Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Pipite brata.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Što da uzgubimo, igramo odlično. Jbg kiknu Lištajner kod gola.

      Uživam da gledam Juve kad ne igramo sa 3 pozadi.

      U drugom delu gurne Miralema i Dibalu da se reši ovo.

      Comment


      • Ma igramo fino, Mandzuka se ispromasivao mnogo, i onda primimo gol bezveze. Liht stvarno los, Ruganiju Roki progledao kroz prste pri onom startu. Bolje delujemo od njih trenutno.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Udineze jednom prešao pola terena i dao gol.
          sigpic

          Comment


          • Pisa po kriticarima Gonzalo sve sam.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Ma bravo Pipita majstore!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sta im pocini Dybala.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Druga dimenzija fudbala je to sa El Jojom, kakav crni Mandžukić.

                  Comment


                  • Koliko je nama Dibala falio u ovim mecevima... Bolji smo bili, iako je Ljaljic promasio onu strasnu sansu oko 60-og minuta. Miha se otvorio na kraju i primio 2 gola. Sad mirno cekati mec Roma-Milan i navijati za X
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Druga dimenzija fudbala je to sa El Jojom, kakav crni Mandžukić.
                      Dybala je mozda i najbolji igrac Juventusa ali ne treba pljuvat Mandzukica po meni je solidno odradio ovo do sada sto je igro u prvoj postavi.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Dobar je Mandžukić da popuni kad fali, ništa preko toga da se u njega nešto sad preterano nadamo.

                        Ja pucam na najviše domete, a nije isto kad ti je napad Iguain-Dibala i Iguain-Mandžo, gledajući u tom kontekstu.

                        Comment


                        • Borio se opasno Mandzuka ovih mesec dana, proglasen i za igrac meseca u izboru navijaca, igrao je on rolu Dibale, a to nije njegova prirodna pozicija, treba mu odati priznanje. Zanima me hoce li Allegri isprobati tu postavu sa svom trojicom u igri od starta. Ne verujem da ce uraditi to protiv Rome u sledecem kolu, mozda sa nekim laksim protivnikom.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Je l' realno da je Palermo ovoliko los? Bio sam ubedjen da ne gube danas, jer imaju uzasnu seriju kuci pa ce da se trgnu, kad ono novi poraz.

                            Steta bi bila velika da se izvuku i ove sezone.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Brozovic dva gola Genovi.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Gledam ceo mec i divim se Konteu kome je Kandreva bio bek... On je potpuno beskoristan, barem veceras nista. Bukvalno prosek od igraca kada treba da iskreira nesto, centarsut lazan, sut odlican ali to pada u vodu kad ce da sutne jednom u 15 situacija.

                                Druga stvar, sramota me cija god da je odgovornost Gabigol sta rade ljudi ovo... Osvojio zlato na Olimpijadi, jedan od najperspektivnijih igraca, platis ga 30 miliona da bi ti odigrao 16 minuta protiv Bolonje. Navodno nije spreman na italijanski fudbal bla bla bla...pa ako vidis da nije spreman nije smeo ni tih 16 da odigra nego kao mazes nekome oci da debituje. Sramna situacija...cak i da je najveca prevara od igraca treba mu dati sansu barem sa klupe na 2:0 veceras kad nema pritiska. Jedino me zabole uvo ako ovi Kinezi misle da rade kao Siti na pocetku tipa prospes 200 miliona na Santa Kruza i ekipu. Nije problem, trebalo je dati 50 miliona za Gabrijela.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X