema i eto, pojede nas Viola danas.

                      Treće 3-5-2 sa ovim veznim redom, pa svako će nas ojaditi, ne može ovako. Staviš tri štopera i staviš Sturara da igra odbranu jer ka napred čovek ne može bukvalno ništa, stvarno igrač ispod kvaliteta za Juve, staviš pored Markizija koji igra pozijiciju da osigura tu rupe, i treći Kedira koji je van forme totalno i eto....

                      Dibala....pa nije ga nigde bilo plus promašio je na kraju vrh priliku za 2:2.

                      Mora Pjanić unutra, nzm koja je fora stalno sa njim, kad igra nije to toliko loše, ako ništa u boljoj je formi trenutno od Kedire, ako baš mora taj Sturaro da igra, odn. defanzivni vezni. Pjaca isto mora da igra, ma mora više tih nepredvidivih igrača, od kojih nikada protivnik ne zna šta može da očekuje. Ovako kako Alegri to zamišlja je šablon, teško to baš ide, i vrlo mučno za gledati, osim ako si večeras bio u ulozi simpatizera nekog od drugih ekipa.

                      Neću ništa da pričam da se ne ugrizem za jezik...ali događa se nešto u šta sam ja sumnjao nakon odlazka Kontea. Nebitno...

                      Comment


                      • Maks Odo i Peskara su imali baš ludi vikend, kako Odo sam reče - kao u filmovima Lina Banfija.

                        Odo je pozvao tri defanzivca za meč, pošto je ostatak bio povređen, dok je Zuparić čekao na transfer, te ostao van spiska i u subotu nije putovao u Napulj. Međutim, u noći subote na nedelju, jedan defanzivac gostiju je pogoršao svoju prehladu i bio je upitan. Nedelja ujutru, Zuparićevo sasvim obično i neradno nedeljno jutro i zvoni telefon: "Dario, u vanrednom smo stanju. Dvojicu defanzivaca imam, treći je bolestan. Moraš doći u Napulj, hitno je."

                        Zupara pali mašinu, staje na jednom autogrilu da nešto doručkuje i posle tri sata vožnje stiže u Napulj, tik pred meč koji je i odigrao u celosti. Potom se sam i vratio u Peskaru.
                        Last edited by Crni Đorđe; 16-01-17, 17:27.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bod kao kuca za Milan, iako se moglo do totalnog preokreta da su bar jednu polukontru odigrali smislenije.

                          Comment


                          • If Fiorentina sell Nikola Kalinic to Tianjin Quanjian, they could turn to Napoli forward Manolo Gabbiadini.
                            http://www.football-italia.net/97081...eplace-kalinic

                            Comment


                            • Nađoh dobar ace za Milan-Napoli, pa ako nekome treba. Braća Rusi...

                              acestream://45dc6c881dd5220ee77646fe59ec8bb769299998
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Prelepa, jednostavna kontra Napolija. Odlična lopta Mertensa i onda bomba Insinjea.

                                p.s. Još jedna odlična lopta Mertensa, i iz teške pozicije Kaljehon rešava. Ne piše se dobro Milanu..
                                Last edited by z0La; 21-01-17, 19:59.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X