Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaooo Ronaldo kakva Sansa da je uslo bilo bi efektan pogodak ali nema srece
    Last edited by stewanoskipp; 26-02-17, 21:05.
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Реал има и дерби с Атлетиком, где ће Чоло и екипа све да дају да ови не узму 3 бода, па макар њима ништа не значило.

      Била би баш лепа прича да узме Севиља као Атлетико оне сезоне.

      Comment


      • Bejl masina, bice ovdje svasta do kraja
        sigpic

        Comment


        • Balee 2-1 opet na madrigalu kao I na debiju
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Реал има и дерби с Атлетиком, где ће Чоло и екипа све да дају да ови не узму 3 бода, па макар њима ништа не значило.

            Била би баш лепа прича да узме Севиља као Атлетико оне сезоне.
            To samo na PES real dobice kao sto he bio I na kalderonu
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Ajde sad morata umesto benzema I James umesto kroos i ide drugi gol
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Bejl ubi Kostu
                sigpic

                Comment


                • 100% sam siguran da bi usao James namestio bi gol umesto kroos zna dobro nabaciti a ima I solidan udarac
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Evo penal za 2:2
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Uh ovo je bas nenamjerno, ruka visoko ali prvo od tijela cini mi se ali dosta nesrecno, mogao je i da ne pokaze iako nije pogrijesio
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Реал има и дерби с Атлетиком, где ће Чоло и екипа све да дају да ови не узму 3 бода, па макар њима ништа не значило.

                        Била би баш лепа прича да узме Севиља као Атлетико оне сезоне.

                        Bice mnogo lepsa prica za "ne navijace" znaci za one koji su neutralni. Zato sto je Sevilja mnogo manji klub i mislim da nemaju nijednu titulu. Do 21. veka oni nikad nista nisu osvojili, bili moze se reci "mali" klub, mozda su 3-4 puta igrali Evropu i to je to. Nece biti bas na nivou Lestera, jer su vec deceniju u prvih 5-6 i naosvajali su se LE, ali skoro. Plus ne znam nekog velikog igraca da je igrao za njih (tu mozda gresim).

                        Evo sad sam video, imaju titulu 46' a u kupu su imali pauzu od 48' do 07'.
                        Last edited by colchonero; 26-02-17, 21:20.

                        Comment


                        • Previse se otleva.. 2:2 ajdee
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Sad ce da se naprze igraci Viljareala posle ovog prekida,penala,bice 3 2
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema predaja ide preokret
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Bice mnogo lepsa prica za "ne navijace" znaci za one koji su neutralni. Zato sto je Sevilja mnogo manji klub i mislim da nemaju nijednu titulu. Do 21. veka oni nikad nista nisu osvojili, mozda su 3-4 puta igrali Evropu i to je to. Nece biti bas na nivou Lestera jer su vec deceniju u prvih 5-6 i naosvajali su se LE, ali skoro. Plus ne znam nekog velikog igraca da je igrao za njih (tu mozda gresim).

                                Evo sad sam video, imaju titulu 46' a u kupu su imali pauzu od 48' do 07'.
                                Није чудо као Лестер, али теже узети поред Реала и Барсе, него у Енглеској где је једини озбиљан конкурент био Арсенал те сезоне.

                                Comment

                                Working...
                                X