Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada god ubacim Iličića u početnu na fantaziju, Fiorentina (i Iličić) se ispromašuju poput loše artiljerije.
    sigpic

    Comment




    • Postave za veceras. Nije mi jasno zbog cega je Markizio na klupi...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nisam znao da je ovaj mali Diawara presao iz Bologne u Napoli. Prosle sezone kad sam gledao mali je kidao, a tek 19 godina.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Povredi se Kjelini, i eto nas na 4-3-3 izgleda.
          A ne mogu da verujem kakvi su smecari ovi fudbaleri Napolija, samo provociraju i svaki cak i najmanji kontakt se valjaju od "bolova" i kukaju.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kakva greska Gulama cini mi se i kakav volej Bonucija za 1-0. Hjmo sad jos jedan da se osigura pobeda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Zavuce ga Pipita bivsem klubu.

              Comment


              • Zamišljam lica fanova Napolija kad im je omraženi Gonzalo Iguain dodao još jednu so na ranu u vidu pogotka. Tek će sada "Pipita" biti nepoželjan podno Vezuva.

                Comment


                • Samo da napisem jednu rec: GONZALO!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mora Juventus dosta da poradi na svojoj igri jer ne moze Higuain cijelo vrijeme da gradi napad i bude u zavrsnici...jos malo pa ce centrirati i trcati u kazneni da zabije

                    Morao je da ga zabije jednostavno sudjeno je bilo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nije to frka za Gonzala. Moze Gonzalo i to.
                      Sve ce to biti bolje kada se Dibalica vrati.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ko ce kome ako ne svoj svome. Koliko smo mi bolji tim kada je Markizio u ekipi. Kada je usao proigrali smo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Možda je izdajnik i loš čovek ali je meni Iguain doneo lovu na klajdži.

                          Comment


                          • Gasperini radi odlican posao sa Atalantom. U zadnjih 5 utakmica imaju 4 pobjede i 1 nerjesenu utakmicu. Jos 10 minuta da izdrze protiv Genoe imaju vodstvo od 2-0. Trenutno su na 5-tom mjestu sa 19 bodova.

                            Kraj price u Bergamu 3-0.
                            Last edited by Rossonero; 30-10-16, 13:18.

                            Comment


                            • Kakve dvije odbrane Skorupskog u prve 4 i po minute, prvo Dzeki, pa onda Salahu ..

                              Nevjerovatno, svaka cast stvarno .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma brani ko manijak kad mu je dan. Skida sve zivo.

                                Comment

                                Working...
                                X