Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter je takvo groblje fudbalera, uvek bio.
    sigpic

    Comment


    • Prema Skaju, De Buru će presuda stići posle meča sa Sautemptonom. Pioli ili Gvidolin kao naslednici.
      sigpic

      Comment


      • Udine bezopasan u prvom poluvremenu,Benasi za 01

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Prema Skaju, De Buru će presuda stići posle meča sa Sautemptonom. Pioli ili Gvidolin kao naslednici.
          Isti k***c ko sa De Burom. Moratijev i Zanetijev pik je Brazilac Leonardo, koji se baš nije proslavio treniravši milanske gigante. Za Inter najbolje rešenje bio bi Blan al čitam da od te ljubavi nema ništa.

          Comment


          • Kako bi im Bielsa legao

            Comment


            • Da, primarni cilj je Leonardo.

              Comment


              • Još ne mogu da se naviknem na Udineze bez Di Natalea. Sve gledam gde je legendarni špic.

                Comment


                • Baš onako izgubio šmek taj Udine bez Totoa, ne gledam ih večeras, ali gledao sam ih par puta u ovoj sezoni, totalno nekako bezlično deluju, još kad vidip gore Zapatu u Teroa....fiju.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Baš onako izgubio šmek taj Udine bez Totoa, ne gledam ih večeras, ali gledao sam ih par puta u ovoj sezoni, totalno nekako bezlično deluju, još kad vidip gore Zapatu u Teroa....fiju.
                    Al si ih prozvao i zapatu i teroa
                    22 kraj dosta otvoreno drugo poluvreme,bitno je da je Adem dao samo za Mukijeve oci

                    A Udine bas su mi gadni vec sam pisao, u celom sastavu tri nebitne rezerve Italijani sve ostalo stranci,poluigraci al sta da se radi

                    Comment


                    • Bas tanko prvo poluvreme Palermo dosao da ne izgubi...bez sansi bukvalno

                      Comment


                      • Obe ekipe zrele za Seriju B.

                        Comment


                        • Gotovo cim su ih otvorili sa prvim ,Desena 2 komada,prvi je lepo uhvatio volej.

                          Sad me samo zanima ko ce pre da leti De zerbi ili De bur, i koga ce izvuci Zamparini iz sesira

                          Comment


                          • Meni žao kada vidim južnjačku ekipu da ispada, ne mogu da opišem koliko mi je žao i koliko želim da Krotone, Palermo i Peskara sačuvaju kožu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni isto krivo za Palermo se jos nadam ,nema vise ni Katanije,Mesine bas glupo bez Serije A na Siciliji

                              A ne ni Kalbreza,Barija.

                              A Nesterovski mi je otkrice koristi i najmnaju sansu

                              Comment


                              • Nestorovski kraljuuu, nastavlja on sam da igra u Palermu


                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X