Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva ekipa Djenova. Dobiju Milan 3-0 i onda izgube od Atalante 3-0.
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • Atalanta mnogo cvrsto, sigurno igra,tesko ce je bilo ko dobiti u Bergamu

      Comment


      • Oduvek je Atalanta dobar domaćin, mada su ove godine podbacili protiv Lacija i neverovatno za mene protiv Palerma.

        Ekipa za sigurno utočište, sredina tabele, sa par izuzetnih pojedinaca.

        Comment


        • Slazem se, sa Laziom ih nisam gledao,al vidim da Lazio nije nimalo naivan, malopre napisah da ih ocekujem u 4,sa Palermom sam ih pao 1x imali sanse napadali i na kraju meca ga primili,taj Palermo napred i moze da da ubaci gol al odbrana je suplja,i ocekujem ako ih sutra zvekne Kaljari koji mi je isto kandidat sa ispadanje da ovaj smeni trenera pa onda u zavisnosti koga dovede mozda se odrzi Palermo

          Comment


          • Čuj Kaljari kandidat da ispadne, daleko je on od te priče.

            Što se Lacija tiče meni su oni najnepredvidljivija ekipa, mogu lako da prospu bodove, a mogu i lako da nakantaju nekog sa tri, četiri razlike. Uvek kada ih gledam za tkt ta mi je asocijacija.

            Inače, čekam Inter X2 za isplatu, tačno ako me prodaju protiv osakaćene Sampdorije....

            Comment


            • Ne znam meni taj Kaljari ne uliva poverenje Crotone i Peskara su mi zakucani,a treci ocekujem da bude Palermo,Empoli ili Kaljari iako bi ja najvise voleo Udine da ispadne to se nece desiti

              Kjevo ocekujem isto da se strovali dole al nece ispasti imaju iskusne i prosecne igrace da se odrze,al tamo si mladic sa 30 godina zata mislim da ce pasti

              Inter dok ne ode De bur vise ne gledam jedino ako uplatim poslednjim mec sa Torinom i cekam da smene trenere,igraju ocajno.Danas ocekujem 0 0

              Zanimljiviji mi Mls plej off ,od De bura

              p.s Sad videh 10 za Samp sad se nadaj da opet okrene Icardi,meni danas pao samo Kjevo x2 za 8k
              Last edited by 61563; 30-10-16, 20:35.

              Comment


              • Dobra je tekma, prečka, stativa, šanse....iako gubi Inter po pokazanom u prvom realan je X.

                Comment


                • Ma Peskara, Krotone, Palermo ispadaju. Jos ce se tu klati sa Empolijem i to je to. Fina ekipa Kaljari, bice oni 14-15.
                  A Inter opet gubi. Odigrali su jednu dobru utakmicu ove sezone i to protiv Juventusa, ostalo katastrofa.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Krotone, Peskara i treći po meni Empoli ili Palermo. Klub sa Sicilije nije više "glavna igračka" gazde Zamparinija pa će se do kraja grčevito boriti da ostane.

                    Iznenađuje me loš plasman Sasuola. Imaju mnogo mnogo bolji tim nego što ovih 13 bodova govore.

                    Comment


                    • Ma bruka je ovaj Inter.

                      Comment


                      • Ako Ronald de Bur posle nove bruke i poraza protiv Sampe u ponedeljak ujutru ne dobije otkaz smatraću da ima debele veze u klubu.

