Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blitzkrieg, raspade se Empoli.

    Leminu bih odmah vratio na klupu posle ovoga, govedo sebično

    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

    Comment


    • 3 gola za 5 minuta, ne moze se vecno braniti Empoli. Drago mi je zbog Dybale, nadam se da ce nastaviti niz golova.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • A Gonzalo iskusno hita ka svom rekordu iz prosle sezone
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Gubi Napoli redovno bodove protiv manjih timova. Ako hoce titulu moraju se dobijati ovakvi mecevi, to je razlika izmedju Juventusa i ostalih timova. Izgubi Juve od Rome, Napolija, Intera, ali sve to nadoknadi pobedama protiv manjih timova dok ostali tu cesto gube bodove.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Pršti na sve strane

            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Gubi Napoli redovno bodove protiv manjih timova. Ako hoce titulu moraju se dobijati ovakvi mecevi, to je razlika izmedju Juventusa i ostalih timova. Izgubi Juve od Rome, Napolija, Intera, ali sve to nadoknadi pobedama protiv manjih timova dok ostali tu cesto gube bodove.
              pricas o tome kao da stalno gubimo od navedene trojke, a to uopste nije ni blizu istine Pobedjujemo mi sve redom i zato osvajamo. Sistem koji melje, a ne oslanjavanje na individualce kao vecina.

              Ima nekoliko zajebanih gostovanja u Italiji i Bergamo je jedan od njih. Jos kad ti dodju nakon evropskih utakmica, pa si barem 5-10% istroseniji nego obicno, vrlo lako gubis bodove.

              Comment


              • Strašno prvo poluvreme, možda i najbolje u Evropi ove sezone. Ne znam kako se nije Inter upisao do sada

                Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                Comment


                • Stvarno poezija, moglo je biti 6 golova, ali bez problema .

                  Ali kakav maestralan volley Candreve maloprije i kakva odbrana Szczesnya, briljatno .

                  Nek pruze 50% od ovoga u drugom i nek Roma uzme, ja prezadovoljan
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • E šta sve Salah može promašit to nisu istine. Kako bih ja njega na klupu jedno vreme. Umesto da se vodi sa 2-3 razlike sad će da strepe za ovaj jedan.

                    Comment


                    • Cracking first half

                      Ali zasluženo vođstvo Rome.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Kao da postoji sila u kosmosu koja svaki meč Đenove pretvori u neki cirkus Kolorado.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          pricas o tome kao da stalno gubimo od navedene trojke, a to uopste nije ni blizu istine Pobedjujemo mi sve redom i zato osvajamo. Sistem koji melje, a ne oslanjavanje na individualce kao vecina.

                          Ima nekoliko zajebanih gostovanja u Italiji i Bergamo je jedan od njih. Jos kad ti dodju nakon evropskih utakmica, pa si barem 5-10% istroseniji nego obicno, vrlo lako gubis bodove.
                          Ma mislio sam ono desi se da izgubimo, realno nama su najteza gostovanja Napoli i Roma i tu smo prethodnih godina redovno gubili. Eto desio se i poraz od Intera, ali osim onog loseg starta prosle sezona i poraza od Sasuola i Udinesea mi nismo izgubili nijednu tekmu od ovih manjih timova. I lepo si rekao, ne oslanjamo se na individualce, ali eto u nekim utakmicama kada ne zablista ekipa, u timu ima bar 5-6 igraca koji svojim kvalitetom rese mec. Napoli za sada odlican u LS, samo neka tako nastave, potreban je taj koeficijent, mada sve je izvesniji ovaj novi format LS od 2018. pa taj koeficijent nece ni biti potreban, ali opet ne mogu se sada izvlaciti na umor. Ako zele titulu mora se malo i rotirati, pruziti sansu nekim drugim igracima. Eto doveli Djakerinija, mislim da decko nije video teren vise od 60-ak minuta.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bio je povređen Đakerini, igraće on.

                            Ma ne može niko do titule ove godine sem Juventusa, jasno je to odavno.

                            Comment


                            • Sjajan gol mladog Lokatelija za Milan a i Simeone Jr ne staje...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Smena Jakinija u Udinezeu

                                "Udinese Calcio comunica di aver sollevato Giuseppe Iachini dall'incarico di responsabile tecnico della prima squadra. Nel ringraziare Iachini per il lavoro fin qui svolto, Udinese Calcio gli augura le migliori fortune professionali".
                                U toku dana bi, prema najavama, trebao biti ozvaničena Điđi Del Neri.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X