Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sudija kretencino mrtva pa imas li obraza, ubise nogama i rukama i sve to prolazi, jos im faulove dajes.

    al je sad Pjanic zajebo stvar, prilicno neoprezno iako nenamerno
    Last edited by Prototype; 22-10-16, 21:32.

    Comment


    • Kako je mogao da pokaze Kucki crveni u prvom tako je sada mogao komotno i Pjanicu drugi zuti.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Paleta i Bojan Regoje braća blizanci
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • U ovom trenutku Scudetto nije realan naravno, ali su sigurno otvorene opcije za drugo i trece mjesto (LS).

          Sta je skinuo Donnarumma u 95-toj minuti.

          Comment


          • Svaka cast Milanezima na pobedi i navijacima sa foruma. Milan je pokaza oogromnu zelju za pobedom i odigrao odlicno takticki utakmicu. Donarumina odbrana neverovatna, svaka cast deckonja.
            Kontam da ce se Alegri vaditi na umor od LS ili za onaj ponisten gol ali Juve veceras nije zasluzio pobedu nikako. 2 poraza u derbijima, oba od Milanskih klubova.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                U ovom trenutku Scudetto nije realan naravno, ali su sigurno otvorene opcije za drugo i trece mjesto (LS).

                Sta je skinuo Donnarumma u 95-toj minuti.
                Znam da ste pod euforijom, al mora Milan jos toga da pokaze da bi se smatrao ozbiljnim konkurentom za LS

                Nije ovo onaj Juve iz prosle sezone to se videlo od pocetka sezone, moze i mora ovo mnogo bolje.

                Comment


                • Poveo Udine iz penala,al bas su mi nesimpaticna ekipa u celom timu,imaju 5 Italijan od toga 2 rezervna golmana i tri nebitna igraca,
                  sve ostalo vise manje prosecni stranci.
                  Voleo bih da ispadnu al kakva je konkurencija sanse nema
                  Last edited by 61563; 23-10-16, 11:51.

                  Comment


                  • Ocajna utakmica, losi i jedni i drugi. Jedini gol Thereau iz penala. Izgleda je ovaj termin od 12:30h rezervisan za najgore utakmice u Seriji A, prosle nedelje gledao Fiorentina-Atalanta u ovom terminu, bilo 0-0 ocaj od utakmice, nista bolja ni ova danas.

                    Nece ispasti Udinese, po meni Crotone i Palermo nemaju sta da traze u Seriji A, a treci kandidat mozda Empoli?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ocajno,ma znam da nece jer imas Crotone,Pescaru,Empoli,Palermo
                      Mialim da Krotone ispada sigurno a ja mislim da ce i Peskara nazad kad god ih gledam mucenje za gol,da im nisu dali 3 boda od Sasuola,bili bi predposlednji, a treci,Palermo ili Empoli

                      Comment


                      • Ne može da bude nešto kvalitetno, pošto će ove dve ekipe do poslednjeg kola strepeti za opstanak. Peskara je trenutno masakrirana povredama i ne može pružiti nešto više (i pored toga što mislim da je talentovanija ekipa), dok je Udineze u regesiji - Pocu je zanimljiviji Votford poslednjih par godina i to se vidi na promenama u igračkom kadru Udinezea. Fušeraj raznih mladih igrača i nekoliko prosečnih veterana.

                        S druge strane, ta konstatacija da su ove matine utakmice slabijeg kvaliteta, simbolično, ide ruku pod ruku sa velikim otporom koji se sreo kod Italijana kada je uveden ovaj termin, pre nekoliko godina. Niko nije želeo podnevne utakmice. Posećenost tih mečeva je niža od onih popodnevnih i večernjih mečeva.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ćiro, ljubim te u kopačku.
                          sigpic

                          Comment


                          • Golcina, nece majstor da se raduje

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Sta ovaj De Boer glumi s Banegom ?

                              Hajde kontam protiv Southa nije igrao, odmarao ga, medjutim momak ni danas minutu ne dobi ? U cemu je fazon ?
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Murđaneee, bićeš ti uskoro u startnoj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X