Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gori je Loncarevic kojem je ovo cisti penal.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Gori je Loncarevic kojem je ovo cisti penal.
      To je rekao na prvu, posle kad je pokazana ponovo situacija ispravio se. Uglavnom baš nevjerovatno da je ovakvo nešto svirano.

      Comment


      • Nije Leganes zasluzio da izgubi.

        Comment


        • Jako, jako loše stanje u Barsi. Očigledno nešto ne štima u svlačionici, jer oni ne liče na sebe.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            To je rekao na prvu, posle kad je pokazana ponovo situacija ispravio se. Uglavnom baš nevjerovatno da je ovakvo nešto svirano.
            Vratih na kosarku pa propustih taj detalj nista onda Loncarevicu, keep up the good work
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ovo nije smijesno,vise zalosno...
              Sta je to zalosno?

              Comment


              • Last edited by Rossonero; 19-02-17, 22:06.

                Comment


                • Kakav poklon za da ne zaostane zad realu jos vise Ali zato nema pomoc u ligu prvaka pa je lagano Di Maria pocepao...
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Ne razumem, pa penal je regularan...

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Ne razumem, pa penal je regularan...
                      Evo ti bolji snimak.

                      https://streamable.com/3zxk4

                      I dalje stojis pri tome da je penal regularan?
                      Last edited by Rossonero; 19-02-17, 22:30.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Ne razumem, pa penal je regularan...
                        Ma to je i manje bitno, ja samo ne znam da li svi ovde imaju kratkotrajni gubitak pamcenja, ili jednostavno ono omiljeno vecini navijaca - selektivno

                        Ajde neke indijance uopste i ne uzimam za ozbiljno, ali za neke bi bas trebalo biti zabrinjavajuce

                        Pazite sta ja sad mogu




                        Znate sta jos mogu? Mogu da nadjem primere iz ove godine gde je sudijska odluka pomogla Barseloni. Mogu na nadjem tabelu po kojoj bi da nije bilo sudijskih gresaka bili egal s Realom, mogu da nadjem takvu tabelu i za neke prethodne godine. Mogu da nadjem i tabelu gde da nije bilo sudijskih gresaka Real ne bi kaskao u nekim sezonama sa Barsom. Mogu, ali niti imam ispod 20, niti sam retard

                        Znate sta ne mogu? Ne mogu na primer da slavim neku titulu u kojoj su kumovale neke sudijske odluke u korist moga tima, a onda da odem i SEREM kako je sudijska odluka PO MENI pomogla timu koji je konkurent mom, ili ga jednostavno ne volim.. ali to sam samo ja
                        Isto tako ne mogu da krivim sudijske greske sto moj tim nije onamo gde bih voleo da jeste. Danas, sutra, juce, pre 10 godina, za 10 godina.. jer PAZITE SAD - svaki tim sudije nekad sjebu, a nekad pomognu. Pa je l to moguce krv ti jebem? Zasto onda meni stoje u glavi samo one situacije kad sudije pomognu timu koji ne volim??? Mora da se to ipak desava mnogo cesce od ovih drugih situacija... da... bice da je to

                        Comment


                        • Ne znam, meni se cini kao da je pokusao da ga zaobidje, a ovaj mu bio u putanji i to na kolenima.

                          Comment


                          • @p4p1

                            Ne znam za koga pricas. Ja ovo gledam sa neutralne strane. Ja ne simpatisem ni jedne ni druge (Barcelona, Real Madrid).
                            Last edited by Rossonero; 19-02-17, 22:44.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Koliko znam, komisija moze da razmatra samo ono sto sudija unese u izvjestaj poslije utakmice, tako da ako je prosao bez kartona onda vjerovatno nece biti nista od eventualnie naknadne kazne.
                              Nije bilo kartona. Sudija nije video, to je i problem. A bio je baš podmukao potez. Onako kolenica u nos, prljavo da prljavije ne može. I tu nije kraj, nego se kao posle pravda da nije namerno.

                              Bezv da prođe nekažnjeno zbog ovoga...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nisam gledao utakmicu.

                                Penal je u najgorem slucaju sumnjiv. Igrac Leganesa promasio loptu totalno i pritom ostvario kontakt usljed tog promasaja. Djeluje mi da je i dirao stajnu nogu Nejmara ali i da nije isprijecio se da ovaj dodje do iste.

                                p4p1, sve to sto si ti napisao se zna ali kada su greske u korist protivnika Barse onda se to i ne pominje nesto ali zato cim prva neka sumnjiva situacija odmah tone komentara. Tako uvijek bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X