Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Skaju ne uspevaju da uhvate sve šanse u simultanom prenosu. Atalanta uzjahala Bolonju, Udineze napao Kaljari posle gola. Još da padne gol u Kalabriji i zabava svuda da krene.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ne znam vise koji mu je k sa Iguainom i tim usranim 3-5-2...
      Neku povredicu vuče Pipita.

      Btw. šamaranje je u toku, šta da se radi....

      Comment


      • Nije sudjen cist penal za nas pred kraj poluvremena, ali i ako nije sudjen, i ne treba kad igramo kao govna.

        Djenova je u prvom poluvremenu statisticki glednao imala 8 minuta poseda, sto znaci 2,5 minuta im ej trebalo po golu.
        Last edited by bice; 27-11-16, 15:11.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nisam znao za povedu Iguaina. Ali znam da je povedjen Dibala, i onda ova 3-5-2 nema nikakva smisla bez njega, jer niko ne moze ni blizu odigrati tu poziciju kao Dibala.

          Comment


          • Pa 1 pravog spica imam, Mandzuku, koji se rve sa 4 odbrambena igraca u sesnestercu, sto je totalno besmisleno. Kvadrado je krilni igrac a ne SS, ne moze on igrati ulogu Dybale. Kedira se vuce po terenu, Hernanes se vratio na staro sa njegovim pasovima, Pjanic izgubljen, Alex Sandro igra mozda jednu od najosijih tekmi od kad je dosao u Juve, ne moze se sa takvim igracima protiv ovako raspolozenog protivnika. Ljudi nas napali od starta, nisu se povukli kao vecina ekipa i eto im rezultat.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mora bre ljudi i ovo da se događa, pa ne možemo sve pobediti do kraja. Iako imamo daleko najkvalitetniji tim u ligi, nije Serija A šetanje po Knez Mihailovoj.

              Inače, mora i da se konstatuje da već neki poduži period igramo loše, otprilike od povrede Dibale, sve je to nešto na snagu, mišiće....eto npr. Sevilja bi nas uzela pre četiri dana samo da nije ostala sa 10 u polju i da nisu napravili onako tupav penal.

              Comment


              • Celu sezonu igramo lose, a dobijamo na individualni kvalitet. Nemamo ni I od igre, a svarno mi je u ponekim utakmicama bilo mucno da nas gledam. Onda dodju ekipe poput Peskare, Kaljrija i tako slicnih pa ih nadujemo 3-0, ali opet nikakva igra bila. Da se promeni vise mrtvi 3-5-2, procitan je odavno, a sledece kolo nisam ziv za ovu Atalantu. Bili su redovna musterija kao i Djenova pa sad nesto ne mislim da ce biti nesto lako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nije formacija toliko kriva koliko stav i zalaganje igraca. Sredina nema nikakvu dinamiku, pored toga sto Juve poseduje kvalitetne igrace na sredine terena. Ali nema ko tu da trci. Plus gomila povredjenih igraca.

                  Comment


                  • Džekson dva komada večeras dao. Prvi strelac lige,12 golova.

                    17/18 u svim takmičenjima čini mi se.

                    Comment


                    • Dzaba kad izgleda da oni ne mogu gore dati kolko trula odbrana moze primiti.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Džekson dva komada večeras dao. Prvi strelac lige,12 golova.

                        17/18 u svim takmičenjima čini mi se.
                        Imao je i nekoliko epohalnih promašaja ove godine....da je to uterao kao što mu kvalitet nalaže, sad bi brojao lako 20+.

                        Comment


                        • Jbg, ko ne maši. I Leva, Higuain, Ibrahimović, svi oni maše.

                          Edin je i prošle sezone bio dobar u polju, ali ga gol nije hteo pa se posle i brukao sa onim promašajima, ove godine se sreća okrenula i to izgleda skroz drugačije.

                          Comment


                          • Derbi je glavnog grada za vikend, tu ima prostor da reši da se pokaže.

                            Comment


                            • Videćemo.

                              Baš mi krivo što dobre partije Perotija prolaze nezapaženo, kakav je ono majstor, kako lako prolazi pored igrača.

                              Sinoć dve asistencije i gol.

                              Comment


                              • Koliko je loša odbrana Napolija kad im je ovako očajni Sasulo danas uzeo bod... A prešli su bukvalno 3 puta pola...dali jedan gol i pogodili prečku.

                                Lep gol Defrela. Previše statičan bio Napoli. Dosta šuteva iz daljine, ali slabo je to...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X