Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reports: De Boer sacked tomorrow

    Multiple reports state that Inter will sack Coach Frank de Boer tomorrow, Stefano Vecchi could take charge for the Southampton game.
    http://www.football-italia.net/93742...acked-tomorrow

    Comment


    • De Bur žrtveni jarac raskinuo ugovor. Čeka se Pioli.

      Ovo se već sada bolje uklapa u priču koju je Manćinijev sin dao posle očevog otpuštanja.
      http://www.calciomercato.com/en/news...s-inter-456451

      Uklapa se zbog toga što će Pioli gotovo sigurno primeniti svoj kamikaza stil i pokušati da na taj način uveća vrednost igrača koji su dovedeni u Inter i, naposletku, doneti profit Džorabdžijanu i ostalim agentima koji stoje iza kluba.

      Prvi je novembar i Inter je već drugi put promenio trenera. LOL
      Last edited by Crni Đorđe; 01-11-16, 11:55.
      sigpic

      Comment


      • Pa ako je sve istina a sad kako izgleda da jeste nema nista od ozbiljnog trenera tipa Simeone u Interu,a samim tim ni ozbiljnog Intera,a fanovima ce biti bas veselo

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Pa ako je sve istina a sad kako izgleda da jeste nema nista od ozbiljnog trenera tipa Simeone u Interu
          E vidiš, ja ne znam ko je provalio tu budalaštinu o Simeoneu i kako su mnogi u Italiji naseli na tu pričicu. Sve je počelo pred finale LŠ-a u maju, kada je Simeone na jednoj konferenciji za novinare izjavio da bi u Italiji želeo trenirati samo Inter i Lacio. Ta konferencija je bila u Milanu i samo zbog toga je pitanje tog tipa i bilo postavljeno.

          Kasnije su krenule fantazije raznih novinara i sada mnogo ljudi uzima zdravo za gotovo da Simeone dolazi na kraju tekuće sezone. Ali, navodno, Pioli dobija ugovor na 18 meseci. To više govori o koherentnosti novinara u Italiji.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            E vidiš, ja ne znam ko je provalio tu budalaštinu o Simeoneu i kako su mnogi u Italiji naseli na tu pričicu. Sve je počelo pred finale LŠ-a u maju, kada je Simeone na jednoj konferenciji za novinare izjavio da bi u Italiji želeo trenirati samo Inter i Lacio. Ta konferencija je bila u Milanu i samo zbog toga je pitanje tog tipa i bilo postavljeno.

            Kasnije su krenule fantazije raznih novinara i sada mnogo ljudi uzima zdravo za gotovo da Simeone dolazi na kraju tekuće sezone. Ali, navodno, Pioli dobija ugovor na 18 meseci. To više govori o koherentnosti novinara u Italiji.
            Pa verovatno su povezivali sa tim kad uzme sve,ako uzme LS ,a i da ne uzme,jednostavno je prevazisao klub i da treba u veci

            A onda on izjavi to za Inter,pa je sad skratio ugovor u Madridu ako sam dobro ispratio,pa mu je sin u Djenovi...ne znam ima dosta logike da dodje u Italiju

            Sto se mene tice nek dodje u bilo koji klub u Italiji da imam za koga da navijam i da digne kvalitet
            Last edited by 61563; 01-11-16, 12:18.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Pa verovatno su povezivali sa tim kad uzme sve,ako uzme LS ,a i da ne uzme,jednostavno je prevazisao klub i da treba u veci

              A onda on izjavi to za Inter,pa je sad skratio ugovor u Madridu ako sam dobro ispratio,pa mu je sin u Djenovi...ne znam ima dosta logike da dodje u Italiju

              Sto se mene tice nek dodje u bilo koji klub u Italiji da imam za koga da navijam i da digne kvalitet
              Suviše je to nategnuto tumačenje. Mislim, želja da se skrati ugovor jeste otvaranje vrata ka izlazu, ali nije samo Inter na "čekanju". Neki bogati premijerligaški klub će verovatno ostati bez trenera na kraju tekuće sezone (previše velikih imena i samo četiri mesta u LŠ-u), to je uvek mogućnost. Ako je Inter mogućnost, vrlo je moguće da to bude i Junajted tamo u junu.
              sigpic

              Comment


              • Joj samo tamo nemoj da ode vise mi muka od Engleza i marketinga sa kojim su privukli milione i digli ligu,vec mi dva omiljena tamo Conte i Mou

                Ne znam mislim da je jedina realna opcija da ode u Englesku, Arsenal,ne verujem da ce iko dobiti otkaz od ovih vecih bar prve godine

                Ja sam bio ubedjen da ce u Inter sad posle ovog teksta pojma nemam.Mozda ovo namerno rade dok njega ne dovedu a onda krenu da jure rezultate

                Al svakako ja njega od sledece godine ne vidim u Madridu
                Last edited by 61563; 01-11-16, 12:44.