                        Comment


                        • *Frank

                          Zasto bi ga dobio? Zasto su ga doveli tako kasno, zasto mu nisu dali pripreme? Zasto nisu odma dali otkaz Manciniju po zavrsetku sezone nego mu dali pripreme pa u zavrsnoj fazi priprema otkaz? Zasto su doveli De Bura koji je jos uvijek pripravnik realno i nije se dokazao na najvecoj sceni? Cekaju Simeonea? Pa on ce samo ako je lud otici iz ovakvog Atletika u ovakav Inter. Neka se malo uprava i vlasnici zapitaju, najmanje je kriv De Bur nedorasli.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vidim pikirate Pescaru za ispadanje, ja ne verujem da će oni ispasti. Ima tu par dobrih talenta, mada je Verre podbacio, a sad i povrede neke vuče. Može i Aquilani da pomogne dosta, sad se već ustalio u startnih 11 i sve u svemu ono što sam ih gledao mi nisu delovali tako loše. Crotone i Palermo su mi sigurni putnici, treći mi je već zajeban, duga je sezona i puno faktora koji mogu to odlučiti.

                            Što se Sassuola tiče, meni su oni jedna priča sa Berardijem, jedna bez. Iako ima tu još dobrih igrača, ipak on odskače i neuporedivo su opasniji s njim. Ne znam šta se s njim dešava inače? Koliko se sećam, još početkom septembra se povredio i tad je išla priča da nije ništa ozbiljno, očekivalo se da kroz neke tri sedmice bude spreman. Izgleda da je imao kojekakve komplikacije.

                            Comment


                            • ne , moja greška). U moru trenerskih imena i opcija oni su sebi sami sipali so na ranu. Čovek nije nikakav stručnjak i to će i budućnost pokazati. Njegov limit je Eredivizija i nek se vrati tamo. Zbog njega su "Kopljanici" izgubili titulu od slabašnog De Grafšapa.

                              Ne može se reći da nema respektabilan tim. Možda nije za titulu ali za TOP 5 svakako jeste. Ovih m









































                              Naravno da Frank nije glavni krivac. Krivci su oni koji su ga postavili da vodi klub kao što je Inter. Kakav je on trener videlo se prošle sezone kad je dozvolio da mu titulu prosto preotme PSV, porazom od slabašnog De Grafšapa. Ne može se reći da mu nije sklopljen respektabilan tim. Nisu možda za titulu ali za TOP 5 svakako jesu. Stičem utisak da nije uspeo da uspostavi poverenje ni kod igrača a kamoli probirljivih navijača.

                              Comment


                              • Sto se mene tice nisu ni trebali da ga dovode

                                Simeone ce doci sigurno mislim da je to gotovo,jedino ako ovi ne smene De bura i ne dovedu odmah nekog vrhunskog, a ne da premoste do Cola

                                Ne znam al u ovih 11 kola koliko sam povatao i gledao nikad ih nisam video da ima neki sistem i sta zeli,sve isto ocajno i nista ne menja,da kazes igra defanzivno muci se u napadu pa ajde,ali on je od svih primio gol sem od Empolija(ekipa koja je dala samo 2 gola u prvenstu oba Crotoneu)on je kuci od Palerma,Bolonje i Kaljarija skupio 2 boda,izvukao ga Icardi u derbiju,isto protiv Peskare,koja je ocajna,pa i protiv Torina opet ga dade Icardi individualno sutinom,doduse imao je Brozovic mrtvu sansu,al to je sve,

                                Bas mi lose igraju,a po mom misljenju imaju tim igracki gledano najmanje za top 4

                                Takodje evo danas ni na klupi ni Gabigol,ni Jovetic ,Eder ko da je Mesi zakucan
                                Nisam ja puno gledao Gabigola,al poredili su ga sa Neimarom i cak je imao bolji prosek od Neimara sa 19 godina u Brazilu,daj mu bar sansu kad nista ne ide.


                                Sto si tice Peskare oni su zakucani nema tamo ko gol da da,a nije da ga ne primaju,jos da nije sluzbeno 03 sa Sasuolom,bili bi fenjerasi,mozda i gresim,videcemo

                                A Sasuolo pa Berardija nema ocekuje se sledeci vikend plus prodat Sansone ,dva prva spica,nije malo,plus 3 boda manje sluzbeno,al ocekujem da se dignu lep fudbal oni igraju
                                Last edited by 61563; 30-10-16, 22:40.

                                Comment

                                Working...
                                X