Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve puca u Kalabriji, Krotone umuvao jedan gol Palermu (preko Trote) i sada biju i rukama i nogama da sačuvaju zlatne bodove. Dosta kontakata, prekršaja i prekida. Kaljari vodi preko Borijela, ali je Kurtić promašio penal za Atalantu, pri rezultatu 1:0. Torinu nedostaje gol, inače sasvim dobro kontrolišu meč, dok se na Sasuolu vidi da su usporeni posle meča u četvrtak. Tek će njih pogoditi ovaj ritam utakmica u novembru i decembru. Mada, Đenova ima sasvim dobru ekipu na terenu.
    sigpic

    Comment


    • Mandzukic-Dybala tandem protiv Intera. Licht takodje ispred Alvesa.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Neočekivana pobeda Intera, jedan Italijan više u startnoj postavi...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment




        • Meč dana, nadam se da će opravdati epitet

          Comment


          • Само да не умртве ови бугари и све кул. Мада, и ако умртве, треба Јуве да покаже силу и да не зависи од игре противника.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Pojacanje od 100 milki utakmicu pocinje sa klupe.

              Comment


              • Povredi se Benatia, koliko vidim prepone su u pitanju. Nadam se da nije nista ozbiljnije.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odlican presing Intera, dosta panicno deluje nekad odbrana Juventusa. Po nekoliko dobrih prilika na obe strane, prvo Ikardijev sut koji je okrzao stativu pa posle toga Pjanicev sut malo pored stative, Kedira glavom sa 7-8 metara pravo sutirao u Handanovica. Ocekivano tvrda utakmica, videcemo ko ce prvi povuci potez. Mandzukic je po meni bio vise nego dobar, odlicno se otvarao i dobijao je uglavnom vazdusne duele sa odbrambenim igracima Intera, uz to i fino proigravao.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Skoro i da nam nema sredine, kao da ne postoji, sve sto dobro dodje to bude sa krila. Pjanic na mesu registe je toliko glup potez da recima ne mogu opisati, umesto da igra svoju poziciju on se uopste ne vidi na terenu, imao je nekoliko dodavanja od 10-ak metara i to je to. Isto ko da ne igra, osim onog suta nista uradio nije. Sve do 20. i nekog minuta nisam ni znao da igra, onda izveo korner i reko dobro je tu je. Razocaravajuce prvo poluvreme. Da bi da se vrati Marcha da ne gledam vise ove polovnjake, Asamoah i Hernanesa.
                    Last edited by Prototype; 18-09-16, 18:04.

                    Comment


                    • Tanki smo previse u sredini jbg. Mozda bi bolji potez bio da je stavio Leminu umesto Pjanica na mestu registe. Preskacemo sredinu dugim loptama i po bokovima gde je Inter najtanji realno. Medel i Mario su odlicni bili na sredini, nisu nasli mogli nista. Dybala iskace i preuzima loptu na sredini, on je nama tu plejmejker, umesto da je to Pjanic. Ja bih nekako bio zadovoljan i bodom, s' obzirom na danasnju igru.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Iguain može rešiti meč jednim potezom. Po meni je zato Juve bliži pobedi...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Koliko je opasniji trenutno Inter, samo nedostaje pogodak..

                          Comment


                          • Kazna, klasika

                            Comment


                            • Kakva bi to bila golcina Kandreve da je imao malo vise srece...Juve nastavlja da igra katastrofalno.

                              EDIT: I evo ga Licht brat, a letos je trazio da ide u Inter
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Dzaba ti sto si dosta bolji kad ti D'Ambrosio igra beka ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X