Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Strašan meč, pogotovo drugo poluvreme. Zaslužio je Inter pobedu, mada ni Pescara nije bila loša. Meni su oni baš fina ekipica, ne verujem da će ispasti.

      Handanović još jednom potvrdio da je među najboljim golmanima sveta

      Comment


      • Ikardi ubica
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Dosta energije u ekipi Peskare i među navijačima, mislim da sigurno ostaju u eliti...

          Ufff, kako se izvuče Inter! Bilo je šansi na obe strane ali na kraju je slavio tim koji je ipak imao nešto više prilika. Valjda je sada pao ogroman psihološki teret i biće samo bolje. Dolazi uskoro i Gabigol...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odlican mec, jedan od boljih koji sam gledao, sto se tice Serie A, u poslednje vreme. Bilo sijaset prilika. Na kraju je Inter ovo zasluzio sto im se desilo na kraju. Mnogo bi bilo da dva kola zaredom, u mecevima gde su mnogo bolji, izgube bodove.

            Comment


            • Cudi se Poli kako ovo nije penal?

              Comment


              • Koja je svrha guranje Polija i Sose u startnoj postavi, zaista bih voleo da znam.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nije problem samo u Poliju. Bojim se da ima neko iznad Montelle sto mu slaze ekipu. Ovdje je u pitanju veci problem. Lapadulu je obecao u startnoj postavi. Zasto taj isti Lapadula ulazi u 86 minuti? Sezona je tek pocela, a vec mi se mnogo stvari ne svidja.

                  Tapatalk
                  Last edited by Rossonero; 12-09-16, 11:07.

                  Comment


                  • Jasno je već sada da će novi trener voditi Milan u novoj sezoni bez obzira na rezultate Montele, u slučaju naravno da Kinezi zvanično preuzmu i ulože stotine miliona...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ako Kinezi ispostuju dogovor to je jasno kao dan da Montella nece voditi ekipu sljedece sezone. Bez obzira na rezultate u ovoj sezoni. Nevjerovatno je da mi pricamo o sljedecoj sezoni, a ova je tek pocela. Tuga.

                      Vas sinoc izvuce Icardi iz problema.

                      Tapatalk
                      Last edited by Rossonero; 12-09-16, 11:18.

                      Comment


                      • Mislim da sto se Milana tice ode jos jedna sezone vec na startu,od trenera, igraca mnogo lose,nema sta mnogo da se prica Juve bez premca,Roma i Napoli borba za drugu i trecu poziciju ,jedino me zanima dal Inter moze da se umesa u tu bitku,mislim da tesko mada ko zna oni su mi najveca enigma do sad mada rano je jos,borba za opstanak ce biti najzanimljivija

                        Comment


                        • Inter ako u februaru ima zaostatak za drugoplasiranim (Roma ili Napoli) max 5 bodova, onda ima šanse za diskusijom na temu LŠ...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • U sljedecem kolu se igra Derby d'Italia.
                            Last edited by Rossonero; 12-09-16, 14:08.

                            Comment


                            • Nisam gledao utakmicu ali video sam po ocenama da je Sosa bio najbolji u ekipi Milana, vrlo dobru statistiku ima i pogodio je stativu koliko sam video...

                              Milan ove godine gledam sa uzivanjem jer znam da dolazi nova era i svakim danom i svakom utakmicom smo blize tome tako da jedva cekam da se zavrsi sezona a za rezultat mi nije stalo uopste, samo da ne ispadnemo

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • @Miletic

                                Sosa vs Udinese:

                                78 mins
                                1 chance created
                                2 tackles
                                4 clearances
                                47 passes
                                PA: 91.5%
                                6/7 accurate long balls

                                Imao je pogodjenu precku. Klip je dosta lose kvalitete.

                                Comment

                                Working...
                                X