Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra tekma, posebno ovo drugo poluvreme, nadam se sto vise ovakvih tekmi ove sezone.

    A Asamoah nadam se da ubuduce nece previse igrati, jer je ovo veceras blagi ocaj. Koliko samo prodanih lopti, drugi gol njegova krivica. A Pjanke na mestu registe, izigrava Busquetsa, dodaj talentovanim igracima loptu i ne pravi greske Jbt Asamoah ti izigrava playmakera Ocajna postavka veznog reda. Mora to mnogo bolje.

    Comment


    • Pobeda srcem! Imao je Juve takođe odlične šanse... Lihštajner mi nije delovao nešto presrećno nakon gola... xD

      De Bur kupio poverenje nepoverljive javnosti (novinara). Ikardi , kakav start sezone. Vanda ima strašno dobru poziciju pred pregovore koji slede A što ima motiv protiv Juvea ihahaha

      Perišić uneo neophodnu energiju i mirnoću u isto vreme.

      K-Dog i Brozović mi deluju sada kao da su višak kod De Bura nažalost a ono što je neophodno je kupovina makar jednog vrhunskog beka. Čeka se i Ansaldi.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Jos jedna dobra tekma u najavi.

        Last edited by Rossonero; 18-09-16, 19:39.

        Comment


        • ....

          It is reported that Manolo Gabbiadini is close to signing a contract extension with Napoli.

          According to Gazzetta Dello Sport, the 24-year-old will sign a new deal until 2021 on wages of €2.5m a season.

          Comment




          • Imam neki utisak da bi ovo mogla biti dosadna utakmica na mali broj golova, nadam se da grešim

            Comment


            • Ovaj start Radua je bio na granici crvenog, ne znam kako je prosao bez kartona

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

              Comment


              • Sta bi Milan da nema Bake. Predobar igrac.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Neverovatno je kako Baca koristi bukvalno prvu sansu,i sam drzi Milan koliko toliko,u najmanju ruku bili su egal i sa Sampom i sa Lazio i obe dobise zahvaljujuci njemu,sta bi bilo da igra u Barsi ili Realu,mogu da zamislim .Zlatna kopacka vrv.

                  Comment


                  • Klasika Lacio u poslednjoj deceniji, svaki iole bitan derbi izgube bez gotovo ispaljenog metka.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Sta bi Milan da nema Bake. Predobar igrac.
                      Kolumbijac ne jebe zivu silu, sto prodje do njega on to pospremi u mrezu. Klasa.

                      Sent from my Samsung using Tapatalk

                      Comment


                      • Acestream za Empoli - Inter???

                        Comment


                        • U strasnoj je formi Ikardi.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • J*** Mauro, ne vadi.

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • Al ce da valja na fantaziju. Jos kapiten....

                              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Odlican partija Juventusa u prvom poluvremenu. Nije Kaljari neko merilo, ne mogu ljudi centar preci. Iguain ponovo gol, ostaje nejasno i dalje zbog cega je igrao Mandzukic pre njega protiv Intera. Odlican gol je postigao i Dani Alves.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X