Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Tomoviću...

    Mertens ovo ne prašta. Koja forma jbteeeee, 3 utakmice 8 golova...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kakvo drugo poluvreme...

      Na kraju smešan penal svirao u 94om minutu za Napoli. Krivo mi što Fiore ne uze 3 boda ali realan rezultat. Ovaj mali Bernardeschi odigrao vrhunsko drugo poluvreme. Ali ona njegova lopta za gol Zarate-a...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Bernardeschi je mamojebac vec sada. Insigne, BernarDeschi i Belotti, tridenta u napadu Italije WC '18

        Comment


        • Comment


          • Kandidati za najljepsi gol u 2016. godini.

            Locatelli, Insigne, Kalinic.





            Last edited by Rossonero; 28-12-16, 12:59.

            Comment


            • Drugari, kazite mi nesto vise o Franck Kessie-u iz Atalantice.

              Citam sad, kazu da je agent njegov rekao da su odbili 25m evra od Celsija.

              Comment


              • Kesi ti je otkrovljenje prvog dela ovogodišnjeg prvenstva SA. I Juve ga navodno želi i biće vrlo verovatno to neko masno obeštećenje koliko na leto.

                Ima potencijala, opasne fizikalije, a pored toga radi se o mladom fudbaleru.

                Comment


                • Hvala gosn. Brajkula.

                  Comment


                  • Juventus have reportedly missed out on the chance to sign Roberto Gagliardini, with the Atalanta midfielder instead opting to join Inter.
                    Jbg, otprilike da mi se ne ispuni prva novogodišnja želja. Odličan mladi igrač, pojačanje za Inter nadasve jer je već sada klasa za Mela i Medela, a kako igraju Banega i Kondogbija, može i od njih veći trag ostaviti.

                    Btw. i Banegu povezuju sa nekim Kinezima, baš ekspanzija ta Kina.

                    Comment


                    • Ti Kinezi daju nerealnu tj nemoralnu lovu igracima a i klubovima ne bi li koga doveli u svoju ligu.

                      Dybala is expected to sign a new contract until 2021 with a salary almost at the level of Higuain. [GdS]
                      La Stampa: #Juve could now invest €5-6m in Jan to bring #Gustavo from #Wolfsburg. The German side would be open to loan him w/t an option to redeem
                      Obrati paznju na ovo:

                      TS : Tianjin Quanjian bid €28m+bonuses to #Juve for #Mandžukić + offered the player €7.5m net for 4 yrs
                      Last edited by Prototype; 02-01-17, 10:26.

                      Comment


                      • Odlična ponuda za Mandžukić Marija, taj Tianjin Quanjian je doveo i Vitsela, danas otputovao tamo da se dogovora.

                        Što se Gustava tiče, ne radujem mu se uopšte, ali ni najmanje.

                        Comment


                        • Slobodno prihvatiti cenu za Mandzukica i zahvaliti mu na svemu. Ja sam cuo da je Lajpcig ponudio 25 miliona za Leminu sto ej mnogo za njega i to treba prihvatiti i onda se usresrediti na dovodjenje kvalitetnog veznog igraca.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Hese izgleda jako blizu Rome. Iturbe u Torino.

                            Comment


                            • Sassuolo informa che il club ha acquistato il cartellino di Alberto Aquilani in prestito dal Pescara fino al 30 giugno del 2017.
                              La Delfino Pescara 1936 comunica l’avvenuto deposito contrattuale per l’acquisizione definitiva delle prestazioni sportive del calciatore Guglielmo Stendardo.
                              ....
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Slobodno prihvatiti cenu za Mandzukica i zahvaliti mu na svemu. Ja sam cuo da je Lajpcig ponudio 25 miliona za Leminu sto ej mnogo za njega i to treba prihvatiti i onda se usresrediti na dovodjenje kvalitetnog veznog igraca.
                                Odbili smo Kineze.

                                Comment

                                Working...
                                X