Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta bile su dobre sanse da opet budu 2, da je zreb dozvolio. Mada kapiram da bi se ljudi smorili da gledaju gradski derbi stalno u finalu, iako bi ja to voleo da gledam svake godine.

    Comment


    • Spanski klupski fudbal retko kad bio jaci i dublji, sledece sezone u Evropi, obe madridske ekipe, Sevilja i Viljareal, jos samo fali Valensia da vrati stari sjaj i spanska liga lagano najjaca liga Evrope.

      Comment


      • Већ је најјача лига Европе, последња 3 освајача су шпански клубови, последња 3 освајача ЛЕ су шпански клубови.

        Неретко се већ дешава да слабије екипе у Шпанији одузимају бодове Барселони, Реалу итд., тако да прича да те две екипе газе све у лиги више није тачна.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Већ је најјача лига Европе, последња 3 освајача су шпански клубови, последња 3 освајача ЛЕ су шпански клубови.

          Неретко се већ дешава да слабије екипе у Шпанији одузимају бодове Барселони, Реалу итд., тако да прича да те две екипе газе све у лиги више није тачна.
          To su cinjenice, i slazem se sa tim, samo sto vecina ljudi sa kojima pricam misli da je zbog nekog razloga PL najjaca liga... a argumenti su tipa "Lester osvojio ligu" i "svako moze svakog da dobije", samo sto bi 3 La Liga ekipe ocistile PL

          Comment


          • Па да, прошлогодишњи Лестер не би освојио титулу ни у једној лиги од лига петице осим Енглеској. У огромном су паду Енглези годинама, а Шпанци све јачи и јачи.

            Comment


            • Alves bolje da nadje neki drugi klub,nego da mu ovi debili iz odbrane Valensije kvare prosek..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                To su cinjenice, i slazem se sa tim, samo sto vecina ljudi sa kojima pricam misli da je zbog nekog razloga PL najjaca liga... a argumenti su tipa "Lester osvojio ligu" i "svako moze svakog da dobije", samo sto bi 3 La Liga ekipe ocistile PL
                Tesko da bi Atletiko ocistio ove sezone PL, za Barsu i Real to moze da se kaze od 2010 pa na ovamo dok za Atletiko vazi od sezone do sezone.Uostalom zamalo da sebi pucaju u nogu pre tri godine, nijedan engleski tim kojem je mec bitan ne bi prosuo bodove pred kraj prvenstva.

                Ja generalno ne vidim kraj Barseloni i Realu i to u smislu supertimova koji oni prave, ne verujem da ce marketinski potencijal koji imaju i koriste da ispuste i verovatno ce kao i prethodnih nekoliko godina svakog pojedinca koji odskace u najjacim timovima iz drugih liga da pokupe.Barsa ce da povremeno uzima igrace iz Arsenala i Liverpula, dok ce Real da uzima igrace iz Junajteda i poneki put od Totenhema.Ne secam se da su pokupili nekog bitnog igraca iz Sitija i Celzija sto znaci da nisu bili dovoljno dobri da budu u startnih 11.Englezi najvise stete sebi sto se svake godine sest ekipa bore za cetiri mesta koja vode u LS i lako se tu nadju nezadovoljni pojedinci ne samo zbog toga sto se ekipa ne bori za titulu nego sto nema sampionske ambicije niti igra LS.Od kako se Siti probio na vrh, Liverpul ostao bez Cabija Alonsa, tako je engleski fudbal krenuo da pada.

                Comment


                • Atletiku se sada lomi mozda i narednih 50 godina. Ili ce se vratit na to da im 1/4 finale LS bude veliki uspeh ili ce ovog puta dobro "odigrati" sacuvati tim i dovesti jos pojacanja i napraviti supertim. Atmosfera oko kluba je dobra, podrska i zelja postoje kako emocionalna tako i finansijska(marketing, nov stadion, veca ulaganja u tim, vise para, vece ambicije za rezultate) od svih i od navijaca i od uprave i od igraca, sad da li ce proraditi kompleks mladjeg brata i vratiti se na staro ostaje da se vidi. Pocetak je najtezi, posle ako se radi dobar posao ide sve po loju, ali steta veka bi bila prokockati ovu sansu na koju se cekalo preko pola veka, a dosla, kao da je pala sa neba.

                  Comment


                  • Atletiko, bi ako je bi osvajao PL, lagano usao u top 3, izmedju 2012/2013 i 2015/2016, mozda jedino zbog dubine kadra bi imali poteskoca jer se u PL-u igraju vise kola kao "engleska nedelja" nego u Spaniji, a veliku prednost imaju spanski klubovi zbog klime, i zbog uspeha u Evropi, pored Junajteda i Liverpula, nijedna velika ekipa engleska ne moze da se pohvali tradicijom i istorijskim uspesima koja moze da se takmici sa uspesima Reala i Barse.
                    Last edited by LejkerBoy; 22-04-17, 16:35.

                    Comment


                    • Nema Gojka 10 minuta..
                      Još ga nema,jeb'o majku ako nije zaspao
                      Last edited by DžonDon; 22-04-17, 20:07.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Haha,meni u pozadini u sobi ide tekma i vidim nešto mi čudno niko ne priča duži period..

                        Imao je on i pre momente kad ode negde ali ovo sad je obaranje rekorda ja mislim. Preko 10 minuta lagano...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Od 14. do 24. minuta ga nije bilo. Sad sam vratio preko D3GO.

                          Evo stavio sam u postove nedelje. Gojko se 'ladno ukljucio sa "lopta bacena, zapravo visoko podignuta noga Toresa" bez ikakvog objasnjenja ili uvoda.
                          Last edited by colchonero; 22-04-17, 22:20.

                          Comment


                          • Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Bale, Benzema i Ronaldo.

                            Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitić; Messi, Suárez i Alcácer.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kakva tekma da se završi dan...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Polećemoo
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X