Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan Inter !

    Mogli su lagano i do 4-0 vec .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Viola ko razbijena vojska na Meaci.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Koliko je loša odbrana Napolija kad im je ovako očajni Sasulo danas uzeo bod... A prešli su bukvalno 3 puta pola...dali jedan gol i pogodili prečku.

        Lep gol Defrela. Previše statičan bio Napoli. Dosta šuteva iz daljine, ali slabo je to...
        Pa i gol što su dali usralo majstora ove igre Lorenca, jbg....glavni krivac je po mom mišljenju Manolo Gabijadini, daleko od očekivanog nivoa, promašaj sezone! Napoli nema napadača, odatle i to mučenje.

        Što se utakmice u toku tiče veliko je pitanje da li je Viola u previše očajnoj formi ili je Inter sa druge strane trznuo malo što se igre tiče.

        Comment


        • Ne znam šta čeka prvi čovek Napolija De Laurentis i kad misli da dovede boljeg stručnjaka od Sarija.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne znam šta čeka prvi čovek Napolija De Laurentis i kad misli da dovede boljeg stručnjaka od Sarija.
            Ne mogu oni trenutno da dovedu boljeg stručnjaka od Sarija.

            Comment


            • Od kad su ostali bez Milika bas su losi. Sto rece Brajko potpuno podbacio Manolo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Pa i gol što su dali usralo majstora ove igre Lorenca, jbg....glavni krivac je po mom mišljenju Manolo Gabijadini, daleko od očekivanog nivoa, promašaj sezone! Napoli nema napadača, odatle i to mučenje.
                Nisam ga pre gledao, ali deluje previše tromo nekako. Napoliju treba igrač koji radi za tim, a on mi deluje kao neko za koga ceo tim radi. Treba im neko da otvara prostor za Insinjea i Kaljehona, pa i Hamšika. Čim je Mertens ušao, opet je to izgledalo malo bolje, nekako mobilnije.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ima Napoli igrače koji rade za tim - Hamšik, Alan, Žoržinjo, pa i Hoze Marija Kaljehon je timski igrač. Treba ovom Napoliju centralna figura i u datom trenutku to može biti samo Lorenco, pa je moje mišljenje da bi Sari trebalo da postavi igru tako da se dosta toga vrti oko Insinjea, kao što se npr. prošle godine sve vrtelo oko Pipite, iako se ne radi o istim tipovima igrača. U ostalom poslednji put kada se sve vrtelo oko Insinjea njegov tim, odn. repka Italije do 21 godine je stigla do finala EP za mlade i onda su u finalu izgubili od Španije sa Iskom, Alkantarom, Moratom, Teljom.

                  Sad priča Sari !? Odličan trener po mom mišljenju ima ideju, a ono što ja preferiram kod trenera to je harizma. Nije Sari krivac za ovakve rezultate Napolija ove godine več uprava, od "glumac". Podovodio je igrače od kojih je Milik danas povređen, a ostali igraču svaku treću, neki ni toliko u proseku Zelinski, Rog, Diavara, Maksimović, koji su pri tom u zbiru doooobro plaćeni. Iako je izgledalo na početku sezone da Napoli odrađuje nikad bolji prelazni rok prodajom Iguaina i dovođenjem igrača koji su u vrhu po potencijalu u Seriji A + Rog iz Dinama i Milik iz Ajaksa koji su takođe mladi igrači, ispašće na kraju da se upravo na tom polju omanulo, jer Napoli igra uglavnom sa istom postavom u terenu sa kojom je igrala i prošle sezone osim što fali glavni oficir, a znamo kako se sezona sa tom ekipom po Napoli završila prošle godine.

                  Dakle, ovi rezultati dođu kao neka realnost, a Sari !? Pokazaće on umeće, samo polako.

                  Comment


                  • Sari mnogo puta gurao Mertensa na poziciju lazne 9-ke, kao sto je igrao prosle godine Peroti u Romi, ali ne daje rezultate.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • ....

                      Valutata la situazione della Prima Squadra, la Società si sente costretta al cambiamento della guida tecnica che viene affidata ad Eugenio Corini.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zestoko je pocelo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Well, that escalated quickly.
                          sigpic

                          Comment


                          • Furiozni Napoli.. San Paoli eksplodirao.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Kako se krece JMC
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Al bgm mene strah kad se Hamsik zaleti u kontru s centra
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X