Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ni ko igra u napadu Atletika,nisu se ni videli..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Karasko je kriminal i to ne samo danas.

      Zidan polako ulazi u trenersku legendu.
      sigpic

      Comment


      • E Fernando,nećeš više ovakve šanse imati..


        Al' ga je skockao Kros
        Last edited by DžonDon; 08-04-17, 16:38.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Nema Atletiko pojma vec duze vrijeme,a sa druge strane ne bi me cudilo da osvoje ligu sampiona kao Celsi 2012 te,slicna prica.Real najodvratnija ekipa svih vremena od trenera do igraca ko ih sastavi ovakve svaka mu cast,neprevazidjeno nesto.
          Last edited by E1_PG; 08-04-17, 16:41.

          Comment


          • Evo ga 1-1, sad nek igraju flaster na Ramosa
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Mogao je Navas bolje da pokrije ugao.. Šansa za Barsu..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Samo da sudija ne izmisli po starom dobrom obicaju neki penal

                Comment


                • Colo se raduje ni da je sa Argentinom osvojio Mundijal, zna i on sta znaci otkinuti i bod Zidanu. Bolji Real masu, Savic i Oblak spasili Atletiko poraza.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako ce Bajern da ih unisti jedva cekam,to ce bit uzivanje gledat.Mucenici nece znat dje se nalaze.

                    Comment


                    • Анћелоти да згази овог преваранта

                      Comment


                      • Zidan je Karlov ucenik, ucenik brzo preraste ucitelja i ocita mu lekciju, istorija nas tome uci. Covjek ima pet poraza za godinu i po dana u svim takmicenjima, to nije prevara, to je genije. Pep se smatrao zbog Barse najboljim ikad, drzite iste arsine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Енрике је с Ромом био 7. и добио отказ па с Барсом узео триплету. Толико је тешко водити Барсу/Реал.
                          Ако Зидан не освоји ништа ове сезоне од битних трофеј (ЛШ,ЛаЛига и Куп) оћеш опет причати о том низу?

                          Comment


                          • Svaka cast njemu kao treneru,iako mi je odvratan kao pojava.Sa ovakvom ekipom ostvarit onakve rezultate je za postovanje,ali je Bajern mnogo jaci u ovom trenutku u svakom smislu.Nikakav Zidan ne moze tu bit od pomoci,nikakav faktor,to ce bit cisto sprdanje.

                            Comment


                            • Posteno na kraju 1-1 iako da je Atletiko bio malo pribraniji mogao je do preokreta jer je bilo dosta prostora. Visko da proveri malo informacije date u prvom poluvremenu. Tacno je da je sever za RM a jug mahom za Atletiko, ali Colchonerosa ima dosta vise, tako da izjava da madridjani vise navijaju za RM je nebuloza. Pricam o 4,5 miliona u gradskom delu i prigradskim opstinama, za onih 1,5 milion po selima 50km udaljenim ne znam.

                              Comment


                              • Za koga si ti madridjaninu?

                                Comment

                                Working...
                                X