Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne precerujte, pricalo se i kad je Barselona ostecena, e sad od navijaca Reala vec ne znam, ali oni i nece biti objektivni, isto kao sto nece ni druga strana kad Real biva ostecen, pa i danas kod gola Leganjesa cisti prekrsaj nad Robertom, ali ovo penala vidjelo nije.
    sigpic

    Comment


    • Eto Vlajko ne znam za taj prekrsaj nad Robertom jer nisam gledao ali to je odlican primjer ovoga sto sam naveo u poslednjem pasusu.

      Ja ne ocekujem objektivnost svakako.
      Last edited by ognjen; 19-02-17, 23:02.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne precerujte, pricalo se i kad je Barselona ostecena, e sad od navijaca Reala vec ne znam, ali oni i nece biti objektivni, isto kao sto nece ni druga strana kad Real biva ostecen, pa i danas kod gola Leganjesa cisti prekrsaj nad Robertom, ali ovo penala vidjelo nije.
        Po meni to nije bio faul, ali opet nebitno je. Ne smeta meni da se prica o necemu, meni smeta licemerje i razne insinuacije. Mozda bi bolje bilo da vidis insinuira li neki (uvazeni) navijac Barselone ovde bilo sta kad Real dobije odluku u njihovu korist.. ne radi se o objektivnosti, samo o nekoj normalnoj komunikaciji

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ma to je i manje bitno, ja samo ne znam da li svi ovde imaju kratkotrajni gubitak pamcenja, ili jednostavno ono omiljeno vecini navijaca - selektivno

          Ajde neke indijance uopste i ne uzimam za ozbiljno, ali za neke bi bas trebalo biti zabrinjavajuce

          Pazite sta ja sad mogu




          Znate sta jos mogu? Mogu da nadjem primere iz ove godine gde je sudijska odluka pomogla Barseloni. Mogu na nadjem tabelu po kojoj bi da nije bilo sudijskih gresaka bili egal s Realom, mogu da nadjem takvu tabelu i za neke prethodne godine. Mogu da nadjem i tabelu gde da nije bilo sudijskih gresaka Real ne bi kaskao u nekim sezonama sa Barsom. Mogu, ali niti imam ispod 20, niti sam retard

          Znate sta ne mogu? Ne mogu na primer da slavim neku titulu u kojoj su kumovale neke sudijske odluke u korist moga tima, a onda da odem i SEREM kako je sudijska odluka PO MENI pomogla timu koji je konkurent mom, ili ga jednostavno ne volim.. ali to sam samo ja
          Isto tako ne mogu da krivim sudijske greske sto moj tim nije onamo gde bih voleo da jeste. Danas, sutra, juce, pre 10 godina, za 10 godina.. jer PAZITE SAD - svaki tim sudije nekad sjebu, a nekad pomognu. Pa je l to moguce krv ti jebem? Zasto onda meni stoje u glavi samo one situacije kad sudije pomognu timu koji ne volim??? Mora da se to ipak desava mnogo cesce od ovih drugih situacija... da... bice da je to
          Nadji slobodno i sve one situacije protiv Bilbaoa iz dvomeca sad u kupu, jedno 6-7 kardinalnih sudijskih gresaka na nasu stetu, ali hajde to se ne pika, odmoglo je Barci .

          Isto kao u LS, kad se pomogne odmah ide: EVO IH, UEFALONA, MOZE SE SA SUDIJAMA UZETI LS, I TAKO DALJE, a prosle godine kad igrac Atletica ( Gabi cini mi se, nisam siguran ko je bio ) igra rukom u 16, sudija svira faul izvan 16erca u sudijskoj nadoknadi druge utakmice i time direktno izbaci Barcu iz LS niko ni rijec ne kaze .. Ono s Ovrebom i Chelseajem je bila nevidjena sramota( mada je i tu Abidal dobio presmijesan crveni, no dobro ostaje da je bila sramota ) , meni je bilo lose da pogledam nekog ko navija za Chelsea u oci narednih 20 dana, ali to je bilo jednom, ne bas milion puta kao sto se pise ..

          Sudije grijese, za i protiv svake ekipe, ali eto kad pogrijese u korist Barcelone to je s namjerom, a ovo ostalo je slucajno

          A sto se nase igre tice ona je jadna i nece na dobro sigurno, nisam ni za kup siguran, ako nesto drasticno ne promijene. Neki veliki problem postoji, to je sigurno ..
          Last edited by Dale; 20-02-17, 04:13.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Sta je to zalosno?
            Zalostan je ovaj svirani penal
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sto ga muno Zaza
              sigpic

              Comment


              • Pa Simone sta ti se desilo

                Orellana za 2-0 a nije ni deseti minut. Ako Real smanji u prvom ovo ce preokret biti.
                Last edited by Jax Teller; 22-02-17, 17:57.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Au 2-0 posle 9 minuta. Sok

                  Comment


                  • Lepi golovi, ovaj Zazin majstorija. Drugi gol pukla kontra, odlična kretnja Valensije i vrhunska lopta Nanija.

                    Loše igra Real, a Valensija previše naložena.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Tesko da ovo sačuva Valencia, iako ja svim srcem navijam za to.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • A uvukli se u svoj šesnaesterac. Ne možeš ovako da se odbraniš od Reala. Pogotovo ako ti je odbrana klimava.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Morata i Isco trebaju dobiti veću minutažu.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Kakav igrac je Cancelo.

                            Comment


                            • Ako ostane ovako zakuva se borba za prvo mjesto, iako Real docekuje i Barsu i Atletiko
                              sigpic

                              Comment


                              • A igra u gostima protiv Viljareala i Selte, pa i Bilbao... što uopšte nisu naivna gostovanja.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X