Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8.8.2016.

    https://www.sportklub.info/forum/sho...=1#post1535052
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Pa je l' potpiso novi ugovor? Nesto sam cito da bi mogo, ali neki cipiripi portal.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Jel se Varane povrijedio pa ga mjenjo ili bezveze ga izvadio da ude ovaj mali

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Pa je l' potpiso novi ugovor? Nesto sam cito da bi mogo, ali neki cipiripi portal.
          Naravno da nije covjek je najbolji igrac Reala,a sjedi na klupi...meni sva logika govori da ce traziti da ode mada ja da sam na mjestu Florentina iskoristio bi njegov ugovor do kraja jer pare za njega nista ne znace
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Hoces li ga i dalje simpatisati ako ode u Barsu?
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ma on je meni kao Ronaldinho nemoguce ga je barem malo ne simpatisati

              Nece u Barcelonu nikad
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja bih u Barsu samo njega doveo uz ovakvog Messija. Moras priznati da bi se savršeno uklopio.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Ma ne mogu ti opisati koliko mi je drag ubio bi se da ode negdje,a ne u Barcelonu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sjajan timski duh a i neki poedinci su bile perfect. Isko ovo sto je danas prikazao sigurno je zacimentirao prvu postavu umesto bale

                    Steta sta za Marcelo nema zamenu pa da covjek lepo odmori kao I svi ostali
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Molim vas da se Bale ne spominje,molim vas eto nakon ove ovakve utakmice da se panj ne spominje...

                      Alvaro isto umjesto one ljencine ne moze da dodje do minute,a Vasquez napravi vise prodora za ovu utakmicu nego NEKI za sezonu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • E sad da vidimo, da li Zidane moze napraviti još jednu veliku glupust - držati Isca na klupu proti Atletica u utorak.

                        Morata umjesto Benzeme, te Isco umjesta Baila !!! MOlim te Zinedine slušaj glas naroda.

                        Comment


                        • Bale ionako ne igra, igrace Isko svakako. Samo sto ce i Benzema svakako igrati.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Jel se Varane povrijedio pa ga mjenjo ili bezveze ga izvadio da ude ovaj mali
                            Mislim da nije, dao mu Zidane šansu kod 2:6.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kad smo vec kod te utakmice da se podsjetimo sta im je radio tamo

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Bale ionako ne igra, igrace Isko svakako. Samo sto ce i Benzema svakako igrati.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Kad če doći taj dan da če Zidane umjesto Benzemu u početnih 11 postaviti Moratu?


                                Inače mogao je danas Zidane vaditi iz terena Marcela poslije vodstva 1:4, da se Marcelo malo odmori.

                                Comment

                                Working...
                                X