Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al ga zavuce Ljajic, 11 mada bolje mi Torino deluje

    Comment


    • Fina ekipa Torino, Odlican napad imaju sa Ljajicem, Belotijem i Falque-om. Miha je odlican trener za ovakve ekipe.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Adem se sprda...

        Comment


        • ....

          Nicola Rizzoli has been announced as the referee for this weekend’s clash between Milan and Juventus.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Fina ekipa Torino, Odlican napad imaju sa Ljajicem, Belotijem i Falque-om. Miha je odlican trener za ovakve ekipe.
            Prva dva super, treći kanturina.

            Comment


            • Sampdoria (4-3-1-2) - Puggioni; Sala, Silvestre, Skriniar, Regini; Linetty, Torreira, Barreto; Bruno Fernandes; Muriel, Quagliarella.

              Genoa (3-4-1-2) - Perin; Izzo, Burdisso, Orban; Edenilson, Rincon, Veloso, Laxalt; Rigoni; Simeone, Pandev.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Sampdoria (4-3-1-2) - Puggioni; Sala, Silvestre, Skriniar, Regini; Linetty, Torreira, Barreto; Bruno Fernandes; Muriel, Quagliarella.

                Genoa (3-4-1-2) - Perin; Izzo, Burdisso, Orban; Edenilson, Rincon, Veloso, Laxalt; Rigoni; Simeone, Pandev.
                Uzeo sam Arene u pola cene, malo da vidim kako se igra kod žabareza, a i zbog LŠ i južno amera, sad vidim Ninković na klupi, jbt. i on će sasvim pristojno da živi od fudbala, strašno je to. Zna li neko šta je sa Darkom Lazovićem, nema ga u protokolu?

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Uzeo sam Arene u pola cene, malo da vidim kako se igra kod žabareza, a i zbog LŠ i južno amera, sad vidim Ninković na klupi, jbt. i on će sasvim pristojno da živi od fudbala, strašno je to. Zna li neko šta je sa Darkom Lazovićem, nema ga u protokolu?
                  Crveni karton u proslom kolu.

                  Comment


                  • Dorija i Đenova tradicionalno odigraju jedan od najzabavnijih mečeva u sezoni, uz more stativa i prečki, nekoliko očajnih pokušaja simulacije, poništenih golova i (neiskorišćeni) penal. Đampaolo će verovatno završiti odiseju u Boljasku ako ovde ne izvuče tri boda, makar i ukrao.

                    Ninkovića vucaraju između Kjeva i Đenove, ali to ti je kada imaš snalažljivog agenta.
                    Last edited by Crni Đorđe; 22-10-16, 17:55.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne bih bio u kozi Kvaljarele ako Sampa ne pobjedi u derbiju. Poznato je kakvi su navijaci Sampe i koliko im znaci pobjeda protiv Genoe, koju mrze iz dna duse.

                      Comment


                      • Ovaj Simeone je sin velkog Cola

                        Comment


                        • Ostavite srce na terenu!



                          http://www.stream2watch.cc/live-tele...-4-live-stream
                          Last edited by Rossonero; 22-10-16, 19:43.

                          Comment


                          • Sumnjiva situacija, mislim da je cist gol ponisten Juventusu...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Cist gol ponisten. Mislim da je Aleks Sandro bio u ofsajdu ali Bonuci definitivno nije. Sandro se nije aktivirao dok Bonuci jeste ali sigurno nije bio u ofsajdu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nista nije prikazano. Moram da trazim po netu dok traje poluvrijeme, bas me zanima jel opravdano ponisten gol Pjanica.

                                Comment

                                Working...
                                X