Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo sada lagano zatvaranje utakmice.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post


      Parola Icardiju..
      ispred kuce mu stoji isti transparent

      Comment


      • Last edited by Rossonero; 16-10-16, 21:17.

        Comment


        • Fino ga zavuce Birsa.. Malo neizvesnosti uveo u mec

          Jeste dao gol, ali meni je ovaj Niang ocajan

          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

          Comment


          • Bacca gde god da sutne, lopta zavrsi u golu..

            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • Ovo ne brane ni dva golmana.

              Comment


              • Eto Milana na 3. mestu. Nemaju neku specijalnu igru ali sto bi rekli 3 boda su 3 boda. Sledeci mec je derbi sa Juventusom na San Siru i to im je sansa da pokazu sta znaju.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Meni tu sve osim pobede Juventusa iznenadjenje, nazalost...

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • I meni ,al tako sam mislio da nema sanse Juve da izgubi od Intera,kad ono.
                    Sad protiv Milana defintivno bi Juve trebao dobiti ,al Milanelo sve nesto klimavo al pobedjuje,a kao sto napisa neko onaj Baca kako sutne ulazi u gol,a Juve ima i gostovanje u Francuskoj,nebi me nekih 0 0 iznenadilo ili 1 1
                    Last edited by 61563; 17-10-16, 00:09.

                    Comment


                    • Ja gotivim Icardija, navodno je bio blizu Arsenala ovog leta i zeleo sam ga u timu, zao mi je sto prolazi kroz sve to, ali sam je izazvao. Tesko da ce se dugo zadrzati u Interu, sam je zakuvao sa navijacima, a ono sa Lopezom je tek nepostovanje. Pa tek ono tetoviranje imena Lopezove dece, to je za svaku osudu.

                      Ima potencijal da bude stvarno odlican napadac, ali bojim se da ce ga ovi privatni problemi sputati u tome, a ona Wanda moze da ga sutne kada nadje nekog boljeg je*aca bilo kada, plus mu jos glumi neku menadzerku... Cist primer kako zena upropasti coveka.
                      Last edited by Tobdzija; 17-10-16, 00:21.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Nista jos nije zvanicno, ali izgleda da je Icardiju oduzeta kapitenska traka. Novi kapiten ce biti Miranda.

                        Una cosa sola è certa: la società è infuriata, la fascia di capitano sarà tolta a Icardi: è il brasiliano Miranda il successore designato.

                        Comment


                        • Ma bukvalno, smece od covjeka, dno dna, ali mene najviše zanima šta čovjeka sa 22 godina ima da piše u autobiografiji

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            I meni ,al tako sam mislio da nema sanse Juve da izgubi od Intera,kad ono.
                            Sad protiv Milana defintivno bi Juve trebao dobiti ,al Milanelo sve nesto klimavo al pobedjuje,a kao sto napisa neko onaj Baca kako sutne ulazi u gol,a Juve ima i gostovanje u Francuskoj,nebi me nekih 0 0 iznenadilo ili 1 1
                            Juve je taj meč dosta izrotirao, zajebao se Alegri, sumnjam da će i ovog puta. Keca nema ni u ludilu, Milanu je X kao da je pobedio. Plus vraća se Markizio, bio je u protokolu sada u meču sa Udinezeom, nzm da li će reskirati sa njim unutra protiv Milana, a i pitanje je u kakvoj je fizičkoj spremi.

                            Comment


                            • Ja sam ove godine najvise gledao Milan i Romu ,nisam samo kad su izgubili od Udina,i nijedan mec nisu bili bolji tim a nista nisu izgubili,sem Napolija.
                              Realno ne mogu da zamislim keca,mada i Juveu je dosta x,ne verujem da ce juriti pobedu iako mislim da su mnogo bolji.
                              Ne znam kako ce sad ici bez Kjelinija morace sve Benatia da iznese zamenu tu nemaju.Jeste derbi al mislim da je bitniji mec u Francuskoj
                              i meni se ne svidja ova postavka gde igra 442 sa Evrom a ispred njega Sandro,mada ja sam tu subjektivan ja najvise volim taktiku 3412
                              Last edited by 61563; 17-10-16, 19:20.

                              Comment


                              • Zvanicno: Icardi ostaje kapiten Intera

                                Sent from my Samsung using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X