Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zatvorio se Lazio totalno, tvrda tekma ono bas iako to nisam ocekivao. Ocekivao golove, otvorena igra, brzu tranziciju jer obe ekipe imaju igrace za tako nesto. Drugo poluvreme je ionako dinamicnije, valjda nastave u istom tempu, posebno nakon ovog gola/

    Comment


    • Meni je Lacio bio bliži pobedi u prvom poluvremenu.

      Roma baš igra onako na mišiće.

      Comment


      • Romi ne igra Salah, i odseceni su tu sa brzim kontrama. Ocekivao sam i ja vise od Lazia, ima jos da se igra, ali opet igrac manje...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Lagano to doktor radi, lagano
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Gledo sam derbi zadnjih pola sata, taj period Roma rutinski odigrala i dobila 2-0.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Zabise Viole u 90+ i zakucase Palermo za dno tabele.

              Sent from my Samsung using Tapatalk
              Last edited by Rossonero; 04-12-16, 21:51.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Romi ne igra Salah, i odseceni su tu sa brzim kontrama. Ocekivao sam i ja vise od Lazia, ima jos da se igra, ali opet igrac manje...
                Dodje Vermalen kao igrac sa zavidnim tehnickim mogucnostima da se upari sa Manolasom, stabilizuje odbranu i pomogne timu da se plasira u LS, a on dobije crveni u prvom meču protiv Porta kad je moglo sve da se reši, onda se povredi na sledećoj utakmici u ligi, oporavi se pre par nedelja, povredi Salaha na treningu zbog cega nije mogao da igra derbi i onda se i on sam povredi. Kakav lik. S druge strane, Facio pravi pogodak, on je upravo ono sto su trazili u Vermalenu.

                Dobro je ovo danas bilo, nije bila neka bajna igra, ali dobro se zavrsilo s obzirom da je Roma igrala 352 a to skoro da nisu igrali ove sezone. Odbrana jako dobra, Emerson iznenadjujuce dobar, bas je napredovao po Spaletijom.

                Comment


                • Kakva pompa oko Luliceve izjave da je Rudiger prije dvije godine prodavao čarape.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ne da se Letećim Magarcima, prvo Inglese pogađa prečku posle spektakularnog šuta, a sad se Birsa propisno obrukao s bele tačke.

                    Comment


                    • During the press conference in Munich before the Champions League match against Bayern Munich, Diego Pablo Simeone spoke once again about rumors regarding his arrive to Inter and also commenting on his child Giovanni’s words:

                      “He’s my son, I talk with him a lot. It’s normal he talks about Inter; he, my father, my wife, my sister, everybody knows I will coach Inter one day – It’s nothing new”.

                      Comment


                      • Comment


                        • Prejak igrač.

                          Jedva čekam SP da zabije 7 komada.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Prejak igrač.

                            Jedva čekam SP da zabije 7 komada.
                            Ja pricao drugarima o njemu prosle godine da ce biti strasan igrac, oni mi rekli da sam izmislio igraca i da je za njega cula samo bliza rodbina. Gledaj ga sad. Isto to mi rekli i za Imobilea, da ne postoji taj igrac pre 3-4 godine pa posle pricali da je opasan
                            Za vikend derbi Torina, prstace na sve strane. Po meni Torino ima najjacu ekipu u prethodne 3 godine.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Vraća se Dibala protiv Torina, a i večeras je u rosteru, verovatno na klupi.

                              Comment


                              • ....

                                Kevin Strootman's ban has been removed. He will be available for Roma against Milan.

                                Comment

                                Working...
                                X