Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni ocekivan poraz Milana. Vec 3. sezonu u nizu gube u Djenovi, jednostavno im ne leze kao ekipa, a i Montela brat izveo postavu ocaj. Kakav bre Poli, decko zalutao u fudbal, a Honda ocajan.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ubacio Hondu u startnu, brat 10 minuta igrao fudbala ove sezone. Kontam da mora i neke rotacije, morao je da krpi neke stvari, ali baš su očajno izgledali. U prvom jedno veliko ništa. Uspeli su da stvore nešto tek posle crvenog, Poli verovatno imao i najbolju šansu.. dok ih nije Kucka overio.

      Comment


      • Nisam ispratio utakmicu, ocekivao sam da ne pobedimo a kada sam video postavu na flashscore znao sam da je bod premija... Covek ostavi Susa koji ucestvuje u 80% opasnih akcija i stvara sanse kao na traci... Poli desni bek...

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Nisam ispratio utakmicu, ocekivao sam da ne pobedimo a kada sam video postavu na flashscore znao sam da je bod premija... Covek ostavi Susa koji ucestvuje u 80% opasnih akcija i stvara sanse kao na traci... Poli desni bek...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          Kad sam vidio sastav sve mi je bilo jasno, ali eto potajno sam se nadao barem bodu.

          ----------------------------------------------------------------------

          Inter’s Curva Nord Ultras have announced that there will be a protest this evening during the match with Torino.

          The club has been in turmoil of late over controversy surrounding Captain Mauro Icardi’s book and a poor run of results that has left Coach Frank de Boer on the verge of the sack.
          Last edited by Rossonero; 26-10-16, 12:22.

          Comment




          • A Džigi ? Inače, mnogo je zajebana stvar pobeda na Juveom. Taman ti tu utripuješ da si kadar za nešto iole ozbiljno i onda ide spuštanje. Roma nas je tako dobila prošle godine, Inter ove, kao i Milan....i onda idu loši rezultati u nizu.

            Nema Milanu ni naredne godine LŠ, Juve, Napoli, Roma.....realno je.

            Comment


            • Sta je realno, a sta nije to cemo saznati na kraju sezone.

              Comment


              • Najrealnije je ovo sto je Brajkula rekao samo Napoli da resi problem realizacije zamenom za Milika

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ja vjerujem u ovu mladu ekipu i Montellu, samo nije mu trebalo ovo sa Polijem i Hondom protiv Genoe.

                  Comment


                  • Prejak je domaćin Napoli i dalje za italijanske uslove, a odsustvo Milika će nadoknaditi Insinje, Mertens, Keljehon i Gabijadini, dok isto tako ne sumnjam da će dovesti nekog na zimu, tipa neki standardni italijanski napadač u liku Destra, Borijela i tsl. Možda pozajme nekog sa strane uz obavezu otkupa....ne očekujem neki bombastični transfer.

                    Pored Napolija, Roma je realno ekipa za no2....Milan mi nijedan meč nije izdominirao, stalno je to neko mučenje, natezanje....o Interu da ne govorim.

                    Comment


                    • Bas mi je drago sto su rossoneri spusteni na zemlju, puno su se uzdigli nakon inace neregularne pobjede nad Juventusom.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Mozda su poleteli neki klinci na fb i slicno, svako sa gramom mozga i ko prati duze od 3 sezone fudbal zna da je Milan jos uvek daleko od vrha...
                        Citao sam danas da valjda Napoli hoce Dzeksona Martineza na zimu, mada mi je realnije da dovedu nekog bombera iz Serie A, bas tako tu klasu, Destro, Borijelo i ekipa samo da zakrpe rupu dok se ne vrati Milik

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Evo Mandze za 1-0. Cini se da smo veceras u formaciji 4-3-3.

                          EDIT: Evo Djordjo za 2-0.
                          Last edited by bice; 26-10-16, 19:56.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Mogla bih Sampa veceras da nastrada.

                            2-0, a tek je 10-ta minuta.

                            Comment


                            • Dok se ja ukljucim, vec 2 komada ... ne moze covek nista da stigne ovih dana.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Najebaće Kaljari opet.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X