                Comment


                • http://www.fcinternews.it/in-primo-p...nsavamo-230290

                  Ronald de Bur dalje potvrđuje Manćinijevog sina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta ocekujes da ce biti sa Interom ove i naredne sezone,nije ovo Kjevo ovo velikan

                    Comment


                    • I moćni klubovi doživljavaju katastrofalne periode kada se nađu u donjem delu tabele, čak ispadaju. Takav je fudbal. Mislim da će Inter uspeti da naređa rezultate koji će ga vratiti u top 10, ali na duže staze - ovako može svake sezone da se odigrava ako interesi kluba nisu primarni, već interesi vlasnika. Ako su vlasnici agenti, oni će pre svega želeti da njihovi štićenici igraju, kakve god klub postizao rezultate. Meni je simptomatično to da Džorabdžijanov omiljeni štićenik Barbosa nije bio uopšte pozvan za meč u Đenovi i dva dana kasnije de Bur je spakovao kofere. To u svetlu svih ovih indicija.

                      Ako naredni trener bude popustljiviji, može duže potrajati. Ali ako kao de Bur bude istrajavao na stručnom odabiru igrača koji će igrati, metoda igre i slično, a pojedini igrači budu izvisili, brzo će i on leteti. To je i naredni problem Intera - ima ogroman tim i naravno da neće svi igrati.

                      Što se tiče Kjeva, možda je bio lokalni klub do pre dvadesetak godina, ali je u poslednjih 15 verovatno najbolje vođeni i usmeravani klub u Italiji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eno nesto citam da De bur i nije bio za dovodjenje Gabigola,bas me zanima reakcija navijaca posle svega,jos ako ne bude bilo rezultata,pritom ne mislim na top 10 Inter mora da juri trofeje i LS

                        Al ako budu primarni uticaji agenata,pa nijedan ozbiljan trener ih nece predvoditi,sad imaju zicer Crotone al posle Milan koji doduse igra katasrofalno isto al skuplja bodove

                        Ma Kjevo, sad su mi na meti jer me oborise za vikend x2,al i nerviraju me sastav ima je gerijatrija,mladic si u timu ako imas 30 godina

                        A gledam sad,sastav Crotonea zanimala me ova dvojica sto se ne pobise ko ce penal da izvede Trota i Falcineli i vidim da su pozajmljeni igraci Sasuola,a i jedan stoper isto,ne mogu se setim koji.Jel to neka filijala,prijateljski klubovi ?

                        Comment


                        • A gledam sad,sastav Crotonea zanimala me ova dvojica sto se ne pobise ko ce penal da izvede Trota i Falcineli i vidim da su pozajmljeni igraci Sasuola,a i jedan stoper isto,ne mogu se setim koji.Jel to neka filijala,prijateljski klubovi ?
                          Ferari je već igrao za Krotone prethodne dve godine, samo je prosleđen za pozajmicu letos, dok Falčineli i Trota nemaju mesta u Sasuolu, te im je Krotone dobra destinacija - Krotone dobija igrače koji su davali golove u prošlosti, dok obojica dobijaju priliku da zaigraju na velikoj sceni.

                          Krotone zaista ima ograničene resurse i morali su prodati Budimira da bi se opremili za ovu sezonu. Dobri poslovni odnosi između ta dva kluba, ništa naročito.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ubrzo ce se znati ko je novi trener Intera.

                            Stefano Pioli ili Marcelino?

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Ubrzo ce se znati ko je novi trener Intera.

                              Stefano Pioli ili Marcelino?

                              E to bi bio pun pogodak
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Villarreal je fino djuskao dok ih je on vodio.

                                Comment

                                Working...
                                